Şimdi Ara

Call of Duty: World at War (2008) [ANA KONU] (131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.628
Cevap
2
Favori
234.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • son bölüm olan reichstagı ele geçirme çok iyi yapılmış gerçekten inanılmaz
  • Merhabalar. Orjinal Call of Duty 5: World at War sahibiyim. Forum imzalarında kullanabileceğim bir gamercard istiyorum. Bunu uygulayabileceğim bir site var mı acaba ?
  • Bu oyun en dusuk CPU olarak Pentium 4 3.0 GHz gostermesine ragmen ben sadece islemcim(CPU) 2.8 yani bu istenenden daha asagida
    iken oyunu oynayabildim birazcik zorlamayla grafik ayarlarinda SU AN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Usak_Efesi -- 11 Eylül 2010; 20:01:40 >
  • yau bu oyunu bi multiplayer oynayamıyorum herşeyi yaptım gine key istiyor ama oyun korsan bazı forumlarda oyun orjinal olmadsan multiplayer oynamak çok zor diyorlar ama ?Ğ

• İn artık in.
  • Oyunu bitirdim gayet güzel olmuş. Mw serisi kadar olmasada yine çok güzel bir oyundu. Beğenmeyenler neresini beğenmemiş anlamadım. Ayrıca Jack yani Kiefer abimizin seslendirmeside ayrı bir hava katmış.
  • arkadaşlar acil yardım lütfen. cod 5 de
    Error during initialization:
    Couldn't load fileSysCheck.cfg. Make sure Call of Duty is run from the correct folder. diye bir hata veriyor. ne yapmam gerekiyor. birde dosyaları çıkarırken Setup\Data\main\video pel1_load.bik dosyası crc bozuk dedi. onarmaya çalıştım ama rar repair onarmadı. bana bu dosyayı upload edebilir misiniz lütfen.
  • şu oyun motorunu bi yenileselerdi manyak oyun olucaktı cod serisi böyle olmuyo grafikleri kötü kalıyo artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: NNoitra

Gelsin Gelsin 4 Çabuk Bitmişti

Evet kanka ya.. Çıksada oynasak.
  • çabuk bitiyor.
  • mp oynayan kaldi mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler Hamachi den Zombi yapmak isteyen pm atabilir
  • Assagidaki siteden alisveris yapan oldumu acaba?Key orjinal ise eger kacmaz bu fiyata :)

http://www.cjs-cdkeys.com/products/Call-of-Duty-5%3A-World-At-War-Cd-Key.html
  • 3 dışında tüm seriyi oynadım,senaryo ve oynanış olarak en zayıf COD bu oyundu bana göre
  • oyunu cd'li olarak aldım ama yüklenmiyor malesef.

cd keyi geriyorum sonra tam installing başlamadan önce "Updating Component Registration" işlemi sırasında ortada donuyor ve asla ilerlemiyor.Setup'u yönetici olarak başla olarak da denedim gene olmadı.Görev yöneticisinden baktım setup 32 bit olarak var,pc 64 bit acaba o yüzden bir sorun oluyor olabilir mi?Nasıl setup'u 64 bit başlatabilirim ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

3 dışında tüm seriyi oynadım,senaryo ve oynanış olarak en zayıf COD bu oyundu bana göre

Bunu yazdığım için özür diliyorum,o zamanlar Infinite Warfare,Advanced Warfare ve özellikle Black Ops 3 falan daha piyasada yoktu çünkü
  • quote:

quote:

3 dışında tüm seriyi oynadım,senaryo ve oynanış olarak en zayıf COD bu oyundu bana göre

Bunu yazdığım için özür diliyorum,o zamanlar Infinite Warfare,Advanced Warfare ve özellikle Black Ops 3 falan daha piyasada yoktu çünkü

Ve en korkuncu, bizden önceki tayfa 2 en iyisi ya diye takılırdı. Biz "abi ya 4'ten sonra güzel cod gelmedi" derdik. Bizden sonrakilerle bu en son güzel cod oyunu yavaş yavaş işte black ops'a mw3'e falan kaydı. Şimdi de işte duyuyorum, ghosts'la bu cod iyice b*ka sardı falan muhabbetleri dönüyor. Yani bi 4-5 cod oyunu sonra "abi black ops 3'ten sonra güzel cod çıkmadı" falan duyucaz heralde

• Bu oyunun serverları ne durumda? WWII beta oynadım feci canım çekti ancak aşırı pahalı. 25 tlye düşüyor bu oyun, steamden almaya değer mi bu saatten sonra? Korsan online olayları var galiba ama hiç anlamıyorum, o şekilde oynamaya değer mi? Eğer serverlar açıksa ve epey oynayan varsa ilk indirimde alacağım bu oyunu.
  • Oyunu almaya niyetliydim. Gittim D&R'a 1 tane vardı. Ancak kutuyu elime almam ile yıkılmam bir oldu.

Kutuda "CD yoktur sadece Steam Download" yazıyordu. Bir oyuna 250 TL verip cd'siz satmak neyin kafasıdır onu da çözemedim.

Internet hızı ve kota sorunu malum. Kotamı bu oyun için 1 günde bitiremem. İşim gereği de mümkün değil. Ne yapalım CoD efsanesi başmadan benim için bitti.

Yabancı forumlarda memnun olmayan eleştiri yağdıran çok kişi var. Bir kere mp server yoğunluğundan dolayı çok sıkıntılıymış şimdi. Ayrıca optimasyon sorunu çok fazlaymış.

Tabiki ben oynamadığım için yorum yapamayacağım sadece okuduğum yorumlar genelde böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rider30 -- 4 Kasım 2017; 22:45:59 >
  • quote:

quote:

Aslında COD WaW o eski konseptin bana göre en kötü oyunuydu ben hala aynı fikirdeyim tabi ondan sonra çıkan dandik oyunları saymıyorum. Yani iyinin kötüsü diyelim.

• 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.