Şimdi Ara

Call of Duty: Warzone [ANA KONU] (216. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.635
Cevap
118
Favori
387.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İdeal ping ms değerleri nedir warzone için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: P0yrazz

İdeal ping ms değerleri nedir warzone için
    60ms altı
  • beklentim çok yğksek

• Oyunda inanilmaz hile var 2 haftadir hileden oynayamiyoruz. Video kayit aliyorum cogu maci izlerken adama guluyorum. Papcinin enbesil kitlesi vardi anlasip bu oyuna gelmisler beceremedikleri icin hile aciyorlar. Ayrica serverlar les. Turnuvada bunu net anliyorsunuz. Adam benim ekranimda gozukmuyor olunce izliyorum adamin onumde kabak gibiyim. Oyun icinde bunu cok anlamiyorsunuz ama ciddi etkiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GTX760 kaldırmaz değil mi arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingofpotatoes -- 9 Eylül 2020; 12:43:48 >
  • Yeni oyun çıkmaya yakın ne hikmetse hile yapan kişi sayısı artıyor. Geliştiricinin göz yumduğunu düşünüyorum.

• GüvenlikMurat kullanıcısına yanıt
    En son yaZdıgınız nasıl hile oluyor hocam ? Adamın hilesi seni azıcık kenara mı alıyor ? Bunun bir çok sebebi olabilir . Sistem gecikmesi , 144-240hx monitör , Ping vs .

Bizim Türkler böyle , 10 kere ölse 8 i hile. Ama bi bakmışsın 7-8 adam vurmuş anca . O yüzden ilerleyemiyoruz . Oyun çıktığı günden beri oynuyorum 2 kişiyi reportladım sadece , ha bu değilki sadece iki tane hileyle karşılaşmıştım, mutlaka denk gelmiştir farkına dahi varamamışımdır .

Şimdi herkes yazsın bakalım buraya kaç kişi reportlamışlar , her öldünüğünü reportlayan adam bile vardır burada

• quote:

Orijinalden alıntı: RedPyro

En son yaZdıgınız nasıl hile oluyor hocam ? Adamın hilesi seni azıcık kenara mı alıyor ? Bunun bir çok sebebi olabilir . Sistem gecikmesi , 144-240hx monitör , Ping vs .

Bizim Türkler böyle , 10 kere ölse 8 i hile. Ama bi bakmışsın 7-8 adam vurmuş anca . O yüzden ilerleyemiyoruz . Oyun çıktığı günden beri oynuyorum 2 kişiyi reportladım sadece , ha bu değilki sadece iki tane hileyle karşılaşmıştım, mutlaka denk gelmiştir farkına dahi varamamışımdır .

Şimdi herkes yazsın bakalım buraya kaç kişi reportlamışlar , her öldünüğünü reportlayan adam bile vardır burada
    En son yazdigim baska ping olayi o. Su an istatisik olarak %49 gibi bir oran var hile kullanan. Google da arastir gorursun hocam bos oyuncu degilim ben hile dedigim cogu adami izliyorum ve net hile cikiyor. Ama dikkatimi cekti acaip les adamlar aciyor hileyi. Hileyle bile oluyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: melek12345

Bu mesaj silindi.
    Merhaba hocam şu konuyu bi incele istersen https://forum.donanimhaber.com/cozuldu-nvwgf2umx-dll-hatasi--139902711

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenaton1990 -- 9 Eylül 2020; 17:11:19 >
  • ddu ile silip her şeyi yeniden çoktan kurdum zaten. kurulu vcreditler tekrar yaparım
  • DEV ERROR 5759 hatasının çözümünü bilen var mı ? Bu sezon DEV ERROR 5759 hatası yüzünden oyunu oynayamaz oldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RedDeadRedemption

Kirmizi noktanin uzerinde yukari ve asagi oklar oluyor
    teşekkür ederim,
  • Arkadaşlar youtube ve twitch kanalım var kendi çapımda birşeyler yapmaya çalışıyorum. bana destek olursanız sevinirim ve kanalı özelleştirmede bana destek olacak arkadaşlar var ise çok sevinirim.
    https://www.youtube.com/channel/UCHGXkxFh5SmV02lxp8Pti-w?view_as=subscriber
    https://www.twitch.tv/poturm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GüvenlikMurat -- 10 Eylül 2020; 21:28:57 >

• Bu oyunda hile olmadığını iddia edenler ne bileyim enteresan. CS GO geçmiş durumda oyun şuan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeçerkenUğradı

Bu oyunda hile olmadığını iddia edenler ne bileyim enteresan. CS GO geçmiş durumda oyun şuan.
    Valla hile çok var ama vuruyoruz çok ağır hileler gelir ise yapabilecek bir şey kalmıyor. hile açanların çoğu gerçekten kolsuz bunu izleyip görüyorum.
  • peaceandlove kullanıcısına yanıt
    aynı şekilde bende de düzeldi 1 gün sonra eyvallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: GüvenlikMurat

En son yazdigim baska ping olayi o. Su an istatisik olarak %49 gibi bir oran var hile kullanan. Google da arastir gorursun hocam bos oyuncu degilim ben hile dedigim cogu adami izliyorum ve net hile cikiyor. Ama dikkatimi cekti acaip les adamlar aciyor hileyi. Hileyle bile oluyorlar.

Alıntıları Göster
    siz bakmayın kendini pro sanıp hilemi oda ne gibi konuşmalara.

ciddi derecede hile var çoğunluğu aimbot ve duvar hilesi.

izlemlerime göre 200 mblik her güncellemede bu hile oranı baya azalıyor 1 haftaya tekrar çoğalıyor.

hileleri en net king slayer gibi çoklu düşmanlı oyunlarda görebiliyoruz aldığı oto aimler kabak gibi ortada.

zaten bir adam sizi düşürecek veya öldürecek kadar az mermi sıkıyor ise çok büyük ihtimal aimbottur yakalanmamak için az sıkar çünkü siz ölürseniz otomatik başka hedefe aimler buda onun banlanmasına sebep olur bunu gözlemleyebilirsiniz.

ayrıca kişisel hilelerden bahsetmiyorum bile kendince bug bulan kendince hile yazan bunların önüne geçmek imkansız.

malesef kameraya yakalanmalılar ve çok report edilmeliler.

geçenlerde bende shadow ban yedim 30 kill ile çıktığım plunder'den bende anlamadım nasıl 30 kill diye genelde 10 civarı takılırım sabittir aynı gün shadow yedik 7 gün sonra açıldı.

tedbir olarak kullanmadığım halde razer macro vb. tüm uygulamalarını tamamen kaldırdım belki ondandır diye şuan sorun yok.

ayrıca çok coluk cocuk var bizim türkleri öldürmeye gelmiyorlar anında küfür anında küfür.

elin gavurunu vuruyoruz o maaaayy gaaat men gibi gülüşmeler bizim türkleri vuruyoruz hay ben senin ...... gibi şeyler.

ve benim oyunda da şöyle bir sorun var tüm oyuncuların isimleri yanlış çıkıyor :D

4lü takımız 2 isviçreli 2 türküz grup oluyoruz alayının adı farklı cok cok sonra düzeliyor oyun başlıyor bitiyor gene aynı sorun isimler farklı.

adamın adı hasan ben mehmet görüyorum bu ne hatasıdır bilen varmı oyunu komple silip sıfırdan indirdim çözülmedi

• arkadaslar selamlar rtx2080 ti 9900 k olan bilgisayarımda warzone oynarken 1080p low ayarlarda 170 180 max fps alıyorum.ancak sorun şu daha oncesınde rtx 2080 ekran kartım vardı 200 220 fps alıyordum nıye boyle bır durum oluyor olabılır.benımle aynı sısteme sahıp benchmark vıdeolarındada 2080tida 200 230 arası gıdıp gelıo fps.cozemedım gıttı .yardımcı olabılecek varsa sevınırım .neden olabılır?
  • 
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.