Şimdi Ara

Call of Duty: WWII (PS4/PS4 Pro - ANA KONU) (234. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.700
Cevap
32
Favori
167.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uzun süre oynayacaksan alabilirsin, 2 yıl oynadım mw çıkana kadar, parasının hakkını verdi. Harita paketleri olmadığı zaman bir süre sonra sıkıyor durmadan aynı yerler. Bir iki harita hariç çoğu haritasını da beğenmiştim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar oyun haziran ayında ps plusta ücretsiz deniliyor ama ben göremedim. ücretsiz indiren arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: otto1234

arkadaşlar oyun haziran ayında ps plusta ücretsiz deniliyor ama ben göremedim. ücretsiz indiren arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
    Psnde oyunun ismi ile aratın çıkıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoW STORMRAGE

Uzun süre oynayacaksan alabilirsin, 2 yıl oynadım mw çıkana kadar, parasının hakkını verdi. Harita paketleri olmadığı zaman bir süre sonra sıkıyor durmadan aynı yerler. Bir iki harita hariç çoğu haritasını da beğenmiştim
    Hocam ps3 zamaninda dlc maplerinde cok lag oluyordu

Hala oluyor mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Ben Xbox ta oynadım, lag olursa dlc yada standart haritalarında değişmiyordu açıkçası.

• Kilitli silahları nasıl açabiliyoruz? Görev yaparak mı sandık açarak mı?

• lastwarriors kullanıcısına yanıt
    Kutu açarak da kaliteli silahlar düşebiliyor. Level aldıkça gelen, biriken tokens puanlarınızla da levelinizin yettiği silahların kilidini açabiliyorsunuz.

• arslanrecep kullanıcısına yanıt
    Arkadaslar bu oyun verdigin parayi kurusu kurusuna hak eden ps silmeye kiyamayacagin kadar guzel bir oyun her modu muhtesem graund war bile super. Smg ile graund war oynarsin hele o ozel yani heroic silahlar insani cezbediyor. Yaklasik 3 senedir oynadim yeni cod wafare bile bu oyuna deyismem. Maplar cok ozenle hazirlamis dlc maplarida oyle. Dusun yani pompali silahla bile bir mapin ucunda sonuna kadar rahat gidebiliyorsun. Bundan 10 sene sonra cod remastered yaparsa bu oyunu yapar. Ayrica ozel silahlar kutudan cikiyor ve gunluk gorevlerde yaklask 5-6 kutu acabilirsin. Ayrica bu gorevleri shipment haritasinda kolayca yapabilirsin. Regustred zannedersem bu perki kullanin derim oldugun (kackere oldugun faketmez) zaman bile killstreak puanin dusmuyor. Anlatmakla bitmez oynamaklada eskimez bir oyun. Bir de sunu ekleyim simdi bu kurtlarla doldu rutbeleri gorunce anlarsiniz yine de mutlaka oynanmasi gereken oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tacsizkral05 -- 28 Mayıs 2020; 18:59:8 >
  • Zombi modu kupaları kasmak isteyen varsa oynayabiliriz

• Sağolasın hocam yorumların için o zaman alıyorum kesinlikle Season Pass, bir de hangi silah,hangi sınıf, hangi perkleri kullanmam lazım biraz karışık geldi bana diğer COD lardan. Daha önce uzun süre MW Remastered ve Black Ops 4 oynadım şuan WW2 oynuyorum yeni çıkan COD MW için güzel bi indirim gelene kadar bu oyunla devam edicem ben de gayet beğendim oyunu ama dediğim gibi bi rehber tarzı bişey lazım bana .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arslanrecep -- 29 Mayıs 2020; 8:40:50 >
  • PS Plus Haziran oyunlarında bedava geleceği yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theraptorx

PS Plus Haziran oyunlarında bedava geleceği yazıyor.
    Geldi bile çoktan salıdan beri bedava indirip oynuyo millet

• quote:

Orijinalden alıntı: arslanrecep

Sağolasın hocam yorumların için o zaman alıyorum kesinlikle Season Pass, bir de hangi silah,hangi sınıf, hangi perkleri kullanmam lazım biraz karışık geldi bana diğer COD lardan. Daha önce uzun süre MW Remastered ve Black Ops 4 oynadım şuan WW2 oynuyorum yeni çıkan COD MW için güzel bi indirim gelene kadar bu oyunla devam edicem ben de gayet beğendim oyunu ama dediğim gibi bi rehber tarzı bişey lazım bana .
    Aynen perk rehberi bakıyorum bende ama yazanlar yarım hep perklerin çoğu hakkında bilgi sahibi değilim.

• Arkadaslar perklerden daha onemli olan asker siniflaridir. Ilk once bu siniflarin ozelliklerini ogrenmelisiniz. Asker siniflarinda infanty silahina 4 eklenti yapabiliyor digerleri 3 eklnti yapiyor fakat daha yavas hareket ediyor. Comando sinifi parasutle oyuna geri donuyor.

Sayfa 1. De perk ve siniflar anlatilmis ama eksik kalmis yinede faydasi olur.
    Birde sunu eklemek isterim ozel silahlarin guc olarak oyunu etkileyecek gucte deyil bu yuzden acamadim diye uzulmeyin. Ben son rutbe 160 levelim 1000 den fazla kutu acmisimdir hala acamadigim heroic silahlar ve kostumler var. Multide hangi silahlar ise yarar derseniz firerate atis sayisi yuksek silahlari tercih etmek mantikli yada mapa gore shotgun kullanmali ve shotguna yangin eklentisi eklemek lazim derim. Yoksa multideki kurtlarla kapismak zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tacsizkral05 -- 29 Mayıs 2020; 9:56:53 >
  • lastwarriors kullanıcısına yanıt
    Hocam bulursan beni de haberdar edermisin
  • Ben infantry ile başladım hatta ilk prestiji yaptım onunla devam ediyorum sürekli ama nasıl eklentiler yapmam lazım hangi perki kullanmam lazım çözemedim, bir de hangi silahı önerirsin hocam. Şuan 38 Level im .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arslanrecep -- 29 Mayıs 2020; 9:58:10 >
  • arslanrecep kullanıcısına yanıt
    Mg 15 asla seni yari yolda birakmaz bir silahtir. Atis hizi yuksek oldugundan dogrusalligini artiran eklentileri eklemelisin.ayrica infanty yavas hareket eder energetic perkini almalisin ki hizli kosasin. Hatta mg 15 icin fazla eklentiye gerek yoktur. Daha cok maplari ogrenmek faydali olur.
    En hizli hareket eden sinif airbornedir. Bu sinifa energetic perkini ekledim mi daha super olur.
    Shipmentte oynarken mutlaka reQusitons perkini alki olunce killsreak puanin devam eder. Boylece ortaligi darma duman edesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tacsizkral05 -- 29 Mayıs 2020; 10:27:3 >
  • Anladım hocam çok sağolasın. Bakıcam hepsine mutlaka. Şuan silah olarak M1941 kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arslanrecep -- 29 Mayıs 2020; 12:33:20 >
  • season pass almanin hangisine daha cok etkisi var,story mi multi mi,deger mi almak icin acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: legacy of kain

season pass almanin hangisine daha cok etkisi var,story mi multi mi,deger mi almak icin acaba
    Multi için sadece

• 
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.