Şimdi Ara

Call of Duty: World at War (2008) [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.628
Cevap
2
Favori
234.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bioşok'u 1,5 haftada bitirmiştim. Tadını çıkara çıkara. Çift dikiş.
  • ohoo bu konular şimdidien açılırsa demosuydu falandı filandı oyun çıkana kadar 100 küsür sayfa olur....

fifa 2009 konusuda açılır yakında,crysis 2 zaten açıldı moh filan bu kadar erken açmanın yada bu kadar erken haber vermenin bi anllamı yok...
  • quote:

Orjinalden alıntı: SCREAM_BG

quote:

Orjinalden alıntı: STRIPES

ohoo bu konular şimdidien açılırsa demosuydu falandı filandı oyun çıkana kadar 100 küsür sayfa olur....

fifa 2009 konusuda açılır yakında,crysis 2 zaten açıldı moh filan bu kadar erken açmanın yada bu kadar erken haber vermenin bi anllamı yok..
    .

konular cook erken aciliyor...
    o zaman Need for speed 12,PES 2009,Fifa 09,nba live 09 konularini simdiden acalim...

zaten Crysis 2 topiki silindi..

buda silinir..
    cod 5 hakinda ne bi resim,ne oyunun konusu,hic bi bilgi yok

Katılıyorum.

• Ama onlar henüz duyurulmadı ki? Call of Duty 5'e ilişkin şimdilik bir haber bulunuyor, bu kadar beklenen bir oyun için bir başlık açılması oldukça normal. Bu kadar tepki gösterilmesi gereksiz.
  • Yörüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü beeeee kim tutar seni CoD La Su CoD'a Türkce Dil Koysalarda Türkler Irağa bi girse ne manyaq olurdu haa
  • bıktık be 2.dünya savaşından böğğ
    ulen amerika burada bile süründüyon
  • Spr yaa, inş. güzel bişi olur(zaten kötü bişi beklenmez bunlardan) ve inş. PC'ye de çıkar. Olm FPS'nin tadı PC'de çıkar yani.

Bühüüüüü Daha Cod 4'ü alamadım, oynayamadım yaww, oynasamda bitirsemde zevkini çıkarsam. Medieval'da aynen. Dertliyim

Lan Brothers In Arms'ın B'sini görmedim şu forumda, sabahladığınız oyunlar kısmında olsun, en iyi oyun nedir topiclerinde olsun, ya COD ya MOH. BIA hikaye yaa. Bide benim bi ark var artiz artiz Bia Hells Highway'i övüp duruyor, COD serisinden daha iyi diyor bütün bia serisini. Çüş lan! O adama "COD dünyada daha yaygın" dedirttirmeden ölürsem gözüm açık giderim öyle bi durum var

Call Of Duty 1,2,3,4(yakında 5)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jansay -- 4 Aralık 2007; 5:13:13 >

• vay be... ne zaman çıkar acaba... şimdiden sabırsızlanmaya başladım
  • COD4 oynadığım en iyi oyundu umarım bozmazlar bu oyunu
  • quote:

quote:

ohoo bu konular şimdidien açılırsa demosuydu falandı filandı oyun çıkana kadar 100 küsür sayfa olur....

fifa 2009 konusuda açılır yakında,crysis 2 zaten açıldı moh filan bu kadar erken açmanın yada bu kadar erken haber vermenin bi anllamı yok..
    .

o zaman Need for speed 12,PES 2009,Fifa 09,nba live 09 konularini simdiden acalim...

buda silinir..

O konu silindi.Ama bu silinmez.

• Benim açtığım hangi konu silinmiş ki bu silinsin!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 4 Aralık 2007; 11:01:26 >
  • Call of duty 4 başarısını devam ettiriyor gerçekten en iyi savaş atmosferine sahip oyun ve oyun satış listrelerinde hep üst sıralarda böyle başarılı bir seriyi cod5 ile mutlaka devam ettirirler aslında isiminin cod olmasıda şart değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 6 Aralık 2007; 22:14:23 >
  • Off ya yine mi modern olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THR -- 28 Mart 2008; 22:09:51 >
  • şu pala bıyıklı adam yine bu oyunda da varsa oynamam.ulan her call of duty de de olmazki canım.:Dikinci dünya savaşını anladık da modern warfare de ne gezio bu adam
  • quote:

Orjinalden alıntı: beyaz_piy10

quote:

quote:

.

buda silinir..

O konu silindi.Ama bu silinmez.

Bu silinmez. Pinky torpilli bu forumda bilmiyor musun? O istediği konuyu sildirir, başkasının açtığı konuyu kaldırtıp aynı konuyu kendisi açar...

• quote:

Orjinalden alıntı: Pinky_Demon

Benim açtığım hangi konu silinmiş ki bu silinsin!

Hava mı atıyorsun?
  • quote:

Orjinalden alıntı: DanGWaR

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: HeLLgaTe

Buda kısa olcak kesin Çünkğ çoğu oyun kısa oluyor.. Ör:Crysis 2 günde bitti.. Bioshock 2 günde bitti cod 4 2günde bitti herşey hemen bitiyo..

mesela Carbonu 6 saate bitirmistim.

Oyunu bitirmek için oynarsanız olacağı bu...Biraz zevk almayı deneyin, levelleri didik araştırın, gerekirse saldırı ve savunma anında aklınızdan ne geçiyorsa onun fantazisini yapın.Ve en önemlisi oyunları en zor seviyede oynayın.Ki call of veteranda o kadar basit değilBioshock da ne var ne yok herşeyi yaptım ve oyun 4 günde bitti

Katılıyorum

• ben oyunu pc de 4 saat de bitirdim ama eğlenceliydi cod 5 te iişşaallaahh güzel olur battefield 2142 gibi olmasında
  • bu ne ya sadece gülüyorum ortada ne ss var ne görüntü ve 2 sayıfa yuh yahuu bu ne be heralde bu konuyu ben acsaydım dalga gecerlerdi nys canım banane konu açmaktan işim yok millete konu yetiştirecem zaten işim başımdan aşkın bide bole boş işler ugraşaşmam. inş banlanmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 4 Aralık 2007; 17:46:37 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: pes4 hamachi

bu ne ya sadece gülüyorum ortada ne ss var ne görüntü ve 2 sayıfa yuh yahuu bu ne be heralde bu konuyu ben acsaydım dalga gecerlerdi nys canım banane konu açmaktan işim yok millete konu yetiştirecem zaten işim başımdan aşkın bide bole boş işler ugraşaşmam. inş banlanmam

konudan rahatsiz olduysan
    />
    'i kullanabilirsin..

konu simdilik kilitlensin.ileride bilgiler geldigi zaman acilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 4 Aralık 2007; 18:03:26 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.