Şimdi Ara

Call of Duty: WWII (PS4/PS4 Pro - ANA KONU) (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.700
Cevap
32
Favori
167.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuan zaten Dedicated serverlarda oyun. En yakınındakileri buluyor hep.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karşıyakalı_1912

quote:

Orijinalden alıntı: saner08

Oyun başından kaldırmıyor ya böyle oynamaya devam edersem 2 aya prestige master olacağım

prestij master olup 270 lvl olan var mesela

Onlar manyak ya 3 kişi 8 er saat oynarak falan yapıyorlar. Her Cod oyununda mevcut ben prestige 2 oldum sayılır hedefim bu sene master yapmak. Oyun hiç olmadığı kadar zevk veriyor bu sene.
  • saner08 kullanıcısına yanıt
    aynen hocam oyun gayet oynanılır, tek sıkıntı ara ara bağlantı oda yakında çözülür
  • Güncellemeden sonra oyun bulmada sıkıntı yok. HQ boş onu çözmeleri lazım. Biriyle iletişim kur diye görev var ama kimse olmadığı için görev yapılmıyor. Teknik sorunları bir kenara bırakırsak gerçek call of duty multiplayer deneyimi budur. Uçmalı kaçmalı saçmalıklar değil. İnşallah o mekaniklere bir daha dönmezler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghostrain

Güncellemeden sonra oyun bulmada sıkıntı yok. HQ boş onu çözmeleri lazım. Biriyle iletişim kur diye görev var ama kimse olmadığı için görev yapılmıyor. Teknik sorunları bir kenara bırakırsak gerçek call of duty multiplayer deneyimi budur. Uçmalı kaçmalı saçmalıklar değil. İnşallah o mekaniklere bir daha dönmezler.

hocam o görevi oyuna toplandığın yerde gelenler ile yap
  • karşıyakalı_1912 kullanıcısına yanıt
    Deneyeceğim sağol

• quote:

Orijinalden alıntı: karşıyakalı_1912

aynen hocam oyun gayet oynanılır, tek sıkıntı ara ara bağlantı oda yakında çözülür

Aynen öyle hocam oda dediğiniz gibi yakında çözülür
  • arkadaşlar şu nat type ve modem ayarları ile ilgili bilgisi olan varmıdır cep telefonu internetile ile bağlanıyorum sadece online şaka gibi yaw
  • Zombi gecesi yapalim eski zombiciler eklesi omereyiz12

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dönme ihtimalleri var . Cod aw2 askiya alinmis mesela adamlar tepki aldi israrcilar hala . Ww2 cok istendigi icin yapildi seneye tamam size ww2 verdik simdi kaldigimiz yerden devam ediyoruz diyeceklerini dusunuyorum. Umarim donmezler tabi bi mw4 gelse guzel olurdu

• Mp40 kullananlar eklenti tavsiye edecek varmi ??

• Eaglefire kullanıcısına yanıt
    Oyun yapma sırası treyarch da ve black ops 4 ü yaparlarsa dediğin gibi olur. Ben vietnam bekliyorum ama zor.

• Black fridayde almaya deger mi oyun arkadaslar ? Pcde bf1 var zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cod 4 mw2 tarzi modern savas gelecek bu sene

• mhasal kullanıcısına yanıt
    Çok iyi haber. Haftasonu sürekli Türk arkadaşlar denk geliyordu. Böylelikle bağlantı sorununun önüne geçilir umarım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun bulmada sorun kalmaması iyi olmuş ancak map sayısı çok az gibi geldi. Toplam oynama sürem 5 saat olmasına rağmen tüm mapleri ezberledim. Oynamak isteyenler ekleyebilir. Zombie de oynuyorum multi de.

• quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Black fridayde almaya deger mi oyun arkadaslar ? Pcde bf1 var zaten.

ben ilk çıktığında aldım ama bf1 e çok alıştığımdan sanırım dün geri sattım pek ısınamadım multisine.
  • Nasıl yani şimdi son update den sonra "bu oyun olmuş" dedirtiyormu multi anlamın da? Gerçi ben alırsam genelde zombi modunu oynamak için alacağım ama multisi eski mw2 nin felan tadını az da olsa veriyorsa multiye de gireriz pek tabii.

• quote:

Orijinalden alıntı: AMAD3US

Mp40 kullananlar eklenti tavsiye edecek varmi ??

grip, rapid fire, advanced rifling
  • XaViEsTa kullanıcısına yanıt
    Şu an gayet başarılı

• 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.