Şimdi Ara

Call of Duty: Warzone [ANA KONU] (314. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.635
Cevap
118
Favori
387.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 312313314315316
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ps5 versiyonu olsa idi yükseltme isterlerde para ile o yüzden yok.

• heyysanadiyom kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Battle Pas 100'e kadardır. Almaz isen arada free yani bedava eklenti,karakter,oyuncu kartı gibi şeyler veriyor alır isen 100'e tamamladıkça tabloda görünen öğeleri sırası ile alırsın. 1.000 cp ortalama 70-80 tl'ye tekabul ediyor 1 kere alır isen sornasında sana o kadar cp kazandırıyor zaten bir daha para harcamadan her sezon yeni battle pas alabiliyorsun. ben bu sezonu beğenmedim almadım mesela.

oyun içerisinde gördüğünüz her silahı kullanabilirsiniz, bazılarının görevi oluyor o yüzden açık değildir.(Yanlış bilmiyor isem öyle)

Oparetör'ler battle pas'ta veriliyor, bazılarıda extra paket halinde ücretli sunuluyor.

Çantanızdaki malzemeleri kol'daki yukarı tuşuna bastıktan sonra üçgen tuşu diye hatırlıyorum basarak atıyorsunuz.(konsol için söylüyorum) Atarken yukarı yöne basılı tutmanız gerekiyor

• byi kullanıcısına yanıt

Hocam sırf cevap yazmak için abone oldum.Birebir aynı sorun bende var,aylardır oyuna giremiyorum.İnternette olabilecek her türlü çözümü denedim port atama,dmz açma,upnp kapa vb. hiçbiri bir işe yaramadı.Ben de oyunu eskiden statik ip ile oynuyordum,statik ip'i iptal ettikten sonra unable to connect online services hatası almaya başladım.Bu sorunun tek çözümü statik ip almak mı?Statik ip kullanmak istemesem de warzone oynamayı çok istiyorum,bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selam yeni cadılar bayramı event oynamaya başladınız mı? Görevler neler yapılacak bilen var mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • dubdi D kullanıcısına yanıt

Selam hocam,

Evde sorunu statik ip alarak çözdüm. Ama daha öncede statik ip olmadan oynayabiliyordum.

Şuan bir oteldeyim otelin ağına bağlandım oyuna girmeyi denedim ama olmadı hata verdi. Bende otelin modem arayüzüne girdim baktım upnp aktif görünüyor tiki kaldırdım ve modemi yeniden başlattım şuan oyuna girebiliyorum. Buradaki ISP Türktelekom.

ISP sağlayıcısına göre bu durum değişiyor galiba.

• Oyunda kasıtlı şekilde ağırlaştırma var..Adam karşımda ateş ediyorum okadar ağır hareket ediyorumki mermi aralarından kaçıp beni vuruyor. Birde yakın da adam varsa da çok ağırlaşıyor. 1v1 de zaten hiç şans olmuyor..Sanki namlu ucuna ağırlık bağlamış gibi hissiyat veriyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 120 Fps desteği ne zaman gelecek ? Birde dün oyunu oynarken ps5 ile oynuyorum, monitör'den fps açtım 60'da sabit gösteriyordu hiç oynamadı.

• -PoseidoN- kullanıcısına yanıt

Ps5 de Warzone'a 120 FPS desteği geleli 2-3 ay oldu sanırım. Monitörünüz destekliyorsa ve Ps5 den ayarlarınızı yaparsanız 120 Fps oynayabilirsiniz.

• F0rtress kullanıcısına yanıt

Ps5'ten ne ayarı yapmamız gerekiyor ki ? 75HZ 1 ms asus marka monitör var.... Sanırım 75 fps vermesi gerekiyor ama sabit 60'da ?

Call of Duty: Warzone [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -PoseidoN- -- 21 Ekim 2021; 11:56:43 >
  • -PoseidoN- kullanıcısına yanıt

120fps alabilmen için 120hz ve üzeri monitor satın alman gerekiyor. seninki 75hz olduğu için 60 a sabitliyordur. hdmi 2.0 veya hdmi 2.1 portlu 120hz ve üzeri monitorleri araştırabilirsin. şu anda oyun 120fps ps5te.

• İleride alırım artık şu an öyle Bi monitör 3 4 k

• F0rtress kullanıcısına yanıt

60 fps

120 fps

hissedilir fark oluyor mu? pc veya konsol?

Ben uzun yıllar 55” tvden oynadım bu tip oyunları, 5 gün önce oyuncu monitörüne ve 120 fps ye geçtim inanılmaz farketti diyebilirim. Yıllardır söylüyorlardıda inanmıyordum bu kadar farkedeceğine.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

ben oyunu ps4'de oynuyordum. şimdi yeni ps5'e geçtim. bir de 120fps aktive ettim. benim tv destekliyormuş 120fps

açıkçası ps4'de oynadığım oyun ile şuanki arasında inanılmaz bir fark var. oyun resmen akıyor. çok daha iyi hareket ediyorum ve ateş ediyorum, sekmeden. açıkçası şaşırdım

bu gelişme ps5'den dolayı mı yoksa 120fps'den mi bilmiyorum ama şuan çok keyifli

• nxplay kullanıcısına yanıt

Sağlam bir oyuncu monitör'ü alsan emin ol dahada farkeder.

sekmeden ateş etmenin konsol veya monitör ile ilgisi olmaz hocam, elin alışmış :))
    akıcılık, movement tabi evet, fark eder.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

8 yıl kullandığım 60hz monitörden 144hz monitöre geçince aynı hisleri yaşamıştım :D

• Bambusbonze kullanıcısına yanıt

hz ile farkı hissediyorum bunda sıkıntı yok

60 hz ile 144 hz arasında gözün gördüğü fark çok

aynı şey FPS olarakta geçerli mi

• favori loadout’larını paylaşsa insanlar, güzel olur. yeni başlayanlar için fikir verir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 312313314315316
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.