Şimdi Ara

Call of Duty: WWII (PS4/PS4 Pro - ANA KONU) (231. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.700
Cevap
32
Favori
167.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ttnet modeme ek wi-fi router aldım. Bu ayarları routera yapsam olur mu,Bu ayarlar nat ayarı değil mi?

https://www.tp-link.com/tr/products/details/cat-9_Archer-C3150.html

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • OnurFB1453 kullanıcısına yanıt
    Eğer daha önce modeminizin kapsama alanındaysanız ve internetiniz düzenli ise router a gerek yok, emaneten bir laptop alın, Çalıştır'a CMD yazın enter, ping 192.168.1.1 -t yazın (2.1 de olabilir modeminize göre) buradaki ping rakamları tutarlı/ardışık (max 5ms), kopma yoksa router a da çok ihtiyaç yok.

Eğer dediğim gibi kopma olmuyor ve 5ms nin altında tutarlı rakam (sayı değil) alıyorsanız konunun router ile pek bir alakası yok demek, oyunda gördüğünüz 3 çizgi ve turuncu renk ise insan algısı 3 çizgi olunca çekmiyor mu şeklinde gelişti (Cep telefonu antenlerinden dolayı) hayır server iletişiminiz ile alakası var.

Adım adım birlikte yapalım o zaman:

ilk bakacağımız şey modemin ana sayfasındaki IP ile (192.168.1.1 veya 192.168.2.1 ile modeminize girin) internette what is my IP diye arattığınız da çıkan IP adresleriniz birbirini tutuyor mu?

tutmuyor ise ya TTnet'den statik IP hizmeti alacaksınız Senelik 250 tl, yada operatör değiştireceksiniz Vodafone aylık 2.5 tl idi ben aldığımda.

evet bahsettiğimiz port ayarları NAT ayarları diye geçer bir çok insanın hatası ise kullandıkları cihaza (ps4 bilgisayar vs) Sabit ip vermezler dhcp den dolayı o modem her reset yediğinde, siz her DNS flush attığınızda sizin IP niz değişir ve NAT ayarı aslında eski IP için geçerli olur.

Bunun dışında sizden bir ricam var;

https://help.ea.com/en-sg/help/faq/connection-troubleshooting-basic/ linkinden sayfanın ortasında Run a UOTrace
    diye ultima online trace yapma zamazingosu var 15-20 senelik bir programcık, easo.ea.com adresini trace route ve poll yapın bakalım hangi DNS size daha iyi hizmet veriyor.

Son olarak; oturduğum yerde Fiber altyapı yok, VDSL hizmet alıyorum, fast path e geçiş yaptım, Kayseri'den 75 ping civarı ile oynuyorum. VDSL de 16lık, kısacası bant genişliği ile veri iletim hızının arasında düşündüğümüz gibi bir bağlantı yok.

Kolay gelsin.

• Oyunun kutulu versiyonunu satıyorum. İrtibat için PM ile iletişime geçebilirsiniz.
  • Arkadaşlar oyunu yeni edindim. Multiplayer da sorun yaşıyorum. Silah ve perkleri customize edemiyorum. Hazır perklerle oynayabiliyorum. Rütbem 11 oldu. Bu sorunu yaşayanlar var ama kimse kesin çözümü bilmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guitarman -- 31 Aralık 2018; 11:31:59 >
  • MrB arkadaşlar.oyuna yeni event geliceksin acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-27CE0EED2 -- 17 Ocak 2019; 22:31:27 >
  • Arkadaşlar bende oyunun normal sürümü var. Season pass alsam 4 dlc paketi de açılıyor anladığım kadarıyla. Sizce almak mantıklı mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: kontraktil

Arkadaşlar bende oyunun normal sürümü var. Season pass alsam 4 dlc paketi de açılıyor anladığım kadarıyla. Sizce almak mantıklı mı?
    Uzun sure daha oynarim diyorsan deger ama onun ustune 1 cod cikti en gec bi sonraki cod ciktiginda sıkmış olur oyun ona gore karar ver derim

• quote:

Orijinalden alıntı: Opinion

Arkadaşlar yaklaşık 10 yıl önce oynardım. Şimdi bir ps4 pro aldım. Bir savaş oyunu istiyorum. Baktım Call Off Dutynin bir çok versiyonu var. WWIIyi önerirmisiniz. Storede indirime girmiş gold edition onu alayım diyorum. Bo4 sonra çıktı sanırım ama biraz tuzlu.
    mw1 remastered inanılmaz derecede güzel onu da alabilirsiniz
  • kontraktil kullanıcısına yanıt
    Merhaba ben de normal sürüme sahiptim. Season Pass’i alıp almamakta kararsızdım ama bu indirimlerde aldım. DLC’de güzel mapler var gerçekten.

Tabi çok fazla bu oyunu oynamıyor bana normal sürümde yeter diyorsanız almayabilirsiniz. Ben arkadaşlarımla evde toplandığımızda Split-Screen olarak da bayağı oynuyoruz. Artık biraz yenilik, çeşitlilik aramaya başlamıştık. DLC’den gelen maplerle çok daha iyi oldu bizim açımızdan.

• quote:

Orijinalden alıntı: aLdacTrack

Merhaba ben de normal sürüme sahiptim. Season Pass’i alıp almamakta kararsızdım ama bu indirimlerde aldım. DLC’de güzel mapler var gerçekten.

Tabi çok fazla bu oyunu oynamıyor bana normal sürümde yeter diyorsanız almayabilirsiniz. Ben arkadaşlarımla evde toplandığımızda Split-Screen olarak da bayağı oynuyoruz. Artık biraz yenilik, çeşitlilik aramaya başlamıştık. DLC’den gelen maplerle çok daha iyi oldu bizim açımızdan.
    mrb..split screen,offline modda ayni konsolda iki kisilik oyun oluyor degilmi ?yapay zeka da var mi split screen bolumde oynarken yoksa sadece karsilikli iki kisi mi ?

• Yeni event var mı?

• legacy of kain kullanıcısına yanıt
    Merhaba, öncelikle kusura bakmayın mesajınızı biraz geç gördüm. Oyunun hikaye kısmını iki kişi oynayamıyorsunuz ama Split-Screen olarak şöyle hem oyuna botları ekleyip oynayabildiğiniz, istediğiniz gibi oyun modu vs. ayarlamaları yapabildiğiniz Local kısmı var. Hem de Multiplayer kısmında online oyunculara karşı iki kişi girip yani Split-Screen olarak oynayabiliyorsunuz. Bir de ayrıca Nazi Zombie tarafı da var o da ayrı bir kısım oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Opinion

Arkadaşlar yaklaşık 10 yıl önce oynardım. Şimdi bir ps4 pro aldım. Bir savaş oyunu istiyorum. Baktım Call Off Dutynin bir çok versiyonu var. WWIIyi önerirmisiniz. Storede indirime girmiş gold edition onu alayım diyorum. Bo4 sonra çıktı sanırım ama biraz tuzlu.
    onu bunu boşver sen iyisimi bir battlefield çek hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLdacTrack

Merhaba, öncelikle kusura bakmayın mesajınızı biraz geç gördüm. Oyunun hikaye kısmını iki kişi oynayamıyorsunuz ama Split-Screen olarak şöyle hem oyuna botları ekleyip oynayabildiğiniz, istediğiniz gibi oyun modu vs. ayarlamaları yapabildiğiniz Local kısmı var. Hem de Multiplayer kısmında online oyunculara karşı iki kişi girip yani Split-Screen olarak oynayabiliyorsunuz. Bir de ayrıca Nazi Zombie tarafı da var o da ayrı bir kısım oluyor.
    çok tesekkurler,oldukca aydinlatici oldu..split screen icin doyurucu secenekleri iceriyor demekki

Rica ederim

• bu oyunun std versiyonu sadece kutulu sanırım,store da gold edition dan başlıyor satılan oyun..ayrıca std kutulu sürümde zombie mod mevcutmu ?
    Call of duty her oyunun standart versiyonunu bir sure sonra gold edition a donusturuyor. Fiyati standart surum ile ayni. Zombi modu her standart surumde oluyor. Endiselenmenize gerek yok yani. Gonul rahatligiyla alip keyfinize bakin.

• 
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.