Şimdi Ara

Call of Duty: Warzone [ANA KONU] (257. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.636
Cevap
118
Favori
388.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CaptainSon

Ps4de ilk çıktığı zaman baya oynamıştım pc de temmuzda oynamıştım şimdi tekrar indirdim optimizasyon problemi var temmuzda böyle değildi ne olmuş oyuna solo BR de gitmiş boşuna indirdim 85 GB .

Fat PS4'de tüm paketler dahil oyun 85 GB mı?

• ***Respect*** kullanıcısına yanıt
    Yok pc de 85 indirdim ps4 de hatırlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainSon

Yok pc de 85 indirdim ps4 de hatırlamıyorum.

Series X'de Modern Warfare+Warzone 215 GBCall of Duty: Warzone [ANA KONU] Bana biraz uçuk geldi o yüzden sordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ***Respect***

Series X'de Modern Warfare+Warzone 215 GB Bana biraz uçuk geldi o yüzden sordum.

Alıntıları Göster

SSD Katili.

• Arkadaşlar bu gün oyunun ortasında server disconnected hatası yedim ve tekrar girmek için tıkladığımda blizzard hesabından çıkış yaptığını gördüm, tekrar giriş yapmak için mail ve şifre yazdığımda bu blizzard hesabı bulunamadı dedi, ilk başta hesabımın çalındığını düşündüm ancak activision hesabım blizzard'a bağlı olduğu için activision hesabıma giriş yaptım aynı mail ve şifre ile. Hesapta bir problem yoktu ve blizzard hesabım bağlı olarak gözüküyordu. Sizce bu neden olur ?

• Bu oyunu düşük pingle oynayabilen var mı? Şaka gibi 100 pingle oyun oynuyoruz.
  • Yeni Video Yükledim arkadaşlarrr

• Fueb F kullanıcısına yanıt
    Yok hocam haritanın tümünde ghost olmayanlar gözüküyor sadece. Ben de senin gibi biliyordum hususi saydım ve eksi ik olanlar ghost oluyor
  • COD MW warzone da heli ile hat-trick Call of Duty: Warzone [ANA KONU] 

• Rzgtl kullanıcısına yanıt
    200 metre mi ne yakındaki ghostlular gözükmüyor sonrasındaki ghostlularda gözüküyor
  • Mac 10 ve Kilo ikilisiyle oynuyorum.

Mac 10 yakın ve bina için kullanmaktayım. Ama mac 10 için doğru eklentileri bir türlü oturtamadım.

Mac 10 da optik kullanmıyorum ama genelde hedefe nişan alarak kullanmaktayım. Lazer olmazsa olmazım değil.

Hızlı hareket, yakın mesafede hızlı isabetli atış için eklentiler neler olmalı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biuu kullanıcısına yanıt

monolithic suppressor

task force barrel

en alttaki 53 lük şarjör

fiel agent grip

en alttaki raider stock (mobility yi artırıyor)

ben bu şekilde oynuyorum hocam hem hızlı koşuyor hem de çok seri isabetli atış yapıyorum.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sametozelci -- 19 Ocak 2021; 10:19:6 >
  • Aerospace kullanıcısına yanıt

merhaba ryzen 5 2600x ve rtx 2060 sahibiyim gpu kullanımım 90 üzerine nadir çıkıyor bendemı darboğaz yasıyorum demektir fps ortalamama 85 90 civarı dusuk fps alıyorum dıye dusunuyorum

• Arkadaşlar daha keskin görüntü için Nvidia panelinden keskinlik de altındaki ayarı kaç yapıyorduk?

• sametozelci S kullanıcısına yanıt

2600X ve 2060 ekran kartı darboğaz yapmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BraveHeart -- 18 Ocak 2021; 17:19:59 >
  • BraveHeart kullanıcısına yanıt
    Call of Duty: Warzone [ANA KONU]

gpu kullanımı 95in üstüne çok nadir çııkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sametozelci -- 18 Ocak 2021; 17:46:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesutc28

beyler şimdi DMR de son durum ne ? Gücünü azalttılar değil mi ? Sırf şu saçmalık yüzünden multiplayer aldım.

Fena nerflendi artık herkes farklı silah kullanıyor ama MAC10 hala güçlü ve zevkli.

• Bu sezonun overpowered silahı hangisi. Rebirth oynuyorum küçük harita mac10+jak 12 kullanıyorum. Bu ikiliden memnunum ama mac10 yerine daha iyi bir tercih var mı ?

• 
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.