Şimdi Ara

Call of Duty: Warzone [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.635
Cevap
118
Favori
387.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar oyunu başlatamıyorum, benim windows eski versiyon biraz 2016 ltbs sürümü w10. bundan daha güncel winodws istiyor. Bunu aşmanın bi yolu var mı?

Edit: Uyarıya no diyince açılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymphetaminê -- 11 Mart 2020; 18:46:16 >
  • Yeterli
  • ilk oyunda 3 kill aldim efsane sahneler yaşandi takimim 10. oldu bide ölünce bi arenaya sokuo bi adamla teke tek kapişiosun yenen parasutle oyuna dönuo tekrar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Activision'dan beklenmedik hareketler, free mod olmasına rağmen iyi görünüyor.
  • bu cod free mode gayet iyi ben br fazla sevmiyorum plunder modu tam bana göre öl tekrar dog parayı topla depozit ver en yüksek olan kazansın :D
  • oyuna giremiyorum üyelik şifre girince "logging activison account" kısmında takılı kalıyor.
    aynı problemi yaşayan varmı?
  • Arkadaşlar şu sorunu yaşayan var mı yoksa sadece ben mi bu sorunu yaşıyorum. İnternette baktım çoğu kişide bu sorun var ancak çözüm yok.

Call of Duty: Warzone [ANA KONU]

Video

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shrikeen -- 11 Mart 2020; 21:16:40 >

• Aniden kapanma sorununu çözen var mı?
    Güncel driverlar yüklü ama kapanıp duruyor.
  • Arkadaşlar Görüntü ve yazılar çok bulanık, ayarları oturtamadım bi türlü.

Yardımcı olabilecek var mı? Rakipleri seçemiyorum fark ettiğimde ölmüş oluyorum zaten
  • Oyun 9.37 gb. Ps4 ümde 27gb boş yer var, bana 91.14gb sil diyor 😅😅😡😡

• gs190505 G kullanıcısına yanıt
    turknet 95 96 tl falan olması lazım. 2019 eylül ekim gibi dolaplar değişti. önceden zor bela 35 mbps aldığım yerde şu anda 100 mbps alıyorum. 86 tl ye 35 e devam edebilirdim ama 10 tl farkla 100 e çıkarttım paketi. faydasını da böyle zamanlarda görüyorum
  • Oyun indirimdeyken rusya üzerinden oyunu alıp bu kervana katıldık bakalım.Beraber oynamak isteyen varsa

Phoenix#211609

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Prometheus- -- 11 Mart 2020; 21:50:21 >
  • BoltAction kullanıcısına yanıt
    Oyun 100 gb.
    Ps4 yaklaşık 25 gb alanı kullandırmaz. Kendisi lazım olursa kullanır.

Kısaca 100 gb yer açman gerek :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • rtsbora kullanıcısına yanıt
    ilkerarici1110 İ kullanıcısına yanıt
    Sorunu şimdi çözdüm modemden dmz açtım upnp kapattım tak diye girdi hocam

• güzel olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dev 6068 hatasını alan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uncy

Sorunu şimdi çözdüm modemden dmz açtım upnp kapattım tak diye girdi hocam
    Bende olmuyor, yaklaşık 6-7 saattir, iş yaparken bir yandan bu sorunu çözmeye çalışıyorum. Ağzına tükürdüğümün sorunu yüzünden ne oyuna girebildim, ne bu gece oyun oynayabildim.
  • 100-120 arasi ping aliyorum ben arkadasla girince. Normal mi bu ? Apexde 50 R6 da 45 pingim ? Ve o 100-120 pingle oyun oynanmiyor ne yazikki ...

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.