Şimdi Ara

Call of Duty: WWII (PS4/PS4 Pro - ANA KONU) (188. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.700
Cevap
32
Favori
167.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tamam gönder :) ama paint hala açılmadı diye biliyorum
  • Nick-TR N kullanıcısına yanıt
    37 sandığım oldu. yetiştim mi sana
  • HakanTRnaz kullanıcısına yanıt
    Call of Duty: WWII (PS4/PS4 Pro - ANA KONU)

bu görüntüyü nasıl yaparım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veteran_gamer -- 24 Şubat 2018; 20:4:28 >
  • oyuna yeni gelen yama ile tüm silahların ads iyileşecekmiş. özellikle lmg ler daha çok kullanılması hedeflenmiş.

diğer ve en önemli yenilik ise smg lerin hem ads süresi azalıyor hem de sprintout süresi artacakmış. rush oynayanlar için iyi haber.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veteran_gamer -- 24 Şubat 2018; 20:54:21 >
  • Beyler public mactan ne zaman zombiye girsem oyun uzayinda 20 roundu gectikten falan sonra server hatasi verip beni atiyor denemek icin arkadasimlada girdik ikimizi birden atti baska bu hatayi alan varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • veteran_gamer kullanıcısına yanıt
    Ads nedir

• Lucky Luciano kullanıcısına yanıt
    nişan alma hızı
  • Server’a baglanamayan var mi ?

• Lucky Luciano kullanıcısına yanıt
    sıkıntı yok. oynanıyor hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

oyuna yeni gelen yama ile tüm silahların ads iyileşecekmiş. özellikle lmg ler daha çok kullanılması hedeflenmiş.

diğer ve en önemli yenilik ise smg lerin hem ads süresi azalıyor hem de sprintout süresi artacakmış. rush oynayanlar için iyi haber.

airborne division yine popular olacak desene
  • Olmayanlar için Volks görevi tekrar gelmiş. Son şansınız. Bu silahı olmayanlar kaçırmayın.
  • son iki tabancayı görevle niye vermezler yahu param yetmiyor kutudan çıkmıyor bi türlü sahip olamadım... diğerleri ne güzel görevle verdiydi..
  • veteran_gamer kullanıcısına yanıt
    bu epic silaha altın koymuş o paslanmış olana
  • Arkadaslar bu kullandigimiz modemin icine cesitli ip ler girerek daha verimli lag siz oyun oynanabiliniyormus sanirim bilen biri bizi nasil yapariz aydinlatirmi youtube da hep ingilizce anlamiyorum

• Yaw arkadaslar şu olayi bilen biri anlatsin ya modemin icine girip neresine hangi ip yi yazacaz bilen biri anlatsin kafayi yiyecem kimse yokmu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: WienerWald

https://www.google.com.tr/search?q=dmz+ayarlama&ie=UTF-8&oe=UTF-8&hl=tr-tr&client=safari#scso=uid_yxWTWtKoJIbVsAHOjbfoCg_1:267

Hic yardimi olmadi linkinin ben demisim anya senin linkin olmus konya ne alaka ?

• Dmz işlemi dediğin şey başka ne linki atayım sana ? Anlamadığın iş için yardımcı olmaya çalışıyoruz ahkam kesiyorsun utanmadan. Yazık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu kişiyi şikayet edermisiniz arkadaslar terör savunuyor

Call of Duty: WWII (PS4/PS4 Pro - ANA KONU)

• 
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.