Şimdi Ara

Call of Duty: Warzone [ANA KONU] (193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.631
Cevap
117
Favori
387.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bir sorum var, rus battlenet'i ile alırsak farklı bir hesap açmak gerekiyor mu?
  • tabiki. rus vpn i ile rus adresi girerek açıyosunuz.
  • Süper bir oyun.

• harika bir maçtı uzun aradan sonra duo win aldık kill rekorumuda 25 kill ile kırdım herkese iyi seyirler :)
    Ps4 te oynuyorum oynamak isteyen var ise nickim=serhann_tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serhann_10 -- 5 Temmuz 2020; 15:23:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkesin birlikte oyun attığı sadece call of duty türkiyeye özel kalabalık bir discord ve klan grubumuz var tek olan veya takım oyunu arayan arkadaşlar gelip rahatlıkla oyun bulabilirler aynı kd de olan kişilerle kd odalarında da oynayabilirler ayrıca klana da katılıp ekstra exp kazanabilirler .takım oyunu oynayacak aktif kişi bulmak dışında oyun ile ilgili haberleri, sohbetleri, güncellemeleri de takip edebilirsiniz.

linke tıklayarak katılabilirsiniz.

https://discord.com/invite/MDhCkvG

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selam arkadaşlar bir sorunum var. Oyun esnasında yanlışlıkla bazen Windows tuşuna basıyorum. Oyun esnasında bu tuşu pasif yapabilir miyim?

• Güzel oynuyosun birader. Bende yeni ps4 aldım fakat fps oyunu ilk defa oynuyorum bu yüzden aim de zorlanıyorum. Oyun da baya karışık geldi perkler falan öğrenicem inş. Senin aim asist ayrların ne söyler misin?

• Arkadaşlar merhaba, kısa bir sorum olacak bilen kişiler cevaplarsa çok sevinirim.

Ben MW'nin satın alındığı bir hesabın P1 hakkını kullanarak kendi hesabımla oynuyorum.

Şimdi Ghost skinini almak için MW2 remaster almak istiyorum.

Kendi hesabıma alsam da olur mu yoksa oyunun satın alındığı hesaba mı almak zorundayım?

Eğer oyunun satın alındığı hesaba alırsam, P2 sahibi de bundan faydalanır mı?

Tşkr.
  • 11-11 sens 0.95 0.95 deadzone linear tesekkur ettim.

• Ben teşekkür ederim. Akşam denicem 👍

• Beyler deadzome düsük olunca aim daha mi hizli oluyo yoksa yüksek oluncami?

• Accounta ki bant genişliğiniz nedir acaba? Paylaşabilirmisiniz?

• Arkadaşlar bu oyunda ev-hangar içlerini nvidia filtreleri ile bir nebze olsun düzeltilebiliyormuş . Benzer ayarları amd ekran kartıyla yapabilen var mı?
  • smalhero kullanıcısına yanıt
    Var ben Rx580 ile oynuyorum.

Ayarlardan colorblind type ile renkler biraz daha iyi oluyor

Videosu
    https://www.youtube.com/watch?v=8_OTjwAJXfg
  • Kernel Panic kullanıcısına yanıt
    onu zaten yaptım hocam. Benim demek istediğim nvidiada overlay programından filter ayarlıyor millet ev içleri falan çok daha iyi görünüyor. Ben amd radeondan brightness falan ayarladım ama çok etkili olmadı
  • arkadaşlar oyun içinde sahadayken aldığımız silahların özelliklerini anlatan bir video veya bilgi varmı? loadout değil de, sahada bulduklarımız ile ilgili
  • içerisinde bir çok oyun ve oyuncuyu barındıran discordumuza katılım için discord linkimizhttps://discord.com/invite/MFQjuUJ
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kernel Panic

Var ben Rx580 ile oynuyorum.

Ayarlardan colorblind type ile renkler biraz daha iyi oluyor

Videosu
    https://www.youtube.com/watch?v=8_OTjwAJXfg
  • Merhaba,
    warzone, multiplayer kill ortalaması 3 KD+ olan arkadaşları ekibimize bekleriz, iletişim discord olup yaş ortalamamız +26'dır. iv4nsi#2694
  • 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.