Şimdi Ara

Call of Duty: WWII (PS4/PS4 Pro - ANA KONU) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.700
Cevap
32
Favori
167.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merakla bekliyorum 26 Nisanı bakalım ne detaylar var sonunda özlerine döndüler çok şükür umarım çıkış tarihinide çok uzatmazlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bf1 in başarısı ardından , Ea ihtiyar Bf 1942 yi yeniden yapmaya başlamadan Activision kurnazlık etmiş Güzel haberler bunlar, sonunda kazanan biz oluruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yılki Call of Duty oyunu Call of Duty: WWII'nin resmi olarak duyurulmasından kısa bir süre sonra geliştirici stüdyo Sledgehammer Games twitter üzerinden kısa bir video paylaştı.

Londra'daki Churchill Savaş Odaları önünde çekilen bu videoda Sledgehammer Games'in ortak kurucusu Michael Condrey, Call of Duty World War II'yi doğru bir şekilde sunabilmek için 2.5 yıl boyunca Avrupa ve dünyayı dolaşarak İkinci Dünya Savaşı hakkında araştırmalar yaptıklarını belirtti.

Geçtiğimiz günlerde de Sledgehammer Games, Call of Duty World WarII için "Bu yıl şimdiye kadarki en büyük oyun projemizi çıkaracağız." açıklamasını yapmıştı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Server sistemi değişmediği sürece önyargı...

• Valla ben yeni jenerasyon oyunlara hep temkinli yaklaştım bunda da öyleyim ww2 bile olsa oyunu oynamadan yorum yapmam.
  • CoD 2 gerek single gerekse multi olarak hayatımın oyunuydu benim. Oynasana sunucularında kaç saat sıra beklediğimi hatırlarım. Umarım bu dönüş yine aynı hazzı yaşatır bize.

• Cod 2, WW tarzında olsun başka bir şey istemiyorum.
  • Bence oyun en az 30 bölüm olmalı ve 3 cephe yer almalı. Anerikan, Rus ve İngiliz. Ama rus cephesinde berlinin alınmasıda yer alabilir. Bide İngiliz cepheside Price ı tekrar görsek fena olmaz

• C-TRanger kullanıcısına yanıt

Hikaye modu çok güzel olacaktır. Bu yüzden onlara hak ettiği değeri vereceğim. Torrent akacak Zamanında para verip aldığım oyunlarına saysınlar.

• Cod olmaz umarım Cord
  • WW temasi ve eski efsane single hikayelerinin hatrina yine takip..

• KAR98K'yla olan geçmişin hatrına uzun süre sonra kalofu bekleme listeme aldım.
  • Winters kullanıcısına yanıt
    Hocam gencligimin oyunu ya suan harbiden mutlu oldum modern oyunlar bana gore degil.Oynasanada bende oynadim yillarca sonra xfire gecmistik klan olarak.|RIP| claniydi belki hatirlarsin.

• Ziplama olmayacak sonunda

• Bir sonraki oyun için 3. Dünya savaşı olmasınımı bekleyeceğiz şimdi :)

• Geliyor Gönlümün efendisi.

• Oyun band of brothers tarzinda ve muhtemelen 4 kisilik coopu olacak. Ayrica icinde kesinlikle d-day normandiya bulunacak.

• Acaba içinde COD 2 deki gibi Normandy çıkartması olur mu ? Sırf onu yeni grafiklerle görmek için oynamayı düşünebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itsclobberintime -- 22 Nisan 2017; 17:21:27 >
  • Buyukbaba kullanıcısına yanıt
    Toujane mapı olsunda

• Yenilenmiş bir Toujane ve D-Day çıkartmasına hiç kimse hayır diyemez

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.