Şimdi Ara

Call of Duty: WWII (PS4/PS4 Pro - ANA KONU) (229. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.700
Cevap
32
Favori
167.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BO4 sadece PubG cakmasi dedigin blackout modu ile sınırlı kalmayacak ki... Call of duty ww2 de hangi oyun modları varsa BO4 te de aynı oyun modlari var zombi dahil.. PubG cakmasi dedigin blackout modu da oyunun bonusu olacak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 29 Eylül 2018; 20:51:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sorun çözüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ofabiya -- 30 Eylül 2018; 14:31:25 >
  • Oyunun hikaye kısmını bitirdim ben de. Eski COD oyunlarının tadını veriyor beğendim gerçekten. Veteran zorluk derecesinde bitirdim oyunu sadece 3 bölümde sinir krizi geçirtecek dereceydi 20dk’da geçilecek bir yeri 1 saat’de zar zor tamamlayabildim :D Multiplayer kısmı da aynı şekilde eski COD oyunlarını anımsatıyor. Atmosferini çok güzel yansıtmışlar. Oldukça keyifli olmuş çok beğendim. Arkadaşlar geldiğinde Split-Screen olarak da oynuyoruz o şekilde de çok eğlenceli oluyor :)

• multiplayer olarak konuşuyorum:
    WWII ilk çıktığında her yönüyle çok sorunluydu bitmemiş oyun piyasaya sürdüler resmen ama COD tarihindeki en çok update gelen oyun oldu oyun evrim geçirdi ve düzeldi şu an bence tek gözüme batan kötü yanı bazı haritalar özellikle temel oyunla gelenler çok berbat tasarım hataları var onun dışında DLCler ile çok güzel haritalar yenilikler silahlar vs geldi. COD candır
  • Böyle kaliteli lobilere denk gelen arkadaşlar var mı aramız da

https://m.youtube.com/watch?v=_W5P2x7FdJE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aLdacTrack -- 2 Ekim 2018; 11:41:55 >
  • 7gb guncelleme ne ile ilgili ?

• Alo bu forum uyuyormu ? :d yoksa guncellemeyi hala tamamlayan hızda internet mevcut değil mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 2 Ekim 2018; 21:19:44 >
  • Yeni güncelleme geldiğini sizden öğrendim hocam ben. Haberim yoktu doğrusu :) 7gb’da çokmuş ne yenilikler var acaba merak ettim ben de.

• Cadılar bayramı guncellemesi halloween 2 yeni silah 2 yeni kostüm felan filan silahlarin biri riffle digeri smg riffle olanı açtım iyi gibi digerinide açıp bakacaz

• rifle ın fire rate i çok düşük ama 50 metreye kadar 3 shot killi var rapid fire ı açmaya çalışıyorum ama göbeğim çatladı be.

smg de çok hızlı kill alıyor ama kontrolü biraz zor
  • Yeni rifle ı ben çok sevdim fena. Vuruş hissiyat olsun silahın sesi olsun başarılı olmuş diğer smg yi hala açamadım 7 bin ww2 parası kasmam lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 4 Ekim 2018; 14:1:2 >
  • 70 tane sandık açtım bişe çıkmadı duplicatelerden gelen kredilerle silahları açtım bende
  • Cadılar bayramı için gelen kostümler falan çok hoş olmuş ya :)

• quote:

Orijinalden alıntı: GalacticHope

Yeni rifle ı ben çok sevdim fena. Vuruş hissiyat olsun silahın sesi olsun başarılı olmuş diğer smg yi hala açamadım 7 bin ww2 parası kasmam lazım
    rifle güzelmişte smg zorladı beni baya pek beceremedim kullanmayı
    önceki dlc silahları daha iyidi
  • Oynunu kutulu satan arkadaş var mı

• bu saatten sonra multi için alınır mı beyler
  • TheBearGrylls kullanıcısına yanıt
    Bana göre gayet de alınır çok fazla oynayan insan var. Tabi yeni oyun Black Ops 4 çıkınca oyuncu sayısında biraz azalma olabilir ama ben yine de birçok insanın oynamaya devam edeceğini düşünüyorum çok güzel bir oyun olmuş.

• TheBearGrylls kullanıcısına yanıt
    alınır. devamlı destekliyolar oyunu, daha bikaç gün önce 10 gb güncelleme geldi. ben nerdeyse her gün oynuyorum 1 saat falan. anında buluyo oyun. bo4 çıkınca da oyuncu sayısında pek azalma olmaz bo4 gelecekte geçiyo bu 2.dünya savaşı

• Halloween eventi ile gelen eşyaları kutudan çıkarmak çok zor oluyor gibi, almak istediğim şeyleri biriken oyun içi paralarla açmam daha mantıklı olacak sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aLdacTrack -- 7 Ekim 2018; 19:3:17 >
  • 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.