Şimdi Ara

Call of Duty: Warzone [ANA KONU] (234. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.631
Cevap
117
Favori
387.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bugün oyuna girdiğimde ranked 1 e düşmüş,var mı başına gelen ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu pumpkin punisher ile oynayan var mı? Ekstra bir özelliği var mı skinden başka?

• Ekstra birşeyi yok diğer parçaları sizinde hali hazırda takıp kullanabileceğiniz parçalar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 el attık 9'unda aimbot rezaleti yine artık korkularıda yok galiba sürekli yeni hesap açıyorlar hiç çekinmeden 2-3 hedefe birden dönüyorlar.

sanırım 2 sezona pubg mobile'ye döner ortalık.

• Oyunu PS4 için takaslı olarak toplamda 280 lira gibi bir fiyata satın alacağım.PS4 için modern warfare daha uygun bir fiyat görür mü acaba indirim olduğunda?

• Bir süredir thind denen çocuğu izliyorum da
    -Kesinlikle hile yapıyorlar. İmkansız adamın yerini bilemezsin duvardan atlıyor orda oldugunu sanki görüyormuş gibi direk ateş ediyor

-bazen bir anda mouse adamın geldiği yöne seri şekilde dönüyor.

Muhtemelen iki ekranla oynadıkları İçin,bir ekranda rakibin yerini gösteren wall hack var rahat görebiliyor. Çünkü bu kadar kusursuz yerini bulması ve mousen rakibin geldiği yere göre ani bir anda dönmesi imkansız. Diğer ekrandanda biz izliyoruz hiç bir şey yokmuş gibi görüyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: imate

Oyunu indirdim ancak checking update kısmında aniden kapanıyor ve hatada vermiyor bunun çözümü nedir teşekkürler.

Merhaba Cod Warzone oyununun Checking Update kısmında oyundan atma problemi bendede var bir türlü bu ekranı geçemiyorum oyun orjinal bir türlü açılmıyor bir çözümde bulamadım problemi çözebildiniz mi hataya ne sebep oluyor onuda tespit edemedim. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim tşkler

• defro kullanıcısına yanıt

aynen bende öyle düşünüyorum.türk yayıncılar var aynı şekilde onlarda yapıyor.1500 damage 2 kıll alıyorum.oyun dinamikleri bizimkilerle kesinlikle aynı değil.aynı silahın atım hızları bile aynı değil.hareketleri söylemiyorum bile...

• korsan067 K kullanıcısına yanıt

İnsanları böyle böyle soğuyor oyundan adaletli kapışma olmayan oyun eninde sonunda yok olur

• Aktif olarak warzone oynayanlar varsa ekleyebilirim

• defro kullanıcısına yanıt

Adam o şekilde Twitch Rivalsa katılıyor.Premier hacklerde sen wallhack görüntüsünü yayında göremezsin ama onların ekranına yansıyor. Ayarları bilmeden yada kapatmayı unutan mallar zaten twitchden ban yiyor. Gördük örneklerini görmesek eyvallah.

• Oyunun çok ciddi optimize sorunu var arkadaşlar sizde de varmı bu sorunlar. Bazen directx 6068 error kodu ile masaüstüne dönüyorum. Driver güncelleme DDU ile temizleme ne gelirse yaptım ancak sorun devam ediyor. Bazen 7-8 saat oynuyorum sorun yok bazen de 5 maç atıyosam 2 defa oyundan atıyor.

• bir sorum olacak.modern warfare hesabımı sattığımdan boşta kaldım.cold war ın çıkması nı bekliyorum.

arada girdiğim warzone hesabıyla dün akşam ve bugün bir kaç saat şu pumpkin punisher i açayım dedim.16/16 yaptım ama silah ortada yok.grau kilitli ondan mı gözükmüyor acaba?

normalde silah kilitli olsa dahi blueprint alınca o blueprint le oynaman lazım sorun nerde anlamadım

• rockerroll kullanıcısına yanıt

Maalesef oyun bug’dan geçilmediği icin onda da problem var.Yaptığın görevlerden biri veya bazıları olmamış. Mesela AirPort’a gittin kutu açtın içinden şeker gibi bir şey çıkmıyorsa görevi yapmışsın. Çıkıyorsa alevli kutuyu bulana kadar devam etmen lazım.

Ben de de aynı problem olmustu. Benimki Dam’da çıktı. Silah açılana kadar 16 yere de tekrar bakman lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tospik -- 2 Kasım 2020; 16:10:31 >
  • 16/16 hepsi tikli. Başka isim yok hepsini mi gezeceğim Bi daha

• 2250 damage. 1 kill.Nasıl ama.

• Cephane kutusu satın al diyor, markette yok nerden alcaz.

• apilas A kullanıcısına yanıt
    Aynen bende de oluyor.

• 
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.