Şimdi Ara

Call of Duty: Warzone [ANA KONU] (273. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.635
Cevap
118
Favori
388.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Warzone eskiden vram açısından çok daha ağır bir oyun idi, season one falan geldi bir baktım vram texture kullanımı 9b değil 5 gb düşmüş bu da bir gelişme. Oyunu optimize ettiler son aylarda.

Tabi bu oyunun hataları bitmez global bir oyun herkesde problem oluyor ne yazık ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Yani ps5 e 120 fps güncellemesi geldi mi ben mi yanlis anladım acaba

hocam onu tam bilmiyorum. zaten ben 4K 60 Kare oynuyorum, TV max. bunu destekliyor. Fazlasına gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biuu kullanıcısına yanıt

Normalde Xbox'da Ps'den farklı olarak ücretsiz oyunları, çevrimiçi oynayabilmek için Live Gold üyeliği istiyor. Ancak son yapılan röportajda bunun kaldırılacağı söylendi. Ancak kaldırdılar mı onu bilmiyorum.

• Sp!deR kullanıcısına yanıt

Evet görünürlük konusunda ben de sıkıntı çekiyorum. Gölgede veya bina içerisinde fark etmek çok zor oluyor. Dediğim gibi ne zaman karşılaşsam ölüyorum maalesef.

• TrueGameData

Bu sitedeki değerler doğru mu acaba? Mesela bir eklentide ADS + yazmasına rağmen siteye göre hiç bir etkisi yok olarak gösteriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: jetsons

Sanırım fov ayarının xboxa geleceğini söylüyorlardı. Hali hazırda yoktu diye hatırlıyorum.

@GhostEagle CPler platformda kalıyor. Taşımadan önce harcaman gerek. Örneğin 1000CP var ve pass almadıysan alıp öyle taşırsan avantajlı olursun. Biz kuzene PS4'den PC platformuna geçerken öyle yapmıştık.

sezon bitmemişti, bu yüzden cp leri harcayamadım ((

• Battlepass alınca oradaki operatör skinleri level yetiyorsa direk açılıyor mu yoksa blackops cold war da almam mı gerekiyor ayrıca?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7EE534877

bu oyunu oynamanın sırrı ne. Bir elde en fazla 2-3 kişi şanslıysam 4 kişi alıyorum.

düşük ping.jitteri kontrol et.jitter yüksek ise ping iki katı gibi işlem yapıyor.çok stabil internet olması lazım.Bizde senin gibiyiz.Hatta önümde giden adama sıkıyorum dönüp beni vuruyor..

• korsan067 K kullanıcısına yanıt

jitter nedir ? pingim ortalama 70-80

• Genelde sinyal işleme konularında geçen bir terim olan jitter (dalga bozulumu), bilgisayar bilimlerinde, ağ (networking), çoklu ortam uygulamaları (multi media) veya resim işleme (image processing) gibi konularda geçmektedir.

Jitter kavramı, kısaca bir sinyalin olması gereken değere göre hatalı dalga değeri vermesidir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GhostEagle

sezon bitmemişti, bu yüzden cp leri harcayamadım ((

Alıntıları Göster

Gelir inşallah benim kullandığım ayardı ve ekran çok büyük ve yakından görünüyor gübi geliyor

Cp ler xboxa aktarılmadı Outlook ile üye olmuştum direk xboxdan girdim şifremi vs unlink yapmadan cpler hariç herşeyi aktardı

1500 cp vardı hesapta sonraki sezonda pcden cpler ile sezonu alıp tekrar xbox da oturum açacağım umarım olur

• Nvidia OBS falan denedim video kayıt yapmak istiyorum da oyunda sorun yok akıcı oynabiliyorum ama video kaydetikte sonra video bakıyorum kasıyor yada donmuş gibi diğer oyunlarda sorun yok sadece warzone sorun var niye ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bakaaaa -- 23 Mart 2021; 6:40:44 >
  • arkadaşlar kendi silahımızı kurarken, bazı özellikler artarken bazıları azalıyor. ne işe yaradıklarını tam anlayamıyorum. internette de bulamadım. bilen tecrübeli birileri varsa yanına açıklamalı yazabilirmi?

aim down slight speed:
    aim down sight time:
    ads firing move speed:
    aim walking movement speed:
    flinch resistance:
    strafe speed:
    sprint to fire time:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nxplay -- 24 Mart 2021; 21:9:52 >
  • Ping normal, bu oyunda 100-120 ms ile bile rahatlıkla oynayabilirsiniz sisteminiz iyiyse. Oyunu iyi oynayabilmek için FPS oyunlara az biraz aşinalık, güzel bir sistem ve oyunu konuşarak oynayabileceğiniz uyumlu bir arkadaş grubu. En önemlisi de oynadığınız kişiler, onlarla oynaya oynaya uyumlu hale gelince gelsin 1.likler zevkli oyunlar. Rastgele takımlarla oyuna girip, fazla kill ve zevk almayı beklemeyin bence.

https://wzstats.gg/profile/braveheart%2322245/platform/battle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BraveHeart -- 25 Mart 2021; 2:25:37 >
  • nxplay kullanıcısına yanıt

hocam eklentilerin gerçek etkilerini gösteren siteler var warzone stats falan tarzı aratırsanız görürsünüz. orada yazandan çok bu tarz sitelerden kendinize kombinasyon yapıp silahınızı oluşturabilirsiniz.

• Oyun gitti mi? Bende açılmıyor şu an.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

beyler oyunu 3060 li sistemde oynayan varmi oyunun testlerine bakiyorum ust duzey islemci ile 120-130 fps aliyorlar 1920*1080 yuksek ayarlarda bendeki sistem boyle

i58600k

rtx 2060

16gb ram 120 fps aliyorum yuksek de 3060 kart a gecmeye dgmez gibi

2060dan 3060a geçilmez bence hocam geçilcekse 3070 geçilmeli ya da 3080. Bütçe meselesi tabii.

• HALO kullanıcısına yanıt

bi ara geciyim dedim bendeki rtx 2060 a 450 euro ya alici buldum stokda da 800 euro ya 3060ti yakalamistim sonra kartin warzone performansina baktim oyle super bi fark gormedim rtx 2060 ile ger vazgectim dedigin gibi degmez 400 euro fark vermeye bekleyelim bakalim belki kart fiyatlari normale doner

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayraktar42 -- 26 Mart 2021; 0:41:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

bi ara geciyim dedim bendeki rtx 2060 a 450 euro ya alici buldum stokda da 800 euro ya 3060ti yakalamistim sonra kartin warzone performansina baktim oyle super bi fark gormedim rtx 2060 ile ger vazgectim dedigin gibi degmez 400 euro fark vermeye bekleyelim bakalim belki kart fiyatlari normale doner

İnşallah döner benim 3070e 12bin verdiler vermedim valla geçen hafta. Ama kafamı kurcalıyor hala keşke verse miydim diye

• HALO kullanıcısına yanıt

valla iyi kar biracaksa sat valla bi sure normal kart ile takilirsin bence normale donecek ben yurt disindayim aylardir takip ettigim siteler vardi ekran karti icin yavastan yavastan stoklar gelmeye basladi

• 
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.