Şimdi Ara

Call of Duty: WWII (PS4/PS4 Pro - ANA KONU) (184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.700
Cevap
32
Favori
167.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kota düştükten sonra oynamak işkence adam vuramıyorsun resmen eğerki netflix felan açıksa hepten oyunu kapat hiç bi multi oyunda bu kadar kötü server görmedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • armory credit ile satın alacaksın ya da supply droptan düşmesini bekleyeceksin.

yanlış bilmiyorsam event bittiğinde paranla bile alamıyorsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

armory credit ile satın alacaksın ya da supply droptan düşmesini bekleyeceksin.

yanlış bilmiyorsam event bittiğinde paranla bile alamıyorsun :)

Lanet olasi tavbancalari kullanmak isteyipte kullanamamak cok fena koyuyor adama lanet olasi :)

• güncellemeyle paratroopers da ki dengesizlik giderilmiş. bir seferinde 4, diğerinde 3 kill alabildim sonunda
  • daha bu gün farkettim..classlarımdan biriyle oynartken enable/disable scramble gibi bişey yazıyordu..gnde 10 saat cod oynuyom ama bunu görmemiştim...nedir bu? resistance sınıfına özel bi şey mi? ayrıca her zaman çıkmıyor..silaha göre falan değişiyor mu nedir bunun olayı...

son update den sonra yeni silah ve niformalar gelmiş..2 günde 40 sandık açıyorum bi nane vermiyor yenilerini neden getiriyolar anlamadım..yakında event bitecek...ciddi söylüyorum ben açamıyorsam collections kimse açamaz...o kadar yardırıyorum görev yapıyorum...duplicate yüzünden 90 bin armor credit oldu
  • enesemre kullanıcısına yanıt
    Evet hocam resistance sınıfının özelliği. Eleştiriler oldu "düşman geldiğimizi anlıyor mini map bozulunca" diye, herhalde o yüzden kapatıp açma eklediler. Fakat bana göre bu özelliği kapatınca bu sınıfın pek bir artısı olmuyor. Sadece tabanca ile bıçak taşıyabilmek için seçmem şahsen bu sınıfı. Mesela tabanca bıçağa geçince airborne gibi daha uzun ve hızlı sprint ekleselerdi çok güzel olabilirdi.

Bu arada 90 bin kredi iyiymiş hocam. Allah daha çok versin biz de o da yok.

• theheretic kullanıcısına yanıt
    hocam hiç yeni bişey vermiyor ki sandıklar..90bine tamamlayamıyorum yarısını bile resistance eventin..e hiç yoktan iyidir tabi yinede:)))
    ama even in son haftası bribe sandıklardan iyi şeyler düşüyor..son güne kadar beklerim..eksikleri elden geldiğince armor credits ile tamamlarım:)))
    bribe sandıktan resistance kıyafet düşüyor. silah yok bildiğim kadarıyla.
    yeni güncellemeyle geldi. çokta iyi oldu. avantajı şöyle;
    bir köşeye sinmiş sniper var. gidip alacaksın. geldiğini anlamaması için kapatabilirsin. war da duvarın arkasından ateş açmamaları için kapatabilinir. flag ı alırken de kapatıyorum kendi adıma.

flag savunacaksam ya da bina içinde pusucuların yerini bulmak için bire bir.
  • Lord Saladin L kullanıcısına yanıt
    Bir sandik normal epic bribe digeri kiyafet sandigi

• quote:

Orijinalden alıntı: HakanTRnaz

hocam iki gündür full sarhoş olduğum için görmemiş olabilirim

benim psn üç alt çizgi var sen iki alt çizgi yaptıysan ondan görmemişimdir

bu arada sinan yatalak sensin olum alıyon mg15 yat babam yat

resistance görevlerini yaparken alıyorum mg15 yanında da 30 kill any mode görevini alıyorum 2 sini birden yapıyorum
    headshot görevinde de mg15 çok etkili ,takır takır alıyor
    ufak maplarda da smg alıyorum
    ama mg15 çok keyifli hele karşı tarafın bağlantısı iyiyken adamlar uçarken takır takır alıyorum 2 tane de mayın alarak
  • Nick-TR N kullanıcısına yanıt
    iki gündür cod oynamadım
  • Toplam kac prestij var arkadaslar

• Lucky Luciano kullanıcısına yanıt
    10+ 1000 lvl
  • quote:

10+ 1000 lvl

Daha cok yolum varmis ya 3. Prestijdeyim

• Hakan ben de gündüz az oynadım akşam girmedim zaten
    film izledim biraz
  • Lucky Luciano kullanıcısına yanıt
    aynen var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HakanTRnaz -- 19 Şubat 2018; 15:46:51 >
  • Nick-TR N kullanıcısına yanıt
    iyi yaptın
  • HakanTRnaz kullanıcısına yanıt
    Abi koca konuyu sen ayakta tutuyorsun ha :)
  • quote:

iyi yaptın

Ne oldu keyfin yok
  • 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.