Şimdi Ara

Cam Balkon (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
11
Favori
68.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ahmetdemirci

quote:

Orijinalden alıntı: rambursman

quote:

Orijinalden alıntı: suikast067

quote:

balkonu kapattırmak için araştırıyorduk o cam sistemlerini, bağlantı yerlerinden rüzgar gireceği söylendi, bizde sürğülü pimapen yaptırdık, sadece yağmurdan korur o sistemler, tavsye etmiyorum

Sürgülü pimapen nasıl memnunmusun ?

memnunuz, br sıkıntısını görmedik. kanatlı camlarda kanat içe açıldığından sıkıntı verir. sürgülü yaptırmanızda yarar var.

bende sürgülü pimapen yaptırdım ama çokta memnun değilim. rüzgar soğuk çok geçiriyor.

Sizin sürgülü pimapen olarak kastetdiğiniz katlanabilir cam denilenden mi ? ben beyaz evlerde kullanlan pcv pimapen ' in sürgülüsünü kastetmiştim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetdemirci

quote:

quote:

quote:

balkonu kapattırmak için araştırıyorduk o cam sistemlerini, bağlantı yerlerinden rüzgar gireceği söylendi, bizde sürğülü pimapen yaptırdık, sadece yağmurdan korur o sistemler, tavsye etmiyorum

Sürgülü pimapen nasıl memnunmusun ?

memnunuz, br sıkıntısını görmedik. kanatlı camlarda kanat içe açıldığından sıkıntı verir. sürgülü yaptırmanızda yarar var.

bende sürgülü pimapen yaptırdım ama çokta memnun değilim. rüzgar soğuk çok geçiriyor.

Sizin sürgülü pimapen olarak kastetdiğiniz katlanabilir cam denilenden mi ? ben beyaz evlerde kullanlan pcv pimapen ' in sürgülüsünü kastetmiştim

katlanma değil bildiğin sürgülü. camı sağa sola çekme olayı
  • bildiğiniz pimapenin sürgülüsü

Cam Balkon
  • rambursman ın dediği sürgülü yü diyorum ben Ahmet bey bu resimdekimi alıyor rüzgar ?
  • quote:

rambursman ın dediği sürgülü yü diyorum ben Ahmet bey bu resimdekimi alıyor rüzgar ?

hayır bu bildiğiniz pimapen hiç bir şekilde hava soğuk girmiyor,

rüzgar girenler katlanır camlar. şu yani

Cam Balkon

rüzgar girebileceğinide bunun ustası söyledi, bu yüzden pimapen tercih ettik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambursman -- 23 Şubat 2012; 14:33:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkosif

ısı yalıtımı konusunda tavsiye edilemez çünkü conta sistemi olmadığı için camların arasından, alt taraftan, üst tafafdan rüzgar da işler az da olsa yağmur bile girebilir

Bizdeki de cam balkon fakat boydan değil.Kar yağdığında azıcık kar girmisti
  • quote:

quote:

rambursman ın dediği sürgülü yü diyorum ben Ahmet bey bu resimdekimi alıyor rüzgar ?

hayır bu bildiğiniz pimapen hiç bir şekilde hava soğuk girmiyor,

rüzgar girenler katlanır camlar. şu yani

Cam Balkon

rüzgar girebileceğinide bunun ustası söyledi, bu yüzden pimapen tercih ettik

Teşekkür ederim istediğim cevap buydu
  • fotoğraftaki sistemle kapatılmış bir bir odada, dış ortamdan sadece 3-5 derece daha sıcak bir ortam oluşturursunuz ısı yalıtımı diye birşey yok
  • quote:

valla o resimdeki iyi gibi duruyor. benimkikin uydurma yaptılar. geçen sene yaptırmıştım.
  • Ben de mutfak balkonumu cam balkonla kapatıp, aradaki kapıyı kaldırıp mutfağı balkona katmak istiyorum. Ustasından yalıtım konusunda bilgi alabilir miyim? Isı camlı modelleri var mı bu cam balkonların?
  • takip bizim evede yapıcaz
  • Arkadaşlar 2 yıldır araştırıyorum araştırdıkca kafam karıştı
    Albert Genau diye marka en iyileri katlanır cambalkonda lakin fiyat çok pahalı
    bu pimapenin sürgülü sistemini yeni gördüm aslında ısı yalıtımı ses gürültü için güzel olabilir Ankara da önereceğiniz bayi var mı?

cambalkon da malzemeler genelde aynı işçilik ön plana çıkıyor esnaf olan bir bayi arıyorum işini ehli ve arkasında duracak hatta sözleşme yapabilecek
    ankara için yardımlarınızı bekliyorum

saygılar
  • albert genau m2 fiyat ne istediler ?
  • 27-28mkare Icın 7000-8000 tl yi geçmişti tam hatırlamıyorum teklifi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: estamemuchoo

27-28mkare Icın 7000-8000 tl yi geçmişti tam hatırlamıyorum teklifi

çok yüksek fiyat. Albert Genauda olsa yüksek. geçen gün bayilik araştırması yaparken bir ürün gördüm çok beğendim. sanırım bende o firmanın bayiiliğini yapıcam firma ismi şu an aklımda değil. bir ara yazarım. 27-28 m2 bir cam balkonun ideal fiyatı şefaf camda 4500 gibi bir rakam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ccunneyytt

quote:

27-28mkare Icın 7000-8000 tl yi geçmişti tam hatırlamıyorum teklifi

çok yüksek fiyat. Albert Genauda olsa yüksek. geçen gün bayilik araştırması yaparken bir ürün gördüm çok beğendim. sanırım bende o firmanın bayiiliğini yapıcam firma ismi şu an aklımda değil. bir ara yazarım. 27-28 m2 bir cam balkonun ideal fiyatı şefaf camda 4500 gibi bir rakam..

umarım hatırlarsınız
    sıkıldım bakınmaktan birde gittiğim cambalkonculara iş öğretir şekilde bilgiye sahip oldum ve hiç biri beni tatmin etmiyor

aslında apartmanımızda bir çok komşunun balkonunu cambalkon yapan firma var güzelde rakam verdi 3500 TL ve camlar füme orjinal şişecam lakin adamla elektriğimiz tutmuyor esnaflığı hoşuma gitmedi

sizin bu camiyada kaç yıllık deneyimiz var olmadı size yaptıralım ?
  • quote:

hoş birde pvc işimiz çıktı 2 sini bir yaptıracağım Ankara da adam gibi adam olan usta bir bayii arıyorum
  • quote:

bildiğiniz pimapenin sürgülüsü

Cam Balkon

bunu balkonda uygulama yapılırsa imar açısından sıkıntı olmaz mı ?
    biri şikayet etse 10 bin tl gibi cezası var birde söktürüyorlar
  • quote:

quote:

hoş birde pvc işimiz çıktı 2 sini bir yaptıracağım Ankara da adam gibi adam olan usta bir bayii arıyorum

biz 87 den beri alüminyum doğrama ve panjur işi ile uğraşıyoruz.
    98 yılından itibaren pvc pencere,çelik kapı,otomatik kepenk ve fotoselli kapı işi yapıyoruz. cam balkonda ise yanlış anımsamıyorsam 2009 un sonu gibi bir mazimiz var. açıkçası biraz geç girdik bu işe.
    en başından beri söylediğim gibi benim aslına bakarsanız ticari bir kaygım yok forumda.
    şahsım adına bir tüketici olarak bir çok şeyde canım yanmış olduğu için ve araştırmacı bir tarafım olduğu için sadece takipçilik yapıyorum ve iyi niyetimle doğrusunu bildiğim şeyleri kişinin kim olduğuna bakmaksızın sizlerle paylaşmak istiyorum, haddim ise yol göstermek ve sektördeki kirliliğin içindekilerle bir şekilde küçükte olsa mücadele etmek istiyorum.
    sizden böyle bir talep geldiği taktirde, dilerseniz elbette yardımcı olmak isterim tabi. nihayetinde bu işten ekmek yiyorum.
    ha şöyle bir şey yaparak ta size yardımcı olurum. dilerseniz kesinlikle kalitesine güvendiğim firmalara (atölyelere) yönlendirerek te çözüm noktasında yardımcı olabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ccunneyytt

quote:

quote:

biz 87 den beri alüminyum doğrama ve panjur işi ile uğraşıyoruz.
    98 yılından itibaren pvc pencere,çelik kapı,otomatik kepenk ve fotoselli kapı işi yapıyoruz. cam balkonda ise yanlış anımsamıyorsam 2009 un sonu gibi bir mazimiz var. açıkçası biraz geç girdik bu işe.
    en başından beri söylediğim gibi benim aslına bakarsanız ticari bir kaygım yok forumda.
    şahsım adına bir tüketici olarak bir çok şeyde canım yanmış olduğu için ve araştırmacı bir tarafım olduğu için sadece takipçilik yapıyorum ve iyi niyetimle doğrusunu bildiğim şeyleri kişinin kim olduğuna bakmaksızın sizlerle paylaşmak istiyorum, haddim ise yol göstermek ve sektördeki kirliliğin içindekilerle bir şekilde küçükte olsa mücadele etmek istiyorum.
    sizden böyle bir talep geldiği taktirde, dilerseniz elbette yardımcı olmak isterim tabi. nihayetinde bu işten ekmek yiyorum.
    ha şöyle bir şey yaparak ta size yardımcı olurum. dilerseniz kesinlikle kalitesine güvendiğim firmalara (atölyelere) yönlendirerek te çözüm noktasında yardımcı olabilirim.

ankara da iseniz bi çayınızı içmeye gelebilirim.

pvc de hangi marka kullanıyorsunuz?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.