Şimdi Ara

Call of Duty: WWII (2017) [PC ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
429
Cevap
10
Favori
26.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gaara34

lafa bak cod'un yaş kitlesi 7 ve ana bacı yapan bir kitleymiş.

ya olumsuz yorumunu yap, bana hitap etmiyor de çekil git.

Talha'yı severim de bu Dost harbi çok boş yorum yapabiliyor son zamanlarda.

Bu Dost Kayaoğlu neden bu kadar büyütülüyor. Kendini takip eden biri değilim şimdiye kadar toplasan 5 videoda anca görmüşümdür ama bakıyorum millet el üstünde tutuyor bu adamı. Adamın konuşması uyku getiriyor zaten ve izleyiciyi hiç kendine çekemiyor. Sanki sabah zorla uyandırmışsın gibi bayık bir anlatımı var. Talha gibi biri niye kendini böyle birinin yanında tüketiyor anlamıyorum. Adamı izlerken bütün enerjim bitiyor. Sanki silah zoruyla konuşturuyolarmış gibi.

• Pcye açıldı mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • betada oyuna bağlanmıyordu telefonun internetiyle girmem gerekiyordu şimdi almak istiyorum da aynı saçmalık olur diye korkuyorum yav
  • WW2 için Nvidia sürücü yayınladı:https://www.geforce.com/whats-new/articles/call-of-duty-wwii-game-ready-driver

Oyun gece yarısı açılacakmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gesso -- 2 Kasım 2017; 23:46:59 >
  • Haydaa... Şimdi ben alıyorum bu hatayı.

Call of Duty: WWII (2017) [PC ANA KONU]
  • gesso kullanıcısına yanıt
    oyun açıldığında serverlar çökmüş 10 dk önce tekrar açıldı diyorlardı
  • Galiba dediğin gibi oldu. Sonraki denemelerimde bağlandı. Cod AW zamanı böyle bir şey olduğunda önce zombi moduna bağlanmaya çalışıyorduk. Zombi moduna bağlanırsa geri dönüp çoklu oyuncu maçına bağlanabiliyordu. Bu yöntemi aynı sorun tekrar başıma gelince hatırladım.
  • oyunu 47 dolara aldim ,indirdim 10 dakika oynadim alisildigi gibi arcade tarzi cod ,,,oynamazsam olmaz kendi adima.
  • GamesBeat – 94/100
    Ausgamers – 9
    God is a Geek – 9
    PlayStation Lifestyle – 9
    Attack of the Fanboy – 4.5/5
    Hardcore Gamer – 4.5/5
    Impulse Gamer – 4.5/5
    GameInformer – 8.75
    CriticalHit – 8.5
    EGM – 8.5
    Multiplayer.it (Italian) – 8.5
    NZGamer – 8.5
    Xbox Achievements – 80/100
    Gamesradar – 4/5
    Telegraph – 4/5
  • cod mu destiny mi karar veremedim ikisi de o kadar iyi değil ama artık bir şeylere ateş etmek istiyorum
  • Grafik ayarlarına yerleştirilen ön izleme ekranı güzel olmuş. Yaptığımız değişikliğin video belleğine getirdiği yükü ve görsel kaliteye katkısını görebiliyoruz.

• bu oyunu önsïparis vererek almistim ve 1100 puan vereceklerdi steamdan baktim indirildi gösteriyor lakin oyun icinde bir yerde göremedim bu point sagda yukarda altin resmi olmuyor mu ? yada bu point i nerde ?
  • Bahsettiğin puanları bende merak ediyorum. DLC kısmında yüklü olarak görünüyor ama oyunda bir şey göremedim. Lâkin diğer içerikleri Karargah (Headquarters) bölümünde Mail masasında etkinleştiriliyor.
  • carentan çok iyi duruyor keşke bütün haritalar onun gibi olsa üzücü kısmı ise paralı olması ilerde yine beleş yaparlar ama iş işten geçmiş olacak
  • SP modu hiç denemedim ama MP kısmında yaşadığım bir sıkıntı var.

Beta'da olan stuttering sorunu tam sürümde de devam ediyor.

Hatta bazen anlık takılmalara kadar çıkabiliyor. Steam'de benzer sıkıntıyı yaşayan kullanıcılar var.

Açıkçası tam sürümde çözülür demiştim ama bana bazı haritalarda daha da fazla yapıyor gibi geldi.

Vsync ayarı da düzgün çalışmıyor bende. Sizde durum nasıl?
  • Gaara34 kullanıcısına yanıt
    ara sira bendede oluyor ,mutlaka patch gelecektir ,oyunu genelde sevdim ayrica esas cümbüs seneye geliyor yani treyach dan modern dünya büyuk olasilikla ortadogu odakli suriye ,libya k.kore vs bir oyun bekliyorum , yine bf serisinden modern dünya odakli bir oyun gelecektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kreuger -- 3 Kasım 2017; 22:34:23 >
  • Kim ne derse oyun efsane olmuş bu sefer.Gerek optimizasyon , gerek vuruş hissi , gerek atmosfer bakımından son yıllarda çıkan cod oyunlarını sollamış resmen.Herkese öneririm WW2'nin o karanlık atmosferini özlemişim valla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 3 Kasım 2017; 22:32:25 >
  • Carentan için Season Pass almak zorundayız.
  • İlk oynanış videoları her yere bolca var gerçeği nasıl olur bilemiyorum ama videolar deli dehşet bence özlediğimiz atmosfere geri dönüyoruz sanırım. Bakalım bizim sistem buna ne kadar hazır
  • Oyunu yaklaşık bir saattir oynuyorum.
    4K Ultra detaylarda oyun resmen bir başka boyut kazanmış..Senaryo muhteşem..Sesler çok iyi.
    Şuan için sorularınız varsa cevaplayabilirim.
    Film gibi oyun olmuş ben çok beğendim...

SSLER:

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.