Şimdi Ara

Call of Duty: WWII (2017) [PC ANA KONU] (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
429
Cevap
10
Favori
26.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quick scope un boku çıkmış durumda adam haritanın bir ucundan diğerine zıplayarak quick scope attı herkes mi pro sniper anlamıyorum her oyun en az 3-4 tane quick scope var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faltuner

quick scope un boku çıkmış durumda adam haritanın bir ucundan diğerine zıplayarak quick scope attı herkes mi pro sniper anlamıyorum her oyun en az 3-4 tane quick scope var

Biz arkadaşla beraber oynarken o quick scope yapanların profiline bakıyoruz hepsi her COD oyununu 500 saat oynamış insanlar olduğu için yapabiliyorlar. Adamların hayatı COD ve CS:GO.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gesso -- 13 Kasım 2017; 21:36:6 >
  • Yeni gelen güncelleme ile FOV ayarı artık sabitlenebiliyor. Şüphelendiğiniz hilecileri oyun içinden raporlayın deniyor. Multiplayer odaklı bir güncelleme.

http://steamcommunity.com/games/476600/announcements/detail/1467473351258742547
  • Oyun bulması kolaymı? Multiplayer da yeterli oyuncu kitlesi varmı arkadaslar?
  • mactotherack kullanıcısına yanıt
    Ping çok yüksek. Kimi maçlarda oynanamaz durma getiriyor. Bir de küfürbaz veletler var.
  • gesso kullanıcısına yanıt
    Hiç paramı durduk yere harcamayım o zaman. Çok teşekkür ederim cevap için. (Onca para verip online oynayamamak çok kötü oluyor sonra)
  • zombisi infinity war gibi mi? bankamatik olayı vs var mı
  • nişan göstergesi gözükmüyor. ne yapmalıyım?
  • Şu zombi olayının suyu çıktı. İnsan değil zombi öldürüyoruz, sanki çok anlamlı. Walking death te bile zombiden çok insan ölüyor.
  • kolstoriğbreh K kullanıcısına yanıt
    bu oyunda nişan göstergesi görünür hale getirilmiyor mu?yoksa sadece isabet ettirdiğimizde mi görünür hale geliyor?
  • Ping'den mp oynayabilene aşk olsun. Abi çıkıp BF'ye giriyorum bağlantım onda da hep turuncu ama yağ gibi akıyor gram gecikme yok. Çok mu zor acaba rakipten bişeyler kapmak.
  • Call of Duty: WWII (2017) [PC ANA KONU]

sorunun çözümü var mı

nvdia gt540 var driver 388.13 vardı kurdum çalıştı oynuyordum
    güncelleyim driver 388.31 kurdum güncelledikten sonra çalışmadı sürüm numarasında zaten sıkıntı var :)

direct x falan kurulu çalışıyordu oyun
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Sorunun yeni sürücüden kaynaklandığını düşünüyorsan eski sürücüye dönersen proplem çözülebilir. Eski mesajların birinde 388,13 sürümünün bu oyun için daha iyi olduğu söylenmşti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gesso -- 20 Kasım 2017; 19:26:52 >
  • gesso kullanıcısına yanıt
    Silip eski sürücüye döndüm olmadı

Format attım yeni sürücüyü kurdum yine olmadı

Format attım eski sürücüyü kurdum çalışıyor şuan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunu kurdum..ekran yeşil renkte sürekli dalgalanıyor, üsteki videolarda ki gibi açık ve net oynayamıyorum..var mı bunun ayarı?..(sistemim; i5-6600 işlemci, 8 gb ram , Gtx 1060 6 gb ekran kartı, 650 w psu ) diğer oyunlarda hiç bir şey yok
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.