Şimdi Ara

Call of Duty: Warzone [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Sdk.JK , ali.yzc , gokhannexus Daha Az
3 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü4 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
5.592
Cevap
116
Favori
257.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 993
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 16
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 48 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 116
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • korsan067 (139 mesaj) rockerroll (115 mesaj) Arisaka (103 mesaj) Bilgisayar Teknisyeni (94 mesaj) -PoseidoN- (81 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3098 mesaj) Mobil (1353 mesaj) Mini (179 mesaj) Uygulama (932 mesaj) (30 mesaj)
  • @
20 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> Call of Duty Serisi >> Call of Duty: Warzone [ANA KONU]
Giriş
    2300 Mesaj

Ok sağolun hocam👍
    |
    |
    -SWARTHY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1544 Mesaj

Tekrar oynamayı düşünüyorum. Ortam nasıl dmr nerften sonra silah çeşitliliği geldi mi ? bir aydınlatın beni tekrar başlamaya değer mi ?  

• Binbaşı
    1278 Mesaj

bile bile lades hocam ben de her hafta oyunu bırakacağım diyorum hilelerden ve ping sıkıntısından gına geldi fakat aynı tas aynı hamam dün 4 saat oynadım....

SPR + FFAR loadout uyla oynuyorum güzel ikili tavsiye ederim.

|
    |
    WE neED kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    13 Mesaj

arkadaşlar bana belgeler/codmodernwarfare/players konumunda bulunan config dosyası lazım upload edebilirmisiniz

|
    |
  • Binbaşı
    1573 Mesaj
    Oyun içinde görünen pingle account networkte gözüken ping farklı. Bunların hangisi doğrusunu gösteriyor. Arada 20 ms oynuyor nerdeyse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Teğmen
    132 Mesaj
    Arkadaşlar bu oyun için pc toplayacağım ryzen 3600 de karar kılmıştım ama darboğaz yazdığınızı görünce bilen birilerine sormak istedim. 10400f mi önerirsiniz ryzen 5 3600 mü? Sadece bu oyun için toplayacağım tekrar etmek isterim.
  • Çavuş
    76 Mesaj

arkadaşlar sistemim R5 2600 ve 8gb RX580 sistemim bu oyun için yetersiz mi ?

1280x1024 monitöre sahibim fps drop yaşıyorum grafik ayarlarını düşüğe almama rağmen. Tüm sürücülerim güncel sistem mi yetersiz farklı bir sorun mu var ?

|
    |
  • Er
    9 Mesaj

Bu oyun için pc toplayacağına xbox one x yada series x almanı tavsiye ederim.

|
    |
    Rzgtl kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1352 Mesaj
    güncelleme Türkiye 'ye açıldı mı arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    919 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: saameet_06

güncelleme Türkiye 'ye açıldı mı arkadaşlar?

açıldı hocam..

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/a4/29/c7/a429c7fa8cb50cfb733b8b8c5e3fd47b.png&t=0&width=480&text=1
    |
    |
  • Binbaşı
    1278 Mesaj

kafayı yiyeceğim millet hala dmr oynuyor ve izliyorum killcam'den gram sekmiyo silah herkes mi hile kullanıyor bir enayi biz miyiz anlamadım gitti

• Binbaşı
    1410 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: thack_can

kafayı yiyeceğim millet hala dmr oynuyor ve izliyorum killcam'den gram sekmiyo silah herkes mi hile kullanıyor bir enayi biz miyiz anlamadım gitti

No recoil macro. Logitech gibi faresi olanlar kullanıyor makroyu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1278 Mesaj

Bizde de glaive rgb pro var ama delikanlı gibi bileğimizle oynuyoruz :)
    |
    |
    RoNNiE- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    10090 Mesaj

Cold War multi 1 hafta bedavaymış nasıl girileceğini bulamadım Warzone'u açınca gelen 3 seçenekte soldaki Cold War'a basınca oyunu satın alma ekranı geliyor.

• Binbaşı
    1410 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Cold War multi 1 hafta bedavaymış nasıl girileceğini bulamadım Warzone'u açınca gelen 3 seçenekte soldaki Cold War'a basınca oyunu satın alma ekranı geliyor.

Akşam 9 da başlayacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1352 Mesaj
    arkadaşlar bu güncelleme vs geldi okey, yeni nesil konsollarda playstation 5 ve Xbox series x 'de bu oyun rtx yüklü olarak mı oynanıyor? çünkü ayarlar kısmında rtx ayarı vs yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saameet_06 -- 25 Şubat 2021; 19:45:12 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    716 Mesaj
    Arkadaşlar bu cod gecen ucretsiz olduğunda interneti kapattiginizda hikaye modunu da oynayabiliyodunuz. Yine mümkün mü acaba böyle bir sey deneyen oldu mu 😄
    |
    |
  • Binbaşı
    1250 Mesaj
    Ya bu gemi simülasyonu her oyun başı görünecek mi kulak kalmadı
    |
    |
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.