Şimdi Ara

Call of Duty: WWII (PS4/PS4 Pro - ANA KONU) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.700
Cevap
32
Favori
167.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BF1 başarısı ve son fütüristik cod oyununun iyice batırması sonucunda şaşırtmayan haber.
    Önemli olan server yapısının değişmesi adaletli bir oyun sunması.
    Ama ne olursa olsun online da sağda solda zıplamayan, duvarda yürümeyen, rengarenk savaşçıların olamayacak olması için bile şans verilebilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jetpack olmasın başka bir şey istemiyorum. Anırarak havalarda uçup kaçan ergenler bıktırdı artık. Bu kadar soytarılık yeter. Ayaklarımız yere bassın artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bf1den geldim çok iyi olur ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • '' My name is Victor Reznov '' özledik be

• cod gelecek temalı oyunlar yaptıkça düşüşe geçmişti. en güzel oyunları tarihsel olanlardı bence çok güzel olacak oyun
  • Gunumuz olsa ne olurdu ucmayan kacmayan Daha simililasyon ..Saf modern savas

• quote:

Orijinalden alıntı: Ghostrain

Jetpack olmasın başka bir şey istemiyorum. Anırarak havalarda uçup kaçan ergenler bıktırdı artık. Bu kadar soytarılık yeter. Ayaklarımız yere bassın artık.

WW2'de ne jetpacki kardeşim
  • İlk haberi duyunca heyecanlandım

Black ops 1 i uzun yıllar oynadım

Artık uçmak istemiyorum

Titanfall da uçmak iyi ama

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    aynen zaten ciktiktan sonra serverlerda genelde bosdu olan benim 60 dolara olmustu lakin bu sefer olay farkli adamlarin teknik ve donanim bakimindan bir sorunlari yok bu firmadan iyi oyun cikar cünkü dedigim gibi fizikler animasyonlar silah modellemeleri vs güzel yapiyorlar,bizim genelde sevmedigimiz olaylar hoplama duvarda yürüme ucma gibi hareketlerdi eeeee bu gelecek oyunda böyle seyler olmayacagina göre bence saglam bir oyun olacak en azindan uzay temali oyunlara göre
  • Biraz oyuncu kaybedip elestiriler alinca nasil da cark ettiler ama..10 yillik oyunun harita paketini orjinalinden daha pahaliya satan firma ne yaparsa yapsin fark etmez artik,insaAllah cok daha fazla düser satislari bu ...'larin

-Les gibi bir server;erkenden görenler,vurdugunda ölmeyenler vs
    -DLC - Micro ödemeler
    -4 tane harita icin 15 dolar istemeler

Bu b.klar degismedigi sürece ne yaparsa yapsinlar farketmez,Titanfall 2 oynadiktan sonra daha iyi anladim server kalitesinin önemini..
  • die.Rache kullanıcısına yanıt
    amerika ve avrupada server sorunlari yok sorunsuzda oynadim cod oyunlarini ,sorun tr nin kotalari ve dandik alt yapisindan kaynaklaniyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: konsoldede

amerika ve avrupada server sorunlari yok sorunsuzda oynadim cod oyunlarini ,sorun tr nin kotalari ve dandik alt yapisindan kaynaklaniyor

O da etkili muhakkak da 360 döneminde cod4ü 1mbit download 0.50 upload ile lagsız çok rahat bir şekilde oynuyordum.

Şimdi fiber var 5mbit upload ile cod infinite ya da cod 4 remastered rezaletti bağlantı açısından.
  • quote:

Var hocam var nasil yok,bende Avrupa'dayim ama tüm CoD oyunlari istisnasiz takiliyor..Adamlarin(pardon adam dedim) bu adilerin server altyapilari dandik,Dedicated getirecek gücleri var ama az emek ile cok sömürme pesindeler..

Yeterli tepki gelmedigi sürecede bunlar bir halti düzeltmeyecekler,bu assagilik varliklara kurus vermem artik..
  • Fazla beklentiye girmeyin derim arkadaslar sinle playeri iyi olacaktir orasi kesinde multisi icin konusmak erken bu firmaya hic guvenmiyorum yine saliseler icinde olme olacaktir kesin server sorunlari devam edecek rakip sizi erken gorup olme kacinalmaz codda bu oyundada degisecegini hic sanmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

O da etkili muhakkak da 360 döneminde cod4ü 1mbit download 0.50 upload ile lagsız çok rahat bir şekilde oynuyordum.

Şimdi fiber var 5mbit upload ile cod infinite ya da cod 4 remastered rezaletti bağlantı açısından.

Lagsız son cod oyunu Bo2 idi. Local arama kriteri vardı ne güzel "best" seçince sadece türkler-ruslar ve araplar kendi arasında sıfır lagla oynuyordu o oyun sayesinde bir sürü insanla tanışmıştım sürekli türkleri bir araya getiriyordu local arama sistemi. Daha öncesindeki orjinal infinity ward oyunlarında da tüm avrupa karışık olmasına rağmen dediğin gibi 1 mbit internetle lagsız oynuyorduk. Bo2'den sonra server sistemini değişti Ghosts'tan beri ben lagsız cod oynayamadım. Diğer oyunların hiçbirinde lag sorunum yok sadece cod böyle. Eski oyunu açıyorum sıfır gecikme, yenisini açıyorum killcam karşılaştırmasını kendi ekranınızla karşılaştırınca 1 ila 1.5 saniye arası geç görüyorsun ama oyun kendi ekranında yağ gibi aktığı ğiçin birçok kişi lag olmadığını sanıyor ne yazikki.
  • ''Uzun zamandır yoktum biri demiş öldü; şimdide yazsınlar kral geri döndü'' -COD
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Lagsız son cod oyunu Bo2 idi. Local arama kriteri vardı ne güzel "best" seçince sadece türkler-ruslar ve araplar kendi arasında sıfır lagla oynuyordu o oyun sayesinde bir sürü insanla tanışmıştım sürekli türkleri bir araya getiriyordu local arama sistemi. Daha öncesindeki orjinal infinity ward oyunlarında da tüm avrupa karışık olmasına rağmen dediğin gibi 1 mbit internetle lagsız oynuyorduk. Bo2'den sonra server sistemini değişti Ghosts'tan beri ben lagsız cod oynayamadım. Diğer oyunların hiçbirinde lag sorunum yok sadece cod böyle. Eski oyunu açıyorum sıfır gecikme, yenisini açıyorum killcam karşılaştırmasını kendi ekranınızla karşılaştırınca 1 ila 1.5 saniye arası geç görüyorsun ama oyun kendi ekranında yağ gibi aktığı ğiçin birçok kişi lag olmadığını sanıyor ne yazikki.

Hocam mw3 oynadim online, Sonra bf3 den sorna Bf4 ve Bf1 oynadn online olarak, bizim internetlerle zir be cod.. Mw3 de bile ben adama yarim sarjor bosalttim diyordum 1v1 de killcam de adam kesmis ben daha sıkmamisim bile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mw3'te sorunluydu evet çünkü orjinal infinity ward değildi.Şahsen bende sadece Mw1 - Mw2'de lag yoktu orjinal infinity ward bu işe kafa yorup dünyanın neresinde olursan ol lagsız oynatan tek stüdyo. Titanfall oynadınız mı bilmiyorum ben onu akk'den sonra 3 mbit wifi bağlantı ile oynadım ona rağmen gram lag yoktu. 50'ye 5 kablo + DMZ'li bağlantı ile cod açıyorum her lobby'de oyunu senden 1-2 saniye önce gören bir sürü kişi oluyor. Nasıl berbat bir kodlama ve sistem yaptılarsa server kurulu avrupa ülkeleri oyunu önce görüyor tam rezillik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Mw3'te sorunluydu evet çünkü orjinal infinity ward değildi.Şahsen bende sadece Mw1 - Mw2'de lag yoktu orjinal infinity ward bu işe kafa yorup dünyanın neresinde olursan ol lagsız oynatan tek stüdyo. Titanfall oynadınız mı bilmiyorum ben onu akk'den sonra 3 mbit wifi bağlantı ile oynadım ona rağmen gram lag yoktu. 50'ye 5 kablo + DMZ'li bağlantı ile cod açıyorum her lobby'de oyunu senden 1-2 saniye önce gören bir sürü kişi oluyor. Nasıl berbat bir kodlama ve sistem yaptılarsa server kurulu avrupa ülkeleri oyunu önce görüyor tam rezillik.

Titanfall ı ben de Akk ile indirmiştim ne günlerdi be... 2.5 gün filan sürmüştü arada durdurmuştum da... Hatta şöyle söyleyeyim 160 Gb lık inanılmaz ses yapan bir hdd var hala onun içinde duruyor pc den bağlantıyı kestyim ama kıyamıyorum silmeye emek işte
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.