Şimdi Ara

Call of Duty: World at War (2008) [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.628
Cevap
2
Favori
234.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • süpermiişş ama biraz acele davranıyorlar !!!!!!!!!!!!!!!
  • acele dediğin oyun en az 1,5 - 2 sene sonra çıkar merak etme
  • quote:

Orjinalden alıntı: legolas165

acele dediğin oyun en az 1,5 - 2 sene sonra çıkar merak etme

O ne demek bende diyorum Call of Duty 15 çıkacak.İnsan elle tutulur gözle görülür 2 şey yapar sonra söyler bunlara kalsa 2050 ye kadar oyun isimleri verecekler.
  • senin dediğinde doğru. mesela medal of honor bir seri yapmış adamlar belki airborne dan sonra oyun çıkaracaklar ama bunu daha açıklamadılar. ama biz biliyoruzki bundan sonraki oyunuda çıkacak. bu bir seri olmuş artık. adamlar bundan ekmek yiyolar. şimdi biz ne desek boş. ister cod5 çıkacak diyelim ister cod5:end war olacak diyelim. (alıntı yaptım [8D ). bekleyip görücez
  • quote:

Orjinalden alıntı: Millennium

quote:

Orjinalden alıntı: legolas165

acele dediğin oyun en az 1,5 - 2 sene sonra çıkar merak etme

O ne demek bende diyorum Call of Duty 15 çıkacak.İnsan elle tutulur gözle görülür 2 şey yapar sonra söyler bunlara kalsa 2050 ye kadar oyun isimleri verecekler.

+1903
  • cod 2 epey sürdü valla, toplamda 3-4 saat oynamışımdır rusya kısmı bitti o vasil ivanoviçli kısım , oyun bitsin cod4'e geçeceğim ama kısa sürüyormuş deniyor.umarım 5i uzun tutarlar
  • bu kısa sürüyor diyenler veteranda oynamamış galiba, o zaman bikaç saatte bitirilecek oyun olmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: venomtrk

bu kısa sürüyor diyenler veteranda oynamamış galiba, o zaman bikaç saatte bitirilecek oyun olmaz

dogru söylüyor adamlar duvarlara ateş ederlen geçmek kolay=)
  • Gelsin onuda bitirek
  • quote:

Orjinalden alıntı: sarikanarya567

quote:

Orjinalden alıntı: Bozkır Savaşcısı

Büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum ama günümüz zamanında geçsin cod4 gibi öyle gelecek zamanlara gidip batırmasınlar..

Gelecek zamanmı?Çernobil bölümü 15 yıl önce geçiyor.Irak bölümleri yakın zamanı belirtiyor.Oyundaki hiçbir silah öyle süper teknolojik silahlar değilgi hepsi günümüzün silahları senaryoda öyle uzay çağından değil yani.

Kardeş sen beni yanlış anladın ben gelecek zaman derken günümüzden ilerisini yani 2050(örneğin) filan kasteddim misal battlefield 2142 dede gelecek zamanları işlediler güzelim seriyi berbat ettiler fikrimce cod4 teki gibi ama daha uzun sürükleyici bir oyun olur inşallah.
  • Gerçekten ilginç bi haberde...
    activisionblizzard.com ilgincime gitti ?
  • gelsin ama yavaş gelsin,saçı başı dağılmasın
  • gelmez bu be tuvalet atmışlar bunu'da
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: sarikanarya567

quote:

Büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum ama günümüz zamanında geçsin cod4 gibi öyle gelecek zamanlara gidip batırmasınlar..

Gelecek zamanmı?Çernobil bölümü 15 yıl önce geçiyor.Irak bölümleri yakın zamanı belirtiyor.Oyundaki hiçbir silah öyle süper teknolojik silahlar değilgi hepsi günümüzün silahları senaryoda öyle uzay çağından değil yani.

Kardeş sen beni yanlış anladın ben gelecek zaman derken günümüzden ilerisini yani 2050(örneğin) filan kasteddim misal battlefield 2142 dede gelecek zamanları işlediler güzelim seriyi berbat ettiler fikrimce cod4 teki gibi ama daha uzun sürükleyici bir oyun olur inşallah.

Arkadaş sanırsam burada Cod4 gibi olsun oyun diyor tabi araya virgül koymadığı için böyle karışıyor, güzel dilimiz Türkçe'nin ne kadar elastik olduğunu buradan bir kez daha şahit oluyoruz.
    Ayrıca gelsin de bitirelim diyorum, eh çabuk bitiyor yahu.
  • Gelsin Gelsin 4 Çabuk Bitmişti
  • kısa olmasında bu seriye devam edebilirler yav gayet hoş olur

birde abd yerine başka ülke askeri olarak indirsek dahada iyi olucak mesela rus lar eski gücüne kavuşsun falan

ruslar yapsın yav oyunu bari
  • daha yeni 4 çıktı . hemen 5 e başlamışlar 4 satış çok olduğundan herelde :)

işallah güzel bir oyun gelir en az 2.5 yıla kadar çıkar taminim şüphem yok zaten güzel oyun olup olmucağından
  • Evet 4 çok çabuk bitti ya bende şok oldum credits i görünce çünkü :)
  • Eğer Futurea yönelik oyun yaparlarsa bunaltırlar artık adamı...

Ben nedense geçmiş çağlarda geçen savaşları çok daha çok seviyorum.

Ne o öyle ne üdüğü belirsiz silahlarla savaşmak bana hiç zevk vermiyor.
  • haber güzel fakat bi makele gibi birşey tam anlamlı bi açıklama yapmadılar mı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.