Şimdi Ara

Call of Duty: Warzone Oyun Listesi Duos ile Birlikte Güncellendi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
45
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yayıncı Activision ve geliştirici Infinity Ward, oynaması ücretsiz battle royale oyunu Call of Duty: Warzone'un oyun listesini güncelledi.

Güncel oyun listesi şu şekilde:

Solos
    Duos
    Trios
    Quads
    Plunder Quads

Ayrıca hem Modern Warfare hem de Warzone'da 2 Haziran'a kadar Double XP, Double Weapon XP ve 2X Tier Progression aktif edildi.

Bu, Modern Warfare ve Warzone üçüncü sezonunun son haftası. Dördüncü sezon 3 Haziran'da yeni operatörler, yeni Battle Pass, yeni haritalar ve daha fazlası ile birlikte başlayacak.

• Hele sukur duo geldi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • search and destroy u ücretsiz yapıp csgo gibi maçlar ve rank sistemi gelirse efsane olur. Multiden aldıgım keyfi alamıyorum warzone da.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Neden sürekli bir cıkıp bir giriyor modlar.Çok ilginc ben ilk kez böyle bi şeye tanık oluyorum.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Çeşitlilik olsun diye.

• Double xp olayı iyi oldu 3 plunder maçında silahı 40-50 level yapıyorum yalnız bu zamana kadar grau adlı silahı niye kullanmamışım anlamadım. Silah resmen canavara dönüştü ayrıca yakın çatışmalar içinde oden dehşet 3-4 kurşun yetiyor adamı öldürmeye. Keyifle oynuyoruz şuan en iyisi bence

• quote:

Orjinalden alıntı: xenferious

search and destroy u ücretsiz yapıp csgo gibi maçlar ve rank sistemi gelirse efsane olur. Multiden aldıgım keyfi alamıyorum warzone da.
    ücretsiz olmadanda gelebilir o rank güzel olur

• quote:

Orjinalden alıntı: usuallysony

Double xp olayı iyi oldu 3 plunder maçında silahı 40-50 level yapıyorum yalnız bu zamana kadar grau adlı silahı niye kullanmamışım anlamadım. Silah resmen canavara dönüştü ayrıca yakın çatışmalar içinde oden dehşet 3-4 kurşun yetiyor adamı öldürmeye. Keyifle oynuyoruz şuan en iyisi bence
    oden adamdır

• Oyundaki en iyi iki silah oden, mp 5 ve striker 45 oyundaki en iyi silahlar her mesafede güçlüler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.