Şimdi Ara

Call of Duty: WWII (PS4/PS4 Pro - ANA KONU) (228. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.700
Cevap
32
Favori
167.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler level ile açılmayan silahları nasıl açabilirim? Bir sürü silah var ama hepsi kilitli ve nasıl açmam gerektiği yazmıyor. yardımcı olur musunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y@KI$IKLII

Beyler level ile açılmayan silahları nasıl açabilirim? Bir sürü silah var ama hepsi kilitli ve nasıl açmam gerektiği yazmıyor. yardımcı olur musunuz
    bazıları etkinlikle veriliyor.bazıları levelle.etkinlik zamanında şundan şu kadar yaparsan şu silah şeklinde idi bende hevesle alıp sonradan sıkılıp bırakanlardanım. tad vermiyor bir süre sonra.

black ops4 cıkana kadar oynayan olacaktır.sonra tırt
  • çift hak satılık Digital deluxe paket...

Call of Duty: WWII (PS4/PS4 Pro - ANA KONU)

Call of Duty: WWII (PS4/PS4 Pro - ANA KONU)

• Mrb 7 bölüme kadar geldim ama acılmiyor kilit var

Oyunu yeniden başladım yine aynı

Nasıl ilerleyebilirim arkadaşlar

Tşk

• ARTAKA A kullanıcısına yanıt
    En son kaldığınız bölüm üzerine gelip Resume Game diyip ilerleyeceksiniz.

• Tşk onuda denedim ama nafile

• ARTAKA A kullanıcısına yanıt
    Enteresan bir durum kilit olması.

• Slm arkadaşlar cod bo4 ü alacak olan varsa kardeşlik arıyorum pre sec farketmez bana özelden yazabilirsiniz mümkünse referanslı arkadaşlar yazsın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • codww2 digital deluxe paket çift hak satılıktır...

• hikayesini bitirdim gerçekten son zamanlarda fpslerden aldığım en büyük zevki verdi
  • Throwpack perklerini nasıl kullanabiliriz yardımcı olacak varmı. Eski nostaljik olan perkler, kullanmak istiyorum fakat oyuna girdiğimde kullandığım sınıfta ünlem işareti çıkıyor seçemiyorum sınıfı.

• Beyler oyunu yeni aldim da kutulu olarak güncelleme cikti 30 gb bunu indirmeden açilmiyor mu :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Domatore

Beyler oyunu yeni aldim da kutulu olarak güncelleme cikti 30 gb bunu indirmeden açilmiyor mu :D
    oyun çıktıktan sonra bir ton güncelleme çıktı online oynayacaksan mecbur indirecen
  • wyldechild W kullanıcısına yanıt
    Hikaye kismi çok iyi olmuş ya :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Domatore

Hikaye kismi çok iyi olmuş ya :D
    ben hikayeye başladım beğenmedim direk multiplayere geçmiştim
  • Acil olduğu için soruyorum kusura bakmayın açık kutulu cod ww2 aldığımız da season pass kullanılmışsa tekrar kullanabiliyor muyuz

• quote:

Orijinalden alıntı: kozcivan

Acil olduğu için soruyorum kusura bakmayın açık kutulu cod ww2 aldığımız da season pass kullanılmışsa tekrar kullanabiliyor muyuz
    eğer kod u kullanmamışsa çalışır kullanışmışsa kodu girdiğinde zaten sana uyarıyı verir bu kod kullanılmıştır diye.
  • Arkadaşlar oyunun sıfırı internette 153₺. Online öncelikli olmak üzere alınır mı ? Yakında BO4 çıkınca elimizde patlar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: kozcivan

Arkadaşlar oyunun sıfırı internette 153₺. Online öncelikli olmak üzere alınır mı ? Yakında BO4 çıkınca elimizde patlar mı?
    BO4 çıkacağı için çoğu player o oyuna yöneleceğinden ww2 server ları eskisi gibi olmayacağından bence sende geçebiliyorsan bo4 e geçmende fayda var çünki bende oynuyorum ww2 yi yıllardır ww2 nin bir espirisi kalmadı hacı oyundan bunaldım artık sıkıldım bo4 çıksada ona geçsem onu oynasam düşüncesindeyim ama sen hiç ww2 deneyimlemediysen seni başlarda sıkmaz ama sonradan sende sıkılırsın çünki tempo hep aynı daha hızlı daha aktif bir oyun deneyimlemek istiyorsan bo4 a geç derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 29 Eylül 2018; 12:17:23 >
  • Son dönemlerde çıkan en iyi savaş oyunu bu bence.Kolay kolay insanların bırakacağını düşünmüyorum.BO4 denen PUGB çakması oyunu çoğu kişi almadı bile çevremde Türk olsun, Avrupalı olsun..almayıda düşünmüyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 29 Eylül 2018; 12:31:7 >
  • 
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.