Şimdi Ara

CALPEC'in bol aralıklı bol çöküşlü deneme günlüğü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • "Ki beklemek en korkunç halidir yaşamanın"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ColonelLanda -- 10 Nisan 2021; 0:10:19 >

• 05.02.2021 Sınav yolundayım inşallah iyi geçer
  • Berbat geçti olmadi türkçe sosyale kadar inanılmaz güzel giden sınav matematikte süreyi yönetemedığim için berbat bir haldi 70-80 arası bekliyorum mat branş denemeleri aldim seri şekilde onu cozcem 2.dönemi hem 11 çalışarak hem de sürekli tyt denemesi yaparak geçiricem inşallah 90 i görürüm sene sonuna kadar matematik beni umutsuzluğa sürükledi
  • 06.02.2021 tyt mat a her gün vakit ayırıcam
    Bugün başladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ColonelLanda -- 6 Şubat 2021; 7:19:7 >
  • klasik bir geometri kitabi + acil geometriyi eylule kadar bitir.
    bs problem+endemik problem+apotemi problemi ekime kadar bitir.

sonra bana dua et.
  • hankm00dy kullanıcısına yanıt
    Sagolun hocam bakacağım
  • Twitter kapatıldı instagram tamamen silindi yaz sonuna kadar 90 100 tyt ve sağlam bir 11 hedefi ile ilerleyeceğim önümdeki engeller tyt mat ve tyt fen feni yazın halledebileceğimi umuyorum

• Sınav açıklandı yaptığım en düşük net şimdiye kadar 73 sonraki sınav 10 gün sonra eksik kazanımları tamamlayıp mat kasıp tekrardan 80 görmek istiyorum 82 den 73 e çok ağır bir düşüş oldu benim icin
  • hop 2 ay geçmiş kolay denemelerde 90 görmeye başladık 80 e de sabitledik gibi allaha şükür altta da tokatlanan bir arkadaş gördük keyfimiz yerimize geldi 10.04.2021

• Ahahhaa ne kadar malmışım 90 görmeye başlamışım güya yalan söylemişim resmen 80e falan da sabitlememistim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Twitter ve instagram hesabim hala silinmedi bu arada

• aga niye yalan söylemişsinki UKWUZJAISAJ

• CH3COOH C kullanıcısına yanıt
    Usta o zaman sildim sanıyodum benim instada sıkıntı var hesabı tamamen sil desem de silinmiyo ama 2 yıldır kullanmıyorum orası ayrı mesele

• Kaçıncı sınıfsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.