Şimdi Ara

Call of Duty: World at War (2008) [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.628
Cevap
2
Favori
234.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: SCREAM_BG

Kaynak:http://www.activisionblizzard.com/pressReleases/pr120207.php

Activision yaptığı açıklama ile Vivendi Games'le 18.9 milyar dolar karşılığında birleşeceklerini duyurdu. 2008 yılının ilk yarısında olması planlanan birleşme sonucunda oluşacak yeni oyun firmasının adı ise Activision Blizzard (Vivendi Games'in sahip olduğu en çok para kazandıran firma) olarak belirlendi. Bu açıklamaya göre Vivendi Games, Activision Blizzard adında Activision'ın altında çalışan bir firma konumuna düşmüş olacak. Vivendi Games'in sahip olduğu Sierra'ya ise ne olacağı henüz belli değil.

Tüm bunların yanında bu birleşmenin ardından 12 firmayı bünyesinde barındıran Activision yaptığı açıklama ile Guitar Hero IV, Call of Duty 5, James Bond, yeni Tony Hawk oyunu ve yeni Marvel oyunlarının yolda olduğunu bildirdi.

Kaynak: TRGamer

Adamların yazısını kopyalayıp kaynağı birincil siteden vermek ne kadar doğruysa artık? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 3 Aralık 2007; 19:54:39 >

• Valla oyunun içeriğini adam gibi yapmaları lazım benim için COD 4 hayal kırıklığıydı.
  • Süper haber.Cod 5 2008 in ortalarına doğru çıkarsa iyi olur.Uzatmasınlar pek arayı.Cod 5 gelene kadar Cod 4 Mp ye devam.
  • Oyunu Infinty Ward geliştirmeyebilir. Eğer Infinty Ward geliştirmezse (ki Treyarch girecek devreye, CoD3 ü geliştiren firma) PC ye gelmeyecektir CoD 5. Kesin birşey yok tabii ortada ama bilginiz olsun yani.

http://n4g.com/industrynews/NewsCom-89813.aspx#Comments
  • cod3'de aşırı dandik bi oyundu,asla cod4 gibi olmaz.O zaman ümitlenmeyin derim trechyard yapacaksa,belki de yine sadece konsollara yaparlar..
  • işte bu güzel haber
  • Cod4 den grafik olarak yer yer daha iyiydi Cod3. Atmosferde de pek fark yok ikisi de sağlam. Ama Cod4 deki kurgu falan süperdi bölüm kaliteleri. Yine de Treyarch da yapsa oyunu bomba olacaktır ben Cod3 e de bayılıyorum Cod4 e de. Tabii dediğimiz gibi Treyarch yaparsa PC ye gelmez oyun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: legolas165

quote:

Orjinalden alıntı: Bozkır Savaşcısı

Büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum ama günümüz zamanında geçsin cod4 gibi öyle gelecek zamanlara gidip batırmasınlar..

sen cod4 oynadın mı?

cod5 in konusu türkiye-abd-ırak ın katıldığı pkk operasyonu olacakmış diye duydum ben.bu forumda birisi yazmıştı sanırım...

Daha neler öyle birşey olursa kesin Türkiyeye karşı savaşırlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuRk_OyUnCu

Ya ne 5'i ya önce call of duty 3'ü pc'ye çıkartın....

3. oyun geyiği her fırsatta temcit pilavı olarak geri geliyo karşımıza.bu defteri kapatsak artık.yaşandı ve bitti.3 yok
  • bence

"COD 5 - world war 3" çıkabilir.. ( güzel fantastik bir savaş ortamı düşünülebilir .. cyborg ler falan )
  • hayırlısı...
  • 5. oyunu da Infinity Ward yapacaktır...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ráistlin

Cod4 den grafik olarak yer yer daha iyiydi Cod3. Atmosferde de pek fark yok ikisi de sağlam. Ama Cod4 deki kurgu falan süperdi bölüm kaliteleri. Yine de Treyarch da yapsa oyunu bomba olacaktır ben Cod3 e de bayılıyorum Cod4 e de. Tabii dediğimiz gibi Treyarch yaparsa PC ye gelmez oyun.

cod3 düz bir oyundu sadece onu demek istedim.halbuki cod4 kurgulu,senaryolu sağlam bi oyun.
  • cod 4 teki geminin yan yatıp suların fışkırdığı bölüm harika.. görüntüler süper..
    5 i iple çekiyorum
  • Pc'de çıkan tüm Call of duty'leri oynarım... Sonuncusu hala bilgisayarımda kurulu ve bitirdiğim en iyi 2 oyundan biri Crysis'le... Tabi ikisi de farklı alanlarda oscar'ları kucaklıyorlar
  • Bu konuyu ben açacaktım ama nasıl olsa ben açınca kitliyorlar. Açmamın bir anlamı yok.
  • Cod 4 ün senaryosu mükemmeldi umarım gene üzerinde çalışırlar ve oyun kısa olmasa iyi olur, cod 4 e yeni ısınmıştım bitti
  • Buda kısa olcak kesin Çünkğ çoğu oyun kısa oluyor.. Ör:Crysis 2 günde bitti.. Bioshock 2 günde bitti cod 4 2günde bitti herşey hemen bitiyo..
  • Türklerde savaşta yer alsında bize karşı olanlar da stres atar bu şekilde :P Bizde alıp kahramanlık yapmaya çalışırız.Oyunun satış sayısı artar ..Şaka bi tarafa çok kısa süre var arada ummalı bir çalışma olur mu bilmem ama ben aman aman bir şey beklemiyorum bence serilerde ara 2 yıl olmalı hem özlem hemde iyi bir çalışma.En çok merak ettiğim ise konusu :S
  • quote:

Orjinalden alıntı: SCREAM_BG

quote:

Orjinalden alıntı: HeLLgaTe

Buda kısa olcak kesin Çünkğ çoğu oyun kısa oluyor.. Ör:Crysis 2 günde bitti.. Bioshock 2 günde bitti cod 4 2günde bitti herşey hemen bitiyo..

mesela Carbonu 6 saate bitirmistim.

Oyunu bitirmek için oynarsanız olacağı bu...Biraz zevk almayı deneyin, levelleri didik araştırın, gerekirse saldırı ve savunma anında aklınızdan ne geçiyorsa onun fantazisini yapın.Ve en önemlisi oyunları en zor seviyede oynayın.Ki call of veteranda o kadar basit değilBioshock da ne var ne yok herşeyi yaptım ve oyun 4 günde bitti

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.