Şimdi Ara

Call of Duty: WWII (PS4/PS4 Pro - ANA KONU) (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.700
Cevap
32
Favori
167.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    herkes benim sevdiğim yemekten yemek zorunda değil yani yorumlar kişiye göre değişir imkanınız varsa bir arkadaşınızda deneyin, kimi çok memnun kimi mutsuz.
    bana göre son 3-4 cod multisinden kat kat iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: antoine07

Haftasonu oyunu alacaktım vazgeçtim yorumlardam sonra :D normalde cod multisine bayılırım ama bu oyun sanki sönük kalmış. Ahh nerde o black ops 1

Oyun bana görede çok iyi hergün sıkılmadan 3 4 saat oynuyorum aon cıkardığı oyunlar arasında bencede en iyisi bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun çok iyi , cıktığından beri oynuyoruz.Tek başına oynadığın sürece istersen dünyanın en iyi oyunu olsun belli bir süre sonra mutlaka sıkılırsın. Arkadaşlarınızla oynayın, birlikte en kötü oyun bile zevkli gelir.Ayrıca perestige 1 yapayım, master yapayım gibi vs. Hedefler koymayın . Oyunu oynama amacınız bu olmasın. Eğer böyle olursa amacınıza ulaştıktan sonra sıkılır ve oyunu bırakırsınız.

• karşıyakalı_1912 kullanıcısına yanıt
    Deneme şansım malesef yok. Ama kötü oyun değildir eminim en azından uçmalı kaçmalı olanlardan daha iyidir. Rainbow + üstüne para vermeye değecek bir oyun mu tek sıkıntım o. Rainbow u baya beğeniyorum ama ekibim olmadığından çok sıkıcı geçmeye başladı. Kafam karışık :D

• Ike kullanıcısına yanıt
    25 mb superonline internet ile oynuyorum 10 gündür 4 arkadss bir kere bile sorun yaşamadık. Diğer 3 arkadasımda öyle onlarda superonline.

• antoine07 A kullanıcısına yanıt
    Sönük degil hocam şahane multisi:) yorumlara aldanmamak lazm. Tek skıntısı server problemi yasayan arkadas cok forumda bn yasamadm cok sükür :)

• Oyunun bnce tek eksisi baglanti ve hiz disinda map tasarimlari dlc mapleri gibi sanki orjinal mapler degil

• turkopol kullanıcısına yanıt
    yok yahu ondan değil bana gelmedi bu oyun sıktı yoksa bf1 de tüm silahlarla yıldız almak için bu taktiği denemiştim önceden tavsiye için teşekkürler...
  • https://www.youtube.com/watch?v=te59EFWpQ9c&lc=z23vythhcsjcvh5ktacdp43b00opapntqkulnkzv4pdw03c010c

Beğenip destek olursanız çok teşekkür ederim şimdiden. Bizimle oynamak isteyen olursa psn:saner08

Düzenli olarak multiplayer ve zombie oynuyorum.
  • BlackEagle_03 kullanıcısına yanıt
    Map sayısı kaç hocam? Az diyo herkes

• Black Ops 1 ve 2'den sonra en keyifli CoD multisi olabilir benim için. Infinite Warfare faciasından sonra iyi geldi bu oyun. En azından özüne dönmüş eski CoD oyunları tadında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luffy1907

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Seko

son günlerde hiç giresim gelmiyor ya. çok hızlı başladık diye sıkıldık mı nedir

Oyunun heycan verici hiçbir yanı yok eve gelip bi kere hevesle açmadım açan vardır saygı duyarım ama oyunun çıkışının gazı söndü açıp oynayasım yok hiç.

O zaman pre pass almakla doğru tercih yaptım(bf1) çok sevdiğim cod u bu sene almayacam yorumlar ve bağlantılar yalan söylemez ama geçen senelere oranla

Daha aktif konu bu iyi

• antoine07 A kullanıcısına yanıt
    9
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali1903kemal

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Seko

son günlerde hiç giresim gelmiyor ya. çok hızlı başladık diye sıkıldık mı nedir

Oyunun heycan verici hiçbir yanı yok eve gelip bi kere hevesle açmadım açan vardır saygı duyarım ama oyunun çıkışının gazı söndü açıp oynayasım yok hiç.

O zaman pre pass almakla doğru tercih yaptım(bf1) çok sevdiğim cod u bu sene almayacam yorumlar ve bağlantılar yalan söylemez ama geçen senelere oranla

Daha aktif konu bu iyi

eski oyunlar kadar kötü değil ya, ama içerikler az olduğundan çabuk tüketiliyo. dolayısıyla sıkması normal. bende son bir sınıfı kasıyorum prestijle açılacak silah için, sonrasında bende sıkılabilirim tabi. ama arada bizim ekiple s&d oynarsak o baya keyifli, tabi onlarda fifaya sardı

• ali1903kemal kullanıcısına yanıt
    Gelibolyla sahalara dönerim konuda canlanır umduğumu bulamadım ww2 de, bf2 yapar inş.

• quote:

Gelibolyla sahalara dönerim konuda canlanır umduğumu bulamadım ww2 de, bf2 yapar inş.

Tren behemont guvercin atan tank sacmaligi oldugu surece bf1 sahsi görüşüm sinifta kaldi benim icin ha efek ola-rak görüntü olarak coddan iyi ama sacmalik cok bi kere silah dengesi hic ama hic yok

• Abilerim kardeşlerim hepinize iyi akşamlar. Şu ana kadar yaptığım en iyi oyunlar bunlardı videoda toparladım izleyip beğenirseniz çok teşekkür ederim abone olabilirsiniz :) Oynamak isteyen özellikle 18+ saygılı seviyeli abilerim kardeşlerimi beklerim psn nickim:saner08
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMAD3US

quote:

Tren behemont guvercin atan tank sacmaligi oldugu surece bf1 sahsi görüşüm sinifta kaldi benim icin ha efek ola-rak görüntü olarak coddan iyi ama sacmalik cok bi kere silah dengesi hic ama hic yok

Valla hocam bende cod u bı hevesle aldım bf1 den sonra oyunun multisi bana cs gibi basit geldi öyle soyliyim sana. Single lafım yok ama yok abi bf ile kiyaslanmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Darwin7

quote:

quote:

Valla hocam bende cod u bı hevesle aldım bf1 den sonra oyunun multisi bana cs gibi basit geldi öyle soyliyim sana. Single lafım yok ama yok abi bf ile kiyaslanmaz.

Orasi oyle bf grafik v.s olarak cok iyi yanliz dedigim gibi elit tren behemoth bu oyunun zewkini kendimce kacirdi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Darwin7

quote:

quote:

Orasi oyle bf grafik v.s olarak cok iyi yanliz dedigim gibi elit tren behemoth bu oyunun zewkini kendimce kacirdi

Aynen o yönü kötü bakalım bf2 cikacakmi çıkarsa nasıl olacak :)

• 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.