Şimdi Ara

Calvin Klein CK Be EDT 200 ML Erkek - Kargo dahil 80 TL!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
2
Favori
7.522
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aslında son zamanlarda hızlıal ile pek çok problem yaşadım siparişlerimde, reklamlarını yapmak istemiyorum bu yüzden. Ama parfümlerde ciddi indirimlere girmişler ve bunun yanında forumda bulabileceğiniz pek çok 20 TL puan kampanyası ile bu parfümü kargo dahil 80 TL'ye alabiliyorsunuz.

http://www.hizlial.com/saglik-guzellik/parfum/calvin-klein-ck-be-edt-200-ml-erkek-parfumu_08.033.6504.0018.htm

100 TL üzeri alışverişlerde geçerli 20 TL Kampanyalarından bazıları :

https://www.hizlial.com/HizliUyelik.aspx?ref=09122011&utm_source=Reklamport&utm_medium=Flash&utm_term=HediyePuan&utm_content=20TLpuan&utm_campaign=20TLpuan

http://tr.rdrtr.com/aff_c?offer_id=260&aff_id=160

http://euromessage-ecomm.ebultenim.com/ct/ctv2.asp?LID=1777559A41814BA6A91433513BF890F4&RID=D12C7D5A2815450E8061CC1E0BB11B16

• HB'de de 104 TL ama burda çeki olan için gayet uygun.
    2 yıldır CK one kullanıyordum acaba bir de bunu mu denesem?
    Bu koku nasıldır kullananlar tarfi edebilir mi? Farkedilirliği, kalıcılığı falan.

• quote:

Orijinalden alıntı: albati

HB'de de 104 TL ama burda çeki olan için gayet uygun.
    2 yıldır CK one kullanıyordum acaba bir de bunu mu denesem?
    Bu koku nasıldır kullananlar tarfi edebilir mi? Farkedilirliği, kalıcılığı falan.

yakınlarda boyner falan varsa bi dene hocam istersen

benim de yaklaşık 2 sene oldu one kullanmaya başlayalı, bi ara boyner'de denk gelip be'yi denedim ama sarmadı
  • ben 200 ml olanını kullandım. kullan kullan bitmiyor bir kere onu belirteyim :) kokusu da güzel ancak hiç kalıcı değil. davidoff adventure kullandım bundan sonra arada büyük fark var kalıcılık konusunda.
  • Şu an oriijinal parfümleri en uygun fiyatla hangi site satıyor biliyor musunuz? Heryerde fiyatlar uçmuş, tekin acar sevil den bahsetmiyorum bile....Pazarland zaten bitirdi kampanyaları, başka bildiğiniz neresi var arkadaşlar? Dior ya da Chanel marka olması lazım, diğerleri önemli değil.
  • Cok kalici olmasa da 200 ml olmasi bu dezavantajini siliyor. Zaten fresh tarzi kokular pek kalici olmaz.
  • zaten kalıcı bir koku olsa bu fiyata ımkansız.ha kolonya ha ck
  • Davidoff Cool Water gibi fresh ama hic kalici degil!
  • ben bu parfümü 2 sene önce strawberry'den 60 liraya almıştım, ama strawberry'nin strawberry olduğu zamanlardı. strawberry'nin büyüsünü bozanlar utansın
    neyse, hızlıaldaki bu fiyat gayet iyi olmuş. parfüm de gayet iyi
  • bu parfum konusu cok ciddi bişi aslında her koku her tende aynı durmuyor bence illa denemek lazımm
  • be ve one bunların 200 lüklerinde hep kampanya olur. bu da iyi fiyat. ama ikisi de çok uçucu onu söyliim. aslında bütün calvin klein lerde ben bu sorunu göryorum. in2u euphoria kullandım onlarda da çok çabuk gidiyorsdu koku
  • Parfumlerin dovize endeksli oldugunu unutmayalim, su sartlar altinda bu fiyat gercekten iyi.
  • Free Shop fiyatları da hiç ucuz değil...
  • ya aslında ben strawberryden alıyodum ama trye gönderimi artık durdular :( nolur sanki trdede böle bi site olsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeynepkosan

ya aslında ben strawberryden alıyodum ama trye gönderimi artık durdular :( nolur sanki trdede böle bi site olsa

ikamesi pazarland var :)
  • hızlı al ın 20 tl lik kampanyalarından geçerli olanı kaldı mı bilen var mı ?
  • yurtdisindayken her yerde 25 -30 euroya satiliyordu ( diger iyi markalar 50 eurodan baslarken)... ama hatirladigim kadariyla kokusunu begenmemistim ve kalici degildi ve parfum aradigim halde almamistim...ama turkiye'de fiyati yuksek ve begenene guzel firsat yani...
  • Arkadaslar freeshop fıyatları nasıo veya bakabilecegimiz bir yer var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 sene önce almıştım 120 tl ye. iş yerinde kullanıyordum Bir bayan müşterimiz sabun gibi kokuyor deyince işyerinde kolanya niyetine kullanmaya başlamıştık. hoş bir kokusu var bence ama hiç kalıcı değil. yani 1 saat sonra üzerinizde esamesi bile kalmıyor. şuanda favori kokum versace eau fraıche.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.