Şimdi Ara

Cam Balkon (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
11
Favori
68.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hasan000083

quote:

Orijinalden alıntı: torna&do

Ben de geçen hafta evime-in L tipi köşe balkonuna Albertgenau Zenon yaptırdım tavsiye ederim. Birde alt model olan impetus var. Peşin 1000 TL ye anlaştık. Zenonda Profilin altında su tahliye kanalı da var. İşçilik iyi, 2 yıl garantisi var. Şikayetvar.com referansım oldu. Gördüğüm kadarıyla profesyonel bir firma ve müşteri memnuniyetine önem veriyorlar.

balkona panjur mu daha iyi olur, yoksa cam balkon mu fikriniz nedir?

Güneşten çok etkileniyor ve güneşi kesmek istiyorsanız panjur. Manzaram iyi, kışın da balkona oturup etrafı seyredip çayımı yudumlamak istiyorum derseniz cam balkon.

Cam balkonlarda stor perde kullanabimeniz için ölçü almaya geldiklerinde söylemeniz gerekir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hasan000083

quote:

Ben de geçen hafta evime-in L tipi köşe balkonuna Albertgenau Zenon yaptırdım tavsiye ederim. Birde alt model olan impetus var. Peşin 1000 TL ye anlaştık. Zenonda Profilin altında su tahliye kanalı da var. İşçilik iyi, 2 yıl garantisi var. Şikayetvar.com referansım oldu. Gördüğüm kadarıyla profesyonel bir firma ve müşteri memnuniyetine önem veriyorlar.

balkona panjur mu daha iyi olur, yoksa cam balkon mu fikriniz nedir?

Güneşten çok etkileniyor ve güneşi kesmek istiyorsanız panjur. Manzaram iyi, kışın da balkona oturup etrafı seyredip çayımı yudumlamak istiyorum derseniz cam balkon.

Cam balkonlarda stor perde kullanabimeniz için ölçü almaya geldiklerinde söylemeniz gerekir.

hangisi kışın daha sıcak tutar? cam balkonlarda su geçirgenliği oluyo mu?

• Ben panjuru hic denemedim ama cam balkondan son yagmurlarda hic sizinti olmadi. yerdeki kilim kupkuru ve cam balkon sayesinde balkon da sicak. Ozellikle albertgenaunun zenon tahliye profillisini tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ben panjuru hic denemedim ama cam balkondan son yagmurlarda hic sizinti olmadi. yerdeki kilim kupkuru ve cam balkon sayesinde balkon da sicak. Ozellikle albertgenaunun zenon tahliye profillisini tavsiye ederim.

cvpların için çok tşkler..cam balkonun güneş için çözümü stor perde midir? ben antalyada oturuyorum yazın çok sıcak oluyo..
  • Birde ısıcamlısı ,jaluzilisi çıkmış bunların.. pimapenin pabucu dama atılır yakında.. pimapenlerle balkon kapamakda yasak..Ama %99 u evlerin bu şekilde ...
    Şikayet olduğunda söktürüyorlar..Cam balkonda bu tür problem olmuyor.
  • arkadaşlar size cambalkonla alakalı herseyi anlatayım. Bende cambalkon üreticisiyim ve bircok kalburüstü yerde bu sistemi uyguluyorum.
    eğer balkonunuzu bir kiler gibi kullanmak istiyorsanız cambalkonu kesinlikle önermem. cünkü cambalkon rüzgarı tam anlamda kesmekle beraber hava iletkenliği %70tir. (bu benim yaptığım sistemde. diger sistemlerde daha fazla veya daha az olabilir). bunun nedeni bu sistemin kıl fitiller üzerinde hareket etmesidir. cünkü normal bir pvc doğramadaki gibi contalar mevcut değildir.
    cambalkon sistemi normal şartlarda içeriye su almaz. Bu durum tamamen montaja gelen ustaların izolasyonlarından kaynaklanan bir hatadır.
    cambalkonda ölçüler milimine kadar çok önemlidir. dolayısıyla ölçü 1 cm ufak alındığında balkon etrafına köpük sıkılır. bu sıkılan köpüğün etrafına kesinlikle kompozit panel kaplanmalıdır(eğer ölcü kücük alındıysa).

eğer balkonunuzu yazın güzel havalarda görüntünüzün kesilmemesini istiyorsanız kesinlikle cambalkon öneririm.
    dipnot: kışın soğuk ve karlı havalarda balkonunuza takacağınız bir ufo ile pazar günü kahvaltı keyfi cok güzel olacaktır.:)
    simdilik hoscakalın

• Projeye dahil olmayan bir uygulama yaparsanız herhangi bir şikayette belediye duruma el koyar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalege2000

Birde ısıcamlısı ,jaluzilisi çıkmış bunların.. pimapenin pabucu dama atılır yakında.. pimapenlerle balkon kapamakda yasak..Ama %99 u evlerin bu şekilde ...
    Şikayet olduğunda söktürüyorlar..Cam balkonda bu tür problem olmuyor.

şuan da üretim ve satışa geçilmiş durumdadır Isıcam 4+20+4 şeklinde jaluzili çift tarafı
    ekstradan temperli olmak üzere katlanabilir Isıcam + Jaluzili cam balkon ürünümüz ..
    m2 si 450 TL + KDV şeklinde uygulanmaktadır . Fiyatı yüksek diyecekler olabilir ;
    sadece cam'ın m2'si ortalama 200 TL civarıdır bunu da göz önüne almanız gerekmektedir ..
    Detaylı bilgi için Accordion Cam 'ın resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpinepro -- 8 Şubat 2013; 2:04:16 >
  • ankarada kaliteli ürünü diğer yerlere göre uygun fiyatla yapan,işçiliğide iyi olan tavsiye edebileceğiniz cam balkon firması önerisi yaparsanız sevinirim ;)
  • Cam balkonlarda ortası silikon yerine mıknatıslı alüminyum olanlardan kullanan var mı? 2 senede bir değiştirmeye gerek yokmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hasan000083 H kullanıcısına yanıt
    maddi imkanınız el veriyorsa her ikisini birden kullanmak en güzeli:)
  • KONYA icin firma onerin lutfen!

• quote:

Orijinalden alıntı: ten_don

KONYA icin firma onerin lutfen!

sistem yapı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: anvil

Cam balkonlarda ortası silikon yerine mıknatıslı alüminyum olanlardan kullanan var mı? 2 senede bir değiştirmeye gerek yokmuş

aynı şekilde bahsettiğiniz üründe yine plastik malzeme kullanıldığından sararma ve deforme olacaktır .
    Şuan itibariyle cam balkon'lar için özel olarak üretilen Alüminyum ara contaları hizmetinize
    sunmuş bulunmaktayız . Net ölçüler verildiği taktirde adet ve şekline göre adresinize kargolayabiliriz ..
  • Merhaba arkadaşlar. Ben de yeni aldığım evimin balkonuna katlanır cam yaptırmak istiyorum. yapılacak yer büyük değil. Mutfakta küçük bir balkonum var. Balkonun kenarı aşağı yukarı 50 cm yüksekliğinde duvar ve üstünde de krom korkuluklu ve camlı balkon var. Buraya 250 genişliğinde 176 cm yüksekliğinde camlı balkon yaptırmak istiyorum. Evim İzmir Buca doğum hastanesi yakınında. Tahmini maliyet ne olur ve tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
    Ayrıca pencerelere elektrikli panjur yaptırmak istiyorum. Bu konuda da tavsiye edebileceğiniz yer varsa paylaşmanızı rica ederim. Herkese saygılar...
  • Arkadaşlar selam,
    İzmir'de kaliteli bir cam balkon yaptırabileceği yer tavsiyesi alabilir miyim...

teşekkürler
  • Izmir ve civarindan isteyen arkadaslara yardimci olabilirim. Marka elephant...bi araştırın
    derim...

• quote:

Orijinalden alıntı: Less_Is_More

Arkadaşlar selam,
    İzmir'de kaliteli bir cam balkon yaptırabileceği yer tavsiyesi alabilir miyim...

teşekkürler

Murat Canyurt, Karşıyaka Örnekköy. 165.-tl/m2.
    0 543 711 57 61
    0 530 455 81 12
    korutasarim@ttmail.com

Dikili'deki veranda için yeni sipariş verdim. Düzgün bir esnaf.
  • Eşiksiz sürme cam balkon ile katlanır cam balkonun birbirlerine göre farkları, avantajları, dezavantajları nelerdir?
    Cam balkonlar, dışarıdan kilitlenebiliyor mu yoksa sadece içeriden mi açılıp kapanabiliyor??
  • Ankara Emir Cam Balkon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pasha bay -- 17 Mart 2014; 19:38:51 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.