Şimdi Ara

Call of Duty: WWII (PS4/PS4 Pro - ANA KONU) (129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.700
Cevap
32
Favori
167.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • son günlerde hiç giresim gelmiyor ya. çok hızlı başladık diye sıkıldık mı nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Seko

son günlerde hiç giresim gelmiyor ya. çok hızlı başladık diye sıkıldık mı nedir

Oyunun heycan verici hiçbir yanı yok eve gelip bi kere hevesle açmadım açan vardır saygı duyarım ama oyunun çıkışının gazı söndü açıp oynayasım yok hiç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luffy1907

quote:

Oyunun heycan verici hiçbir yanı yok eve gelip bi kere hevesle açmadım açan vardır saygı duyarım ama oyunun çıkışının gazı söndü açıp oynayasım yok hiç.

valla ilk çıktığı günler bende öyle eve gitsemde oynasam diyordum şimdi giresim gelmiyor cidden. birde çok stres oluyorum ya kafam ağrıyor oynarken :D
    cidden bi kızla öyle çıkmaya başlayıp bi süre sonra tanıdıkça sıkılmaya başlamak gibi oldu böyle.

• ben 2xp haftasında plat camo açacam diye uğraştım şimdi açtım ama çok sıkıldım keşke hiç uğraşmasaydım diyorum soğuttu beni oyundan ama prestige master a kadar durmak yok
  • Bir ben sıkılmadım herhalde durmadan oynuyorum Prestige mastera kadar durmak yok. Sıkılınca giriyorum zombie sonra multiplayer devam
  • Güzel bir maceraydı ancak çabuk sıktı beni de. Çıktığı ilk gün almıştım ama nedense koptum oyundan. İlk dlc daha erken çıksaydı belki bekleyebilirdim ancak oyunu sattım. Herkese iyi eğlenceler.

• Arkadaşlar soldier bölümünde division seçme işine yanlış lıkla 3 infantry oldu. Diğer sınıfları nasıl açacam

• call of duty battlefield karşılaştırmasına call of duty i seçerek karar verdim tercihime.call of duty black ops 2 aldım (ps3 döneminde) hikayeyi pek beğenemedim ama multisi baya zevkliydi daha sonra battlefield 4 ve hardline aldım(yine ps3) bf4ün hikayeyi oynarken çok zevk aldım aynı şekilde hardline da polis olmak da bence baya eğlenceliydi ama multide hardline ı beğenmedim bf4 iyiydi.daha sonra call of duty modern warfare 3 aldım tam anlamıyla dehşet oyundu hikayesi ve multisi çok zevkliydi daha sonra ps4 e geçtim bf4 ve daha sonra bf1 çıkınca bf1 aldım ama bf1 i hiç sevmedim silahlar falan çok kötü olunca zevk vermedi bir türlü şimdi cod ww2 düşünüyorum indirimlerle 120-150 liraya düşünce alacağım inşallah önerirmisiniziyi ve kötü yanları nedir? ve ben neden hayat hikayemi anlatmışım

• Cod tarihinin online bağlantısı en sıkıntılı oyunu oldu bu, diğer cod’lardada olurdu ama bu kadar uzun sürmezdi.

• rocker1903 kullanıcısına yanıt
    çok basit hocam infantry tıkla istediğin gibi değiştir silah seçer gibi
  • Ike kullanıcısına yanıt
    sıkıntı çekenleri anlıyorum ( oyuna bağlanırken sorun yaşayanlar için) fakat bu sorunları herkes yaşamıyor bende aynı sorunu görüyorum ama oyunu kapatıp açtığımda düzeliyor.
  • Oyunu Kutulu uygun fiyata nerden bulabilirim arkadaşlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • benden
  • kardeşim kusura bakma pmde sıkıntı var buradan yazıyorum.

tüm divison grupları 4 prestij son lvlda tekrar silah veriyor, sanırım bir amaç olsun diye yapmışlar.

son soruna gelince ya yalnız oynuyorlardır, yada kıvıramadılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: karşıyakalı_1912

sıkıntı çekenleri anlıyorum ( oyuna bağlanırken sorun yaşayanlar için) fakat bu sorunları herkes yaşamıyor bende aynı sorunu görüyorum ama oyunu kapatıp açtığımda düzeliyor.

Hakan abi ps4 u acmadan modemi resetlemekte fayda veriyor 2 gundur sikinti pek kalmadi tvye laf soyluyordum ama sanirim baglantidanmis hersey kutuk gibi geliyordu karakter 2 gundur normale dondu ins boyle devam eder

• quote:

Orijinalden alıntı: karşıyakalı_1912

kardeşim kusura bakma pmde sıkıntı var buradan yazıyorum.

tüm divison grupları 4 prestij son lvlda tekrar silah veriyor, sanırım bir amaç olsun diye yapmışlar.

son soruna gelince ya yalnız oynuyorlardır, yada kıvıramadılar

👍👍👍 tesekkur ederim 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: Luffy1907

quote:

Challeng ve silahlarin camolariyla ugras hedefin olursa oynarsin yoksa diger turlu sıkar oyun

• turkopol kullanıcısına yanıt
    ya kaya bağlantı sıkıntılı değil ki zaten, sadece almanya dan oynayan grup host olursa onlar bir adım önde

sende zaten ayrı bir sorun var
  • Yav aynen bende cod u 2.haftasında aldım şuana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım yaşayanlar interneti ile sıkıntı yaşıyor bence kronik bir sıkıntı olsa kesin banada olurdu ama hiçbir sıkıntı çekmedim 1 2 kere hata kodu verdi onuda hemen çözdüm sıkıntı olarak saymıyorum onu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xx_AST3CH_xX -- 29 Kasım 2017; 11:20:38 >
  • Haftasonu oyunu alacaktım vazgeçtim yorumlardam sonra :D normalde cod multisine bayılırım ama bu oyun sanki sönük kalmış. Ahh nerde o black ops 1

• 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.