Şimdi Ara

Call Of Duty World At War Sorun?? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
2
Favori
91.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 hafta kadar oldu oyunu indireli bendede belli başlı bi kaç hata oluştu aşağıda sağdan soldan topladığım bişiler var bunlar sayesinde hataları çözdüm bi paylaşayım dedim işinize yarar belkiaşağıya ctrl +v yaptım..

Fakat bu seferki hatayı çözemedim ve sizden yardım istiyorum, ordu tren ile berline gelio 2tane de tank bize yardımcı oluo işte binalar falan basılıo,almanlar binaları boşaltıp kaçıolar falan tam orda işte bölüm bitio,diğer bolüme geçerken loading ekranı çıkıyoya,altta bişiler doluo bide video oynuo,tam işte o loadingin yarısında pc donuo,kaç kere reset atıp bölümü en baştan oynasamda bölümü bitiririyorum ve diğer bölüme geçerken loading yine sorun çıkarıo,hep aynı yerde kitlenio,ne kadar baştan oynadıysamda sürekli aynı :S
    bu duruma karşı çözümleriniz varsa bana yardımcı olurmusunuz..

Call of Duty 5 World at War Hataları, Çökme, Donma ve Kurulum hataları ve çözümleri (ALINTI)

Sorun1:
    Call of Duty World at War Hata mesajı: “Error during initialization: Unhandled exception caught”

Çözüm1:

Windows Vista için:
    Başlat > Denetim Masası> Ses yolunu izleyin. Varsayilan ses aygitinizi (hoparlor) sag tuşla tıklayın. Özelliklerine girin Gelişmiş sekmesinde Varsayılan ses formatını
    24 bit 48000Hz (Stüdyo Kalitesi) olarak ayarlayın.
    Windows XP için :
    1. Denetim Masası > Sistem>Aygıt yöneticisine girin.
    2. Ses, video ve oyun kumandası
    3. “Unimodem Half-Duplex Audio” devre dışı bırakın
    Oyuna dönün sorun çözülmüş olmalıdır

Call of Duty World at War hata mesajı:
    Error: Could not load material “water_droplet”.
    Error: Could not load material “water_dynamic_spray”.
    ——- sound system initialization ——-
    Loading fastfile ‘ui’
    used 39.48 MB memory in DB alloc
    Error during initialization:
    Unhandled exception caught

Çözüm2 :
    Çözüm1 ile aynı işlemi yapın.

Sorun3:

Call of Duty World at War Siyah Ekran Hatası/ Sorunu

Çözüm3:
    C:\Program Files\Activision\Call of Duty - World at War\main\video klasörüne gidin Ve
    “Treyarch.bik”. dosyasini silin. Silmeden önce yedek almayi unutmayın.

Sorun4:
    Call of Duty World at War Çöküyor / Masaüstü donuyor

Çözüm4:
    Ekran karı sürücülerinizin en son versiyon oldugunu kontrol edin. Aynı şekilde ses kartı sürücülerinizi güncelleyin.
    ___________________________________________________________________________________________

Sorun5:
    Kendi Call of Duty World at War profilimi nasıl oluştururum ( ayarlari vs. kaydetmek için) Profil ve konfigurasyon kaydetme hatalarini çözme

Çözüm5:
    Vistada C:\users\KullanıcıAdı\AppData\Local\Activision\CoDWaW\players klasörüne gidin ve active.txt dosyasi haric herşeyi silin.
    Players klasörüne sag tuşla tıklayın ve özelliklerinde sadece okunabilir seceneginin seçili olmadığına
    emin olun.
    Windows XP de Kullanıcılar bölümü Documents and Settings olacaktır.
    _____________________________________________________________________________________________

Sorun6:
    CORRUPTED FILE/MEMORY[81308] hatası

Çözüm6:
    Oyunu internetten indirdiyseniz hatalı indirilmiş demektir başka bir linkten yeniden indirin.

_____________________________________________________________________________________________

Sorun7:
    Textures / DirectX / 3D Runtime hataları

Çözüm7:
    1. DirectX November dosyasını ve Microsoft .NET Framework 3.5 Service Pack 1 indirin
    DirectX
    http://www.microsoft.com/downloads/…splayLang=en
    .NET Frame
    http://www.microsoft.com/downloads/…splaylang=en
    2. Program ekle kaldir’a gidin ve Nvidia sürücülerini kaldirin PhysX de dahil olmak üzere kaldırın.
    Bilgisayarı yeniden başlatın.
    3. GeForce 175.19 WHQL versiyonunu düşürün(Downgrade). Yükleyin ve Yeniden başlatın.
    XP için:http://us.download.nvidia.com/Windo…ish_whql.exe
    4. C:\……\Call of Duty - World at War\main\video” klasörüne gidin ve
    Video “default.bik” haric tüm videolari silin.
    5. Şimdi oyunu çalıştırmayi deneyin.

__________________________________________________________________________________________________
    Sorun8:
    NEW GAME tıkladığımda COD5 donuyor(SOLO Game)

Çözüm8:
    Problem CD-Key den kaynaklaniyor olabilir yeni bir CD-Key ile tekrar denerseniz problem çözülecektir.
    1. DirectX November dosyasını ve Microsoft .NET Framework 3.5 Service Pack 1 indirin
    DirectX

_______________________________________________________________________________________________________

Sorun9:
    PC Me Sorunsuz Kurdum. Oyuna Giriyorum. Menüden Solo yu Seçiyorum. Ordanda New Game e Basıyorum Ve Regular a Tıklıyorum. Fakat Hiç Bir Şey Olmuyor Ve Tıkladığım Gibi New Game Menüsüne Geri Dönüyor. Bir Hatada Vermiyor.

Çözüm9:
    bu sorun herkesde olur
    başlat/çalıştır buraya "regedit" yaz enter le çıkan pencerede
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Activision\Call of Duty WAW
    burada "cdkey" ye çift tıkla yeni keyi yaz tamam de hepsi bu kadar şimdi oyuna girebilirsin
    ama şifren kurulum yaparken girdiğin şifre olmayacak
    o şifrede hata verir
    "QXJJ-XWE9-PCCP-WSE7-0D34" keyi gir

ALINTI
    saygılarımla..

• quote:

Orjinalden alıntı: gkayaalp

yauv biriniz de şu yeni serial i yazabilirmi BURAYA TIKIRDAT a basınca hiç bişe çıkmıo delircem yauv

arkadaşım burda kimse açıktan serial crack yada benzeri illegal şeyler vermez veremez yasak oke
  • Oha ya bi sn oyunu yanlış mı çekmişim ? ne 7gb ı tekrar mı indiricem şimdi ?

corrupted file memory 81407

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LimonKolonyasi -- 28 Nisan 2009; 21:33:52 >
  • fatih document and settings diyosun ama vista da tam olarak nerde oldugunu bulamadım yardmcı olursa ck makbule gecer :)
  • Arkadaşlaar bendede Mp Girince Retireving Accounts Information... YAzısı çıkıyor öyle 1 saniye duruyor ve hata raporu çıkıyor sonrada un bilmemne yazıyo
  • ----- Initializing Renderer ----
    execing ragdoll.cfg from disk
    ----- Client Initialization -----
    ----- Client Initialization Complete -----
    Trying SMP acceleration...
    ...succeeded.
    ----- R_Init -----
    Getting Direct3D 9 interface...
    Pixel shader version is 3.0
    Vertex shader version is 3.0
    Shader model 2.0 code path is available.
    Shader model 3.0 code path is available.
    Using Shader model 3.0 code path because it is the best available path on this hardware.
    Attempting 1024 x 768 fullscreen with 32 bpp at 60 hz
    Game window successfully created.
    Using 4x anti-aliasing
    Creating Direct3D device...
    Com_TouchMemory: 0 msec. Using sum: 0
    Loading fastfile code_post_gfx
    Loading fastfile ui
    Loading fastfile common
    Initializing render targets...
    Requested frame buffer to be 24-bit color with 8-bit alpha
    DirectX returned a frame buffer that is 24-bit color with 8-bit alpha
    Initializing static model cache...
    Initializing dynamic buffers...
    Initializing particle cloud buffer...
    Creating Direct3D queries...
    Setting initial state...
    Loading fastfile 'code_post_gfx'
    used 1.13 MB memory in DB alloc
    DirectX reports 1024 MB of video memory and 3997 MB of available texture memory.
    Using video memory size to cap used texture memory at 1008 MB.
    Texture detail is set automatically.
    Using picmip 0 on most textures, 0 on normal maps, and 0 on specular maps
    Waited 17 msec for asset '$white' of type 'image'.
    Waited 0 msec for asset '$black' of type 'image'.
    Waited 1 msec for asset '$blank' of type 'image'.
    Waited 0 msec for asset '$gray' of type 'image'.
    Waited 0 msec for asset '$identitynormalmap' of type 'image'.
    Waited 1 msec for asset '$pixelcostcolorcode' of type 'image'.
    Waited 20 msec for asset '$default' of type 'material'.
    Waited 3 msec for asset '$additive' of type 'material'.
    Waited 7 msec for asset 'light_corona' of type 'material'.
    Waited 1 msec for asset 'clear_alpha' of type 'material'.
    Waited 0 msec for asset 'clear_alpha_stencil' of type 'material'.
    Waited 2 msec for asset 'depthprepass' of type 'material'.
    Waited 0 msec for asset 'shadowcookieoverlay' of type 'material'.
    Waited 46 msec for asset 'shadowcaster' of type 'material'.
    Waited 0 msec for asset 'shadowoverlay' of type 'material'.
    Waited 2 msec for asset 'stencilshadow' of type 'material'.
    Waited 35 msec for asset 'cinematic' of type 'material'.
    Error: Could not load material "water_droplet".
    Error: Could not load material "water_dynamic_spray".

------- sound system initialization -------
    Loading fastfile 'ui'
    used 39.48 MB memory in DB alloc

Error during initialization:
    Unhandled exception caught

ARKADAŞLAR OYUNU YÜKLEDİM BU HATAYI VERİYOR

WİNDOWS 7 BİLGİSAYARIM OYUNU AÇIYORUM SONRA PROGRAMI KAPAT SEÇENEĞİ GELİYOR LÜTFEN YARDIM EDİN TEŞEKKÜRLER.

• beyler yardım :( cd key diyorsunuz denedim olmadı oyunun içinden new gameye tıklıyorum öyle kalıyorum nasıl olacak ne yapacam ya :(:(:(:(
  • interneti çıkardım oldu
  • bakın ben oyunu önceden bitirmiştim babam sildi ben bu gün bir daha kurdum aynı hata banada çıktı oyunu silidim bir daha kurdum ama bu sefer fulloyun a cod waw yazdım.Sayfanın sanunda kurulumun resimli anlatılışı var bir de ordan deniyin benimki düzeldi belki sizinkide düzelir.
  • bakın ben oyunu önceden bitirmiştim babam sildi ben bu gün bir daha kurdum aynı hata banada çıktı oyunu silidim bir daha kurdum ama bu sefer fulloyun a cod waw yazdım.Sayfanın sanunda kurulumun resimli anlatılışı var bir de ordan deniyin benimki düzeldi belki sizinkide düzelir.
  • EGER YİNE OLMASA FULL OYUNDAN CRACK İNDİRİN
  • fatih arkadaşın dediği gibi aynı sorun bendede var.Googleye call of duty 5 yazdim full oyuna girdim.2 inci yazıda çazüm var onu yapın oluyo rahatça oyununuzu oynayın
  • Kardeş oyunu yüklerken sana punkbuster ile ilgili bir soru soruyor serial keyi yazdıktan bir kaç soru sonra ona evet diyeceksin bu yüzden hata veriyor Not: CoD WaW zombi atmak isteyenler gelsin hamachi ağı : CoD_WaWzm şifre 123
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzkurban

fatih arkadaşın dediği gibi aynı sorun bendede var.Googleye call of duty 5 yazdim full oyuna girdim.2 inci yazıda çazüm var onu yapın oluyo rahatça oyununuzu oynayın

abi benimki windows 8 nerden yapcam
  • server script complie hatası alıyorum 1.7 patch yüklü iken Türkçe yamayı kurduğumda bu hata çıkıo yamayı kaldırınca hata da gidiyo ama ben yamalı oynamak istiyorum yardım edicek yok mu?
  • :Fatih: kullanıcısına yanıt
    ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM..!!!
    OYUNU KAÇ DEFA YENİDEN KURDUM AMA BİŞEY DEĞİŞMEDİ.
    HALA ALDIĞIM HATA AYNI.

''your CPU does not meet the minimum specification for running call of duty: advanced warfare''
    yani sistem gereksinimlerinin yeterli olmadığını söylüyor.ama benim pc özellikleri bunu istediğinin enaz 2 katı.fakat buna rağmen çalışmıyor.ne yapabilirim arkadaşlar yardımcı olun lütfen...:(
  • ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM..!!!
    OYUNU KAÇ DEFA YENİDEN KURDUM AMA BİŞEY DEĞİŞMEDİ.
    HALA ALDIĞIM HATA AYNI.

''your CPU does not meet the minimum specification for running call of duty: advanced warfare''
    yani sistem gereksinimlerinin yeterli olmadığını söylüyor.ama benim pc özellikleri bunu istediğinin enaz 2 katı.fakat buna rağmen çalışmıyor.ne yapabilirim arkadaşlar yardımcı olun lütfen...:(
  • sercan_921 S kullanıcısına yanıt
    kardeşim verdiğin bilgiler çok yararlıda benim pc w8 sorun9u çöxmek için HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE giriyorum.Ancak orda activision yok çözümü biliyormusun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmetEsrefEs

kardeşim verdiğin bilgiler çok yararlıda benim pc w8 sorun9u çöxmek için HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE giriyorum.Ancak orda activision yok çözümü biliyormusun ?

Bilmiyorum kardeşim üzerinden 6 yıl geçtiği için pek aklımda bişi kalmadı :)
  • Beyler Ben Şimdi Oyunu Kurdum İyi Güzelde Oyunun Simgesine Tıklıyorum Ekrana Hiç Bir Şey Gelmiyor Ne Bi Hata Veriyo Oyunda Açılmıyo Çözümünü Bilen Varsa Yazabilirmi ????
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.