Şimdi Ara

Call of Duty: Warzone'da banlar devam ediyor: 13.000 kişi daha banlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Call of Duty: Warzone'da banlar devam ediyor: 13.000 kişi daha banlandı

Yayıncılığını Activision'ın yaptığı, geliştiriciliğini ise Infinity Ward ve Raven Software'in yaptığı 2020 yılında yayınlanan Call of Duty: Warzone'da bugün bir temizlik daha oldu.

Ayrıca Bkz.Microsoft, Xbox Game Pass üyesi olanların oyunlara daha fazla para harcadığını söylüyor

16 Mart 2021 tarihinde oyunun geliştiricisi Raven Software resmi Twitter hesabı üzerinden bu temizliğin haberi verilmişti. Geçtiğimiz saatlerde yeni bir paylaşım ile banlamanın yapıldığını duyurdular. Açıklamaya göre bugün tek seferde oyundan 13.000 kişi daha banlandı. Geçtiğimiz haftalarda da tek seferde oyundan 60.000 kişi banlanmıştı.

2020 Mart ayında çıkan ücretsiz çevrimiçi oyun Call of Duty Warzone, battle royale ve Call of Duty karşımı bir oyun. Salgından dolayı başlayan kısıtlamalar sırasında çıkan ve tüm dünyada büyük ilgi gören bir oyun olmuştu. Hala da popülerliği devam ediyor.

Raven Software'in bahsi geçen Twitter paylaşımını aşağıda bulabilirsiniz.

Kaynak:https://www.gamesradar.com/call-of-duty-warzone-just-banned-another-bunch-of-cheaters/

• hepsi numara oyuncu sayısı düşmüştür , ilgi azalmıştır hemen ban.. yoksa hileyi satan da oyunu satan da aynı yıllardır böyle bu

• BF serisini daha gerçekçi buluyorum

• COD serisini daha gerçekçi buluyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bende sildim oyunu oynanmıyor tat vermiyor daha uçaktan atlarken olduruyorlar

• volcy123 kullanıcısına yanıt
    Pubg serisini daha.... Dur ya onun serisi yoktu.

• TncyKrmn kullanıcısına yanıt
    😅😁

• hileyi çözmek bu kadar zor olmamalı

• Oyunun "arcade" veya gerçekçi olması, oyunun oyuncuyu eğlendirmesiyle hiçbir alakası yok bence. Ben de Squad oyununu daha gerçekçi buluyorum ama bu demek değildir ki Squad, BF ve CoD'da daha iyi. Hepsi kendi içinde çok eğlenceli oyunlar. Her ne kadar göreceli olarak BF' ye gerçekçi demiş olsanız da, BF uçaktan atlayıp füze atabildiğiniz bir oyun :) CoD Warzone ve MW ise silah kullanımı konusunda daha aksiyonlu ve bana göre daha eğlenceli "gunplay" mekaniğine sahip. Eğer sizin için en önemli kriter gerçekçilik ise CoD ile BF arasındaki fark, Squad ile BF arasındaki farkın yanında devede kulak kalır.

• mokoko_TR kullanıcısına yanıt
    2020 yılında 1.9 milyar -dikkat milyar- dolardan -dikkat dolar- fazla gelir elde eden bir oyunun köküne kibrit suyu dökebilecek en güyük unsurlardan birinin hile olmasına rağmen bunu geliştirici satıyor demeniz de komik kaçıyor.

Apex'te de hileci sorunu var oldu olacak. Bu tüm online fps, hatta tüm online oyunlar için geçerli bir durum. Bitmedi bitmeyecek, sürekli bir mücadeleye sahne olacak.

Geliştiriciler ilk tespit ettikleri kişiyi banlamak yerine sistematik olarak hile çeşitlerini çözüp toplu banlamayı tercih ediyorlar. Aynen polisin torbacıyı yakalamayıp baştakini tutuklaması gibi.....

• quote:

Orijinalden alıntı: ardicli2000

2020 yılında 1.9 milyar -dikkat milyar- dolardan -dikkat dolar- fazla gelir elde eden bir oyunun köküne kibrit suyu dökebilecek en güyük unsurlardan birinin hile olmasına rağmen bunu geliştirici satıyor demeniz de komik kaçıyor.

Apex'te de hileci sorunu var oldu olacak. Bu tüm online fps, hatta tüm online oyunlar için geçerli bir durum. Bitmedi bitmeyecek, sürekli bir mücadeleye sahne olacak.

Geliştiriciler ilk tespit ettikleri kişiyi banlamak yerine sistematik olarak hile çeşitlerini çözüp toplu banlamayı tercih ediyorlar. Aynen polisin torbacıyı yakalamayıp baştakini tutuklaması gibi.....

ya senin gibi saflar oldukca sırtı yere gelmez oyun şirketlerinin Call of Duty: Warzone'da banlar devam ediyor: 13.000 kişi daha banlandı  oyunu yazan mühendisler satıyor, bunu biliyor oyun şirketleri gıkını çıkarmıyor.. 2000 yılından beri oyun oynarım nice hileciler gödüm ne oyunlAr oynadım biraz aklı çalışan 100-200 dolara hiç yakalanmayan hilenin nasıl satılabilecegini kavrar .. haberdeki banlanan hileciler hepsi sagda soldan aldıkları işi bitmiş hileler alanlarda zaten 2-3 dolara oyunu alanlar

• o kadar çok hata veriyor ki bir türlü stabil çalışmıyor warzone...yok gpu, yok update, yok bilmem ne sürekli bir sorun sildim gitti...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.