Şimdi Ara

Call of Duty: Warzone [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
4.804
Cevap
102
Favori
209.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 882
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 15
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 21 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 102
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • rockerroll (110 mesaj) korsan067 (108 mesaj) Arisaka (103 mesaj) Bilgisayar Teknisyeni (94 mesaj) NecroCyber-777 (63 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2542 mesaj) Mobil (1174 mesaj) Mini (156 mesaj) Uygulama (932 mesaj)
  • @
14 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> Call of Duty Serisi >> Call of Duty: Warzone [ANA KONU]
Giriş
    69 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar
    Bugün oyuna girdiğimde ranked 1 e düşmüş,var mı başına gelen ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    545 Mesaj

Bu pumpkin punisher ile oynayan var mı? Ekstra bir özelliği var mı skinden başka?

|
    |

Ekstra birşeyi yok diğer parçaları sizinde hali hazırda takıp kullanabileceğiniz parçalar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

10 el attık 9'unda aimbot rezaleti yine artık korkularıda yok galiba sürekli yeni hesap açıyorlar hiç çekinmeden 2-3 hedefe birden dönüyorlar.

sanırım 2 sezona pubg mobile'ye döner ortalık.

|
    |

Oyunu PS4 için takaslı olarak toplamda 280 lira gibi bir fiyata satın alacağım.PS4 için modern warfare daha uygun bir fiyat görür mü acaba indirim olduğunda?

-Kesinlikle hile yapıyorlar. İmkansız adamın yerini bilemezsin duvardan atlıyor orda oldugunu sanki görüyormuş gibi direk ateş ediyor

-bazen bir anda mouse adamın geldiği yöne seri şekilde dönüyor.

Muhtemelen iki ekranla oynadıkları İçin,bir ekranda rakibin yerini gösteren wall hack var rahat görebiliyor. Çünkü bu kadar kusursuz yerini bulması ve mousen rakibin geldiği yere göre ani bir anda dönmesi imkansız. Diğer ekrandanda biz izliyoruz hiç bir şey yokmuş gibi görüyoruz.

Orijinalden alıntı: imate

Oyunu indirdim ancak checking update kısmında aniden kapanıyor ve hatada vermiyor bunun çözümü nedir teşekkürler.

Merhaba Cod Warzone oyununun Checking Update kısmında oyundan atma problemi bendede var bir türlü bu ekranı geçemiyorum oyun orjinal bir türlü açılmıyor bir çözümde bulamadım problemi çözebildiniz mi hataya ne sebep oluyor onuda tespit edemedim. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim tşkler

|
    |

aynen bende öyle düşünüyorum.türk yayıncılar var aynı şekilde onlarda yapıyor.1500 damage 2 kıll alıyorum.oyun dinamikleri bizimkilerle kesinlikle aynı değil.aynı silahın atım hızları bile aynı değil.hareketleri söylemiyorum bile...

|
    |
    defro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İnsanları böyle böyle soğuyor oyundan adaletli kapışma olmayan oyun eninde sonunda yok olur

|
    |
    korsan067 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
  • Yarbay
    4419 Mesaj

Adam o şekilde Twitch Rivalsa katılıyor.Premier hacklerde sen wallhack görüntüsünü yayında göremezsin ama onların ekranına yansıyor. Ayarları bilmeden yada kapatmayı unutan mallar zaten twitchden ban yiyor. Gördük örneklerini görmesek eyvallah.

|
    |
    defro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Oyunun çok ciddi optimize sorunu var arkadaşlar sizde de varmı bu sorunlar. Bazen directx 6068 error kodu ile masaüstüne dönüyorum. Driver güncelleme DDU ile temizleme ne gelirse yaptım ancak sorun devam ediyor. Bazen 7-8 saat oynuyorum sorun yok bazen de 5 maç atıyosam 2 defa oyundan atıyor.

AMD Ryzen 5 3600 4.40GHz-1.25V//MSI B450 GAMING PRO CARBON AC//XPG 16GB Spectrix D41 RGB TUF Gaming 3600MHz 1.4V //Cooler Master MasterAir MA410P TUF Gaming Edition//Asus ROG-Strix-RX580//ASUS 27" VG27VQ TUF GAMING 1Ms(mprt) 165Hz FHD//THERMALTAKE SMART RGB 80PLUS 600W//Samsung 860 evo 250GB//Sandisk 240GB SSD //James donkey 240GB//Seagate Barracuda 16mb önbellek 500GB HDD// Dark guardian Pro//Cooler Master Halo 3x fan kit
  • Binbaşı
    1473 Mesaj

bir sorum olacak.modern warfare hesabımı sattığımdan boşta kaldım.cold war ın çıkması nı bekliyorum.

arada girdiğim warzone hesabıyla dün akşam ve bugün bir kaç saat şu pumpkin punisher i açayım dedim.16/16 yaptım ama silah ortada yok.grau kilitli ondan mı gözükmüyor acaba?

normalde silah kilitli olsa dahi blueprint alınca o blueprint le oynaman lazım sorun nerde anlamadım

• Binbaşı
    1316 Mesaj

Maalesef oyun bug’dan geçilmediği icin onda da problem var.Yaptığın görevlerden biri veya bazıları olmamış. Mesela AirPort’a gittin kutu açtın içinden şeker gibi bir şey çıkmıyorsa görevi yapmışsın. Çıkıyorsa alevli kutuyu bulana kadar devam etmen lazım.

Ben de de aynı problem olmustu. Benimki Dam’da çıktı. Silah açılana kadar 16 yere de tekrar bakman lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tospik -- 2 Kasım 2020; 16:10:31 >
    |
    |
    rockerroll kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

• Teğmen
    231 Mesaj

2250 damage. 1 kill.Nasıl ama.

|
    |

|
    |
  • Çavuş
    64 Mesaj

Aynen bende de oluyor.

|
    |
    apilas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Cancer Clinical Trials
Webtures SEO;SEO Nedir?
Masal Oku
Web Tasarım
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.