Şimdi Ara

Call of Duty: WWII (PS4/PS4 Pro - ANA KONU) (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.700
Cevap
32
Favori
167.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yavaş cod oyuncusuna göre değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karşıyakalı_1912 -- 18 Kasım 2017; 17:16:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karşıyakalı_1912

yavaş cod oyuncusuna göre değil

amacım fanboyluk değil asla da yapmam yanlış anlamayın bana hızlı bir cod videosu atar mısın merak ettim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luffy1907

quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

quote:

Orijinalden alıntı: C-İ-E_SN

Sıkıntı yaşayanlar var acamayanlar var o şekilde ondan dedim.

ben ds4 yöntemi ile oynuyorum sıkıntı yok.

oyun yolda geliyorum

bekliyoruz serhat

• Chesapeake Ripper kullanıcısına yanıt
    daha doğrusu şöyle yapalım bende fanboy değilim bf1 var onuda oynuyorum, ama cod ile bf1de mutlaka az da olsa fark var(hız konusunda), mesela bf1 mapleri keşke cod da olsa yada grafikleri ama şu var ben bf1 de elit asker, tank ve uçaktan bıktım bazen kafanı kaldıramıyorsun, ha diyeceksin onların olmadığı mod var bende onları sevmiyorum, bf4 yine bir nebze tank ve uçak helikopter düşürme olasılığın var bf1 de neredeyse imkansız biz alışmışız cod oynamaya :) bf1 ayrı cod ayrı oyun ben mesela ölmeden 15 kişi öldürdüğümde ödüllendirilmek istiyorum. killstreak açmak gibi =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karşıyakalı_1912 -- 18 Kasım 2017; 17:39:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karşıyakalı_1912

daha doğrusu şöyle yapalım bende fanboy değilim bf1 var onuda oynuyorum, ama cod ile bf1de mutlaka az da olsa fark var(hız konusunda), mesela bf1 mapleri keşke cod da olsa yada grafikleri ama şu var ben bf1 de elit asker, tank ve uçaktan bıktım bazen kafanı kaldıramıyorsun, ha diyeceksin onların olmadığı mod var bende onları sevmiyorum, bf4 yine bir nebze tank ve uçak helikopter düşürme olasılığın var bf1 de neredeyse imkansız biz alışmışız cod oynamaya :) bf1 ayrı cod ayrı oyun ben mesela ölmeden 15 kişi öldürdüğümde ödüllendirilmek istiyorum. killstreak açmak gibi =)

dediğiniz gibi bende fetih modunu sevmiyorum uçak tank ve camperlar :D mesela bu bf1 klip yapmıştım bence yavaş değil kendi ayarlarını ayarladıktan sonra default ayarlar ağır çekim gibi geliyorhttps://youtu.be/fF3f3eKzjHU

cod hoşuma gitti indirimle alıcam gibi arkadaşımda denemiştim şu oyunları körü körüne savunanlara anlam veremiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: FLOZOF_

Ps4 icin monitormu tv mi diyenlere iyibir monitor daha iyidir monitor alirken 4k alacaklara monitorun hdcp2.2 olmasina dikkat etsin yoksa 4k60hz alamazsiniz hdmi yuzunden suan piyasada cok az hdcp2.2 monitor var illaki single cok oynarim tv olsun diyorsaniz her tv de oynanmaz tv alirken 3 seye bakilir inputlag 2 local dimming 3 black performansi inputlag ben multiplayerde iddali biri olacam diyorsaniz cod bf1 vesayre 20ms altinda olmalidir ben 49ks8500 samsung kullaniyorum 19ms hic gecikme hissetmiyorum tv alicaklar arastirmadan almasin bazi tv ler ps4 proda 1080pde 20ms 4k30ms 4khdr acinca 40ms ye kadar cikabiliyo bazi tv lerde hdr acinca ms dusuyo su an piyasada pek alinabilecek bana gore tv yok samsung mu serisi bu senenin 2016 ks serisi kadar olmasa alina bilecek tv ben yillardir sony fanatigi olarak hep sony tercih etmisimdir 4k almadan once sony w905 kullaniyodum input lag degeri 4k dan once sony en iyiydi 4k dan sonra sony tv ler 35ms altina inemedi turkiyede tvde oynayan cok kisi bu input lag olayi yuzunden ayagina pranga vurulmus bicimde oynuyo internet baglantisindan bile cok daha onemlidir bu input lag

Gerçi mayısta sahalara dönücem;dolayısıyla daha çok var belki o zamana başka 4k monitorler de cikar ama şimdiden araştırıyorum. Bu hdcp 2.2 li 4k monitörlere örnek(ler) alabilir miyim ? Bi inceliyeyim

valla şu 2-3 gündür daha iyi cod bağlantı düzeldi, ha yokmu ara ara var her oyunda olduğu gibi
  • kabune kullanıcısına yanıt
    mehmet hoşgeldin nerelerdesin? (Hakan)
    hızlı oyun kıyaslamasını yaparken fov ayarını yükseltmekten bahsetmiyoruz her şeyin çok hızlı olup bitmesinden bahsediyoruz küçücük harita sürekli aksiyon var 5-10 sn içinde ya ölüyorsun ya öldürüyorsun 5 kill aldıktan sonra şurda duruyim de dinleniyim diye bir şey yok ekran hızlı hareket etsin istiyorsan pcde var fov 95 e çekiyorsun çok hızlı oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faltuner

hızlı oyun kıyaslamasını yaparken fov ayarını yükseltmekten bahsetmiyoruz her şeyin çok hızlı olup bitmesinden bahsediyoruz küçücük harita sürekli aksiyon var 5-10 sn içinde ya ölüyorsun ya öldürüyorsun 5 kill aldıktan sonra şurda duruyim de dinleniyim diye bir şey yok ekran hızlı hareket etsin istiyorsan pcde var fov 95 e çekiyorsun çok hızlı oluyor

çok bilmiş arkadaşım field of view ile ne alakası var şimdi durumun

nasıl ne alakası var kendin diyorsun ayarları değiştirince hızlı oldu bilmem ne diye hayırdır sesi kıstın oyun mu hızlandı ? fov u max yapmışsın oyun hızlı diyorsun attığın videoda da belli fov un yüksek olduğu videonun oyunun hızlı olması ile de alakası yok sadece killleri koymuşsun oynadığın komple oyunu koyda bir yerden bi yere 1 saatte gidişini de izleyelim
  • karşıyakalı_1912 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah Hakan abicim saygılar sevgiler Bir küçük ara verdik diyelim nasipse mayıs gibi tekrar aranıza katılacağım. Ama konuları yine yakından takip etmeye devam. Herkese selamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Faltuner

nasıl ne alakası var kendin diyorsun ayarları değiştirince hızlı oldu bilmem ne diye hayırdır sesi kıstın oyun mu hızlandı ? fov u max yapmışsın oyun hızlı diyorsun attığın videoda da belli fov un yüksek olduğu videonun oyunun hızlı olması ile de alakası yok sadece killleri koymuşsun oynadığın komple oyunu koyda bir yerden bi yere 1 saatte gidişini de izleyelim

aynen sadece fov başka birşey yok bu kadar sihir bu ben fetih oynamıyorum diyorum anlamadın mı ? oynadığım mod domi tdm 15 dakikada 30 40 bazen 55 60 arası kill alıyorum adı üstünde klip adam vurduğum yerleri atıcam merak etme full de var dakikada adam vurma 2,10 biryerden biryere 1 saatte gidiyorsun diyor 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chesapeake Ripper -- 18 Kasım 2017; 18:36:27 >
  • kabune kullanıcısına yanıt
    Bakican artik cogu site monitorun her ozelligini yaziyo hdcp yazmiyo monitorde hdmi 2.0 var ama hdcp1.4 ps4 proda 4k60hz alamiyorsun bazi monitorlerde hdcp2.2 ana gene 60hz calismi monitorun modelini iyi arastirip yada deneyip almak daha iyi

• İyi akşamlar herkese. Şu sol üstte çıkan görevlerden hq da başka birine bişiler yapma görevi var ama kimse olmadığı için etrafımda yapamıyorum. Başka bi yöntemi var mıdır ?

Birde clan falan var mı şöyle konuşup muhabbet ederek oynıcamız. Baya yalnız kaldım ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Seko

İyi akşamlar herkese. Şu sol üstte çıkan görevlerden hq da başka birine bişiler yapma görevi var ama kimse olmadığı için etrafımda yapamıyorum. Başka bi yöntemi var mıdır ?

Birde clan falan var mı şöyle konuşup muhabbet ederek oynıcamız. Baya yalnız kaldım ya.

kardeşim oyuna başlarken toplanan elemanlardan yap
  • gesso kullanıcısına yanıt
    core mod ile bağlantısı böyle olanları çok kıskanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghostrain

O zaman sadece sniperla oynamam gerekiyor o da pek işime gelmiyor. Phantomla idare edeceğiz artık.

dostum bu phantom perki nerede, internette basic training içinde demişler ama o liste içinde bende yok nedense.
  • Arkadaşlar hani maç içerisinde adam vurunca üstte madalyalar çıkıyor ya; "near to death", "one shot one kill" vb... bunları oyun arayüzünde gördüğümüz bir yer yok mu? Soldier sekmesinden sadece challanges'ları görebiliyorum ama madalyaları bulamadım bir türlü. Önceki oyunların hepsinde vardı ama bu oyunda kaldırmışlar sanırsam?
  • 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.