Şimdi Ara

Call of Duty: Warzone [ANA KONU] (288. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.635
Cevap
118
Favori
387.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu oyuna series x için gerçek 120 fps yaması gelecek mi acaba ? Şu an ki 120 fps yalan çünkü 80 90 larda anca çalışıyor ve çok dalgalı.

• Gkn89 kullanıcısına yanıt

Bu yıl içerisinde X/S güncellemesi alacak. Bende bunu bekliyorum şuanki hali idarelik duruyor.

• Hocam güncelleme kaynağı var mı? FOV ayarı getirirler inşallah

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Nette çok kaynak var bir tanesi de bu. Bakabilirsiniz 2021 hangi oyunlara güncelleme gelecek yazmışlar.

https://www.purexbox.com/guides/all-xbox-one-games-with-confirmed-series-xs-upgrades-in-2021

• Sağolun hocam, umarım fov ayarı gelirde adaletli olur PC'ye karşı.

• şu battle royale işini bir ben beceremiyorum sanki

• gamerasi kullanıcısına yanıt
    Boynuz kulagi gecmis

• Buraya oyun Nickini yazıp "ekleyin oynayalım" diyen arkadaşların çoğuna ekleyip davet edince her zaman ölü taklidi yapıyorlar ne mesaj atıyorlar ne oyuna gelen var.
    Amaçları sadece ekletmek sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bir sorunum var ,cod mw2019 satın almıştım 2019 da ,şimdi aynı hesapla xbox one x den series x e geçtim ve oyunu yeni konsola indirmek istiyorum satın al yazıyor indiremiyorum ,oyunu digital olarak satın almıştım kutusuz.

• Call of Duty: Warzone [ANA KONU]

Merhaba ben böyle bir hata alıyorum ama yardımcı olabilecek var mı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı hesapla aldığınıza emin misiniz? Bir de satın aldığınız MW’nin farklı bir versiyonuna bakmadığınızdan emin olun ve hangi mağazadan(TR, US…) aldıysanız oradan indirmeyi deneyin.

Aklıma bunlar geldi:)

• Warzone Update Sizes

PS5: 14.6 GB

PS4: 14.6 GB

Xbox Series X|S: 15.2 GB

Xbox One: 15.2 GB

PC: 14.9 GB (Warzone Only) / 18.1 GB (Warzone and Modern Warfare®)

• quote:

Orijinalden alıntı: wNchstR

Aynı hesapla aldığınıza emin misiniz? Bir de satın aldığınız MW’nin farklı bir versiyonuna bakmadığınızdan emin olun ve hangi mağazadan(TR, US…) aldıysanız oradan indirmeyi deneyin.

Aklıma bunlar geldi:)

dostum, warzone i indirince tanidi galiba ve indirdim multisine geldim bu kezde yüksek cözünürlüklü paketleri indirmeyince heralda multiye gecemiyecem single playere de paketler gelmis yani oyuna tam bir paket yagmuru gelmis ,bu series x e özel mi bilmiyorum

• bactry kullanıcısına yanıt
    Dostum monitor falan hikaye yaş ilerledikce oluyor ayrıca epilepsi ye yatkın olan insanlarda rahatsız edici baş, göz ,beyin ağrısı batması oluyor bu durumda ya oyun oynamayı bırakacaz yada çok azaltacaz

• Tum Xbox larda dert eklenti durumu. Hatali olan iki tane eklenti var, onlari kaldirmazsaniz oyundan atiyor online oynarken. Sorun olursa yazin, hangileri i kaldirmaniz gerektigini yazayim..

Warzone’u ayri olarak indirilebir hale getirmeleri getiriyor, entegre olayi hic mantikli degil bu haliyle. Ben sadece MW oynuyorum, Warzone bosuna konsolda yuklu ve oyun butun olarak inanilmaz yer kapliyor.

• Arkadaşlar oyuna 2 hafta önce başladım, oyunun meta silahları nelerdir şu an ? Googleye yazıyorum fakat her kaynak farklı şey söylüyor.

Ar:

Smg:

Sniper:

Olarak söylerseniz sevinirim. Orta mesafe için xm4 kullanıyorum 2x li, yakın mesafe çatışmaları için mp5 var elimde.

Mp5'ten memnunum ama xm4 sanki biraz zayıf gibi geliyor öneriler varsa açığım. Birde bu oyunda etkili Dmr var mı? Pubg de mini,slr gibi silahlar, uzak mesafe yarı otomatik silahlar .

Levelim daha 37.

• wNchstR W kullanıcısına yanıt
    Oyunu tüm indirdim 300gb ye yakın sonra baktım multiye girmiyor yüksek grafik paket 2 de hata diyor tekrar indire basıyorum olmuyor sonuç olarak yanlışlıkla oyunu kaldırdım gitti 2 günlük emek 300 gb,actıvison al oyununu münasip bir yerine mok demekten başka çare kalmadı

• Pend0s kullanıcısına yanıt

Ar: Cr Amax

Smg: Mac10 en çok kullanılan silahlardan ancak hasarını çok düşürdükleri için ben tercih etmiyorum.

Sniper: Kar98

En çok kullanılan silahlar bu şekilde geçiyor. wzranked.com sitesinden en çok kullanılan silahları kontrol edebilir, truegamedate.com adresinden de kendi loadout'larını yapıp silahları karşılaştırabilirsiniz.

Ben Amax-Mp7 veya Kar98 - Mp7 tercih ediyorum. Mp7 tercih etmemdeki sebep mp7'yi hipfire silahı olarak kullanmam. Amax'ı ise orta uzun mesafe silahı olarak kullanıyorum.

Uzak mesafeli yarı otomatik silahlar maalesef tercih edilmiyor. Yarı otomatik silahlar yerine tam otomatik silahlar orta-uzun mesafe silahları olarak kullanılıyor.

• Bu nedir arkadaş oyunu ssd' ye kurduğuma pişman ettirdiler. Dk başı güncelleme gele gele ssd de yer kalmadı, pc aşırı yavaşlayınca mecburen silmek zorunda kaldım. İşin yoksa bekle 203 gb tekrar insin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vazil

Merhaba ben böyle bir hata alıyorum ama yardımcı olabilecek var mı.

Selamlar.Arkadaşlar yok mu yardım edebilecek biri.oyuna giremiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.