Şimdi Ara

Call of Duty: Warzone [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.635
Cevap
118
Favori
387.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://www.blizzard.com/en-us/apps/battle.net/desktop bu linkten blizzard uygulamayı indirdim.

açtığım yeni hesapla uygulamaya giriş yaptım.

uygulama içinde soldaki oyun simgelerinden MW ye girip FREE yazıyordu bastım

şu an yükleme yapıyor. doğru değil mi?

85 gb diyordu yüklemeye alınca 82 den başladı. şu an 2.8 ile çekiyor 80gb kaldı. 4-5 saate biter galiba.
  • 4-5 saat diyor, ben ne yapayım 8 mbit ile? 1 hafta sürer herhalde aralıksız.
  • Fulton F kullanıcısına yanıt
    O hız ile ben 24 saatte GTA V indirmiştim.
  • discord sunucusu var mı birlikte oynasak?
  • Barzo1905 kullanıcısına yanıt
    DH'nin discord sunucusu var:
    https://discordapp.com/invite/RPf9BMb

Tüm forumdaşlar burada toplaşabilir.
  • Call of Duty: Warzone Erişime Açıldı

Oynaması ücretsiz battle royale oyunu Call of Duty: Warzone tüm herkes için erişime açıldı.

Call of Duty: Modern Warfare'a sahip olan kullanıcılar oyun içinden ulaşabilir. Call of Duty: Modern Warfare'a sahip olmayan kullanıcılar da aşağıdaki bağlantılardan indirip ücretsiz olarak oynayabilir. İndirme boyutu oyuna sahip olanlar için 18-22 GB arasında; yeni, oynaması ücretsiz versiyon oyuncuları için 83-101 GB arasında olacak.

Xbox One'da Xbox Live Gold üyeliği gerekiyor. PlayStation 4'te PlayStation Plus gerekmiyor. PlayStation Plus üyelerine ayrıca Combat Paketi ücretsiz.

Paket içeriği:

- 1 adet Operatör Görünümü
    - 1 adet Silah Taslağı
    - 1 adet İki Katı DP Jetonu
    - 1 adet Profil Kartı
    - 1 adet Silah Tılsımı
    - 1 adet Oyun içi Saat

Call of Duty: Warzone tanıtım yazısı:

Call of Duty: Modern Warfare'daki yepyeni ve devasa savaş meydanı Warzone'a hoş geldin. Herkes için ücretsizdir.

Mevzilen
    Arkadaşlarınla güçlerini birleştir ve 150'ye kadar oyuncunun katılabileceği savaş alanına giriş yap.

Ödül Kazanmak için Yağmala
    Kendi cephaneliğini yapmak ve taktiksel üstünlük kazanmak için ganimet zulalarını keşfet ve sözleşmeleri tamamla.

İki Destansı Modda Savaş
    "Battle Royale" deneyimini yepyeni bir şekilde yaşa veya 1.000.000 ABD Doları maç içi Nakit kazanmak için "Plunder" modunda rekabete gir.

İki modun tanıtım videosunu aşağıdaki oynatıcılardan izleyebilirsiniz.

• şuan nöbetteyim bakamıyorum oyuna. Oynayan arkadas var mı izlenimler nasıl, apexten iyi mi?
  • Artık apexin saçma sapan server problemleri yüzünden bu oyuna şans vermeyi düşünüyorum. Birkaç videolardan izlediğim kadarıyla fena gözükmüyor. Takımlar keşke 4er kişilik olaymış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tr psn de bulamıyorum çıkmadı mı bize daha

• Bedava modu indirmeye başlamak için ;

everyone can preload Warzone for free:

1. Login to your account on blizzard.com
    2. Navigate to your account settings
    3. In the left panel there's Download Games at the bottom
    4. Choose CoD Modern Warfare (PC)
    5. Download the game setup
    6. Start battle.Net launcher
    7. Execute the game setup
    8. Preload starts automatically (~85GB)

yazmışlar, ben denemedim hiç alakam yok bilgi olsun diye atayım.
  • iyi oldu cod serisine bayadır para vermemiştim şimdi de vermeyerek oynayabileceğim <3
  • PC için yazıyorum, Battle.net'e update gelmiş şuraya basıldığında indirme ekranı geliyor:

Call of Duty: Warzone [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Not Today!

Tr psn de bulamıyorum çıkmadı mı bize daha
    https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP0002-CUSA15277_00-CODWARZONE000001

PlayStation 4'te PlayStation Plus gerekmiyor. PlayStation Plus üyelerine ayrıca Combat Paketi ücretsiz.
    https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP0002-CUSA15277_00-CODMWPLUSPACK001

• Sabaha inmiş olur ort 3 ile indiriyorum. Discord grubunu aktif olarak kullanılan bence akşamları 1-2 el atsak zevkli olur

• Sabaha inmiş olur ort 3 ile indiriyorum. Discord grubunu aktif olarak kullanılan bence akşamları 1-2 el atsak zevkli olur

• 13 GB kaldı 7mbit ile indiriyorum.
  • 3 saat önce 80 kalmış 4-5 saate biter demişim. şuan 60 kalmış :D ama hızı düşürdüm oyun oynuyorum interneti kullanıyorum.
  • hkaplan55 kullanıcısına yanıt
    95 mbit hangi net bu aylık kaç para
  • Frobisher kullanıcısına yanıt
    7 mbitle kısa zamanda nasıl 70 gb indirdin mümkün deil
  • ee hani indirirken Modern Warfare'ın demosunu ve Gunflight modunu oynayabiliyorduk? 60gb'tan fazla indi ama açılmıyor bir şey.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.