Şimdi Ara

Call of Duty: WWII (PS4/PS4 Pro - ANA KONU) (193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.700
Cevap
32
Favori
167.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eskiden 4100 olan hızım event bittiğinden beri neredeyse yarı yarıya düşmüş durumda. Türksat 100mbps kablolu bağlantıdayım.

Sizde durum nedir?

[sima

Call of Duty: WWII (PS4/PS4 Pro - ANA KONU)
    Call of Duty: WWII (PS4/PS4 Pro - ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Önder Çatalkaya -- 1 Mart 2018; 20:54:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• merhblar arkadaslar snepir bu kadar rahat kullanan veya bakmadan hedef almadan nasil vuruyolar hic anlamadm bilen var mi ? hile yapiyolar die dusunuyorm artik

• Önder Çatalkaya kullanıcısına yanıt
    bu akşam normale dönmüş. 4100 civarında görüyorum.
  • tonii T kullanıcısına yanıt
    gustav cannon gibi sniper haritalarında oynamamaya çalış
  • Evet 4100 şimdi bende de. Demek ki 8-11 arası birkaç gündür böyle.

@veteran_gamer da da aynı şekildeydi sanırım.

• Arkadaşlar pompalıdaki ilk silahın epic lerinden hiç açılmıyor bişiymi yapmak gerekiyor? Nerdeyse tüm silahların epicleri açılmasına rağmen o silahta bir tane bile açık değil henüz

• Lord Saladin L kullanıcısına yanıt
    tonii T kullanıcısına yanıt
    War modu çok güzel, eğlenceli, takım dayanışması vs. ama tek oynuyorsan zevkinin içine ediyorlar. Bir yeri ele geçirmen gerek yada yok etmen takım arkadaşın gelmiş kill kasıyor. Tam sövmelik iş... Ama arkadaşlarınla oynarsan inanılmaz zevkli.

@tonii, çok çok iyi sniper oynayanlarda var fakat ben çoğunun özellikle koşarken sniperla avlayanların mause ve klavye ile oynadıklarını düşünüyorum. Özellikle Gustav da açık hedef halindeysen hiç yaşama şansın yok.
  • Goksu61 G kullanıcısına yanıt
    Oyun bazı silahların düşme ihtimalini düşük tutmuş. Combat shotgun, bar, lewis gibi bazı silahların epic ve heroicleri yakalama ihtimalin daha düşüktür.
    Expeditionary divisionu max prestige yaparsan epic sawed off shotgun (domino) sahibi olursun.
  • veteran_gamer kullanıcısına yanıt
    Eski codları oynadınız mı bilmiyorum hocam mesela mw2 zamanında oyun kendine çekiyordu tamam hep aynı haritaları oynuyorduk ama oyun zevkliydi sanki bişeyler vardı oyuncuları içine çekiyordu mw2.Burada bakıyorum ilk 2-3 ay bir heves mutlu mesut oynuyosun sonra bakıyosun ki içi boş bir oyun haline geliyor.Sonuç olarak oyun boş olmasın diye içini doldurmak için sandıklarla uğraş eğlen havası verdirtiyolar kısacası işler iyiye gitmiyor.
  • 100 kutu açtım 3 epic silah çıktı biraz da elbise felan
    hep de type 100 çıkıyor bana ,gerçi çok kullanıyorum bu silahı
  • Nick-TR N kullanıcısına yanıt
    Hocam haklısınız da inanın bu sene ki btf de pek sarmadı yani bf4 deki gibi havaya kapılamadım ben.Yeni açıklanmış bf5 olacakmş 2.dünya savaşı deniyor umarım iyi iş başarırlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efsunger hissi

Eski codları oynadınız mı bilmiyorum hocam mesela mw2 zamanında oyun kendine çekiyordu tamam hep aynı haritaları oynuyorduk ama oyun zevkliydi sanki bişeyler vardı oyuncuları içine çekiyordu mw2.Burada bakıyorum ilk 2-3 ay bir heves mutlu mesut oynuyosun sonra bakıyosun ki içi boş bir oyun haline geliyor.Sonuç olarak oyun boş olmasın diye içini doldurmak için sandıklarla uğraş eğlen havası verdirtiyolar kısacası işler iyiye gitmiyor.

aynen öyle ,doğru tespit
    her şeyin ilkleri iyi oluyor
    her sene aynı şeyi oynuyoruz aslında map ve biraz da silahlar değişiyor
    ondan bu sıkılma
    aynı filmin değişik oyuncularla çekilmiş versiyonunu izlemek gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nick-TR -- 2 Mart 2018; 9:35:54 >
  • quote:

Hocam haklısınız da inanın bu sene ki btf de pek sarmadı yani bf4 deki gibi havaya kapılamadım ben.Yeni açıklanmış bf5 olacakmş 2.dünya savaşı deniyor umarım iyi iş başarırlar.

evet sonuçta silahlar pek keyifli değil btf de
    yine de buna rağmen oynanıyor çünkü oyunda yapacak şey çok
    yeni oyun hem grafiksel açıdan iyi olacaktır hem de 2.ww tadından yenmez ,eminim güzel olacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nick-TR

quote:

yeni oyun hem grafiksel açıdan iyi olacaktır hem de 2.ww tadından yenmez ,eminim güzel olacaktır

beni dünya savaşlarıda baydı gelecek savaşlarıda
    artık modern zaman savaşı olsun istiyorum
    COD BOPS4 modern zaman olcak galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: wyldechild

quote:

Orijinalden alıntı: Nick-TR

quote:

beni dünya savaşlarıda baydı gelecek savaşlarıda
    artık modern zaman savaşı olsun istiyorum
    COD BOPS4 modern zaman olcak galiba

modern savaş da süper olur silahlar vesaire cod4 ten biliyoruz ilk göz ağrımız

• Efsunger hissi kullanıcısına yanıt
    Eski codları tecrübe etme şansım olmadı maalesef ama bf1, destiny1, cod ww2 yeterince tecrübe etme fırsatı buldum.
    Dediğiniz gibi benim içinde çok harita olması önemli bir kriter değil. haritanın oyuncu sayısına oranı daha önemli mesela. silah ve sınıf çeşitliliği, bana daha çok zevk veriyor.
    Call of duty multiplayeri gerçekten çok keyifli ve çok akıcı. Oyunun gidişine göre division/silah değiştir. baktın rakip yakın oynatmıyor auto rifle geç. Rush yapıyorlar, küçük harita shotgun oyna, çok sniper var sende snipera geç. Çok pusucu var, resistance divisiona geç filan.
    Takımlar dengeli olursa oyun çok heyecanlı ve keyifli oluyor. ama maalesef match making sistemi çok iyi değil. Takımlar genelde çok dengesiz oluyor. Hele bir takımda iki acemi olmaya görsün. öldür öldür adamları sonra gelsin scorestreaksler.

Son zamanlarda oyundan tek beklentimin heroic lewis gun olduğunu gördüm. Bir tek o eksik kalmış ve sanki tamamlamam lazımmış gibi... Dediğiniz gibi oynamaya zorlayacak bir şey olmalı. Bu; eventler iki yeni silah ya da kıyafet değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

Eski codları tecrübe etme şansım olmadı maalesef ama bf1, destiny1, cod ww2 yeterince tecrübe etme fırsatı buldum.
    Dediğiniz gibi benim içinde çok harita olması önemli bir kriter değil. haritanın oyuncu sayısına oranı daha önemli mesela. silah ve sınıf çeşitliliği, bana daha çok zevk veriyor.
    Call of duty multiplayeri gerçekten çok keyifli ve çok akıcı. Oyunun gidişine göre division/silah değiştir. baktın rakip yakın oynatmıyor auto rifle geç. Rush yapıyorlar, küçük harita shotgun oyna, çok sniper var sende snipera geç. Çok pusucu var, resistance divisiona geç filan.
    Takımlar dengeli olursa oyun çok heyecanlı ve keyifli oluyor. ama maalesef match making sistemi çok iyi değil. Takımlar genelde çok dengesiz oluyor. Hele bir takımda iki acemi olmaya görsün. öldür öldür adamları sonra gelsin scorestreaksler.

Son zamanlarda oyundan tek beklentimin heroic lewis gun olduğunu gördüm. Bir tek o eksik kalmış ve sanki tamamlamam lazımmış gibi... Dediğiniz gibi oynamaya zorlayacak bir şey olmalı. Bu; eventler iki yeni silah ya da kıyafet değil.

evet bu konuda da bu sene çok zayıflar önceki oyunda sürekli event sürekli yeni silahlar variantlar kontratlar geliyodu toplamda 150 - 200ü geçmiştir silahlar halada ekliyolar WWII de 2 smg 2 rifle 2 tabanca bi bıçak bi kürek geldi silah variantlarıda sadece estetik farklar bide yüzde 10 extra xp

• kürek tam komedi ya
    kürek nedir mk
    belki camper hakan kendine çukur kazıp yatsın diyedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

bu yazıyı okuyunca gerçekten alıp oynamak istiyorum.elinize sağlık hocam

• Nick-TR N kullanıcısına yanıt
    ya sen benimle uğraşmaktan başka birşey bilmezmisin
  • 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.