Şimdi Ara

Call of Duty: Warzone [ANA KONU] (171. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.635
Cevap
118
Favori
387.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu oyun aşırı şekilde işlemci sömürüyor.

En az 6 çekirdek güncel ve güçlü bir işlemciniz yok ise, 1080p çözünürlük için, bu oyun için ekran kartı upgrade etmeyin, paranıza yazık.

1440p için durum farklı. Fakat 1080p'de i7 4790k işlemci ile rx 580 ve rx 5700 xt, downtown'da çok yakın fps veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni sezon kisa surede gelmeli. yoksa cok oyuncu kaybederler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • korsan067 K kullanıcısına yanıt
    Hocam o bende de oluyor ama nadiren her zaman değil. Profilimden bu konuya atılmış eski ss'lerime bakarsanız hep ping 50-60 civarıdır. Bu arada ben dns olarak cloudflare kullanıyorum 1.1.1.1 - 1.0.0.1 ve genel anlamda çok memnunum tavsiye de ederim.
  • mesutc28 M kullanıcısına yanıt
    Hocam söylediğim gibi MP5'i de es geçmeyin. Aslında ben sırf mp7 oynardım çokta sevdiğim bir silahtır hala analizlerde en çok oynadığım silah ama youtube'da çok detaylı incelemeleri var mp5'in öldürme süresi mp7'den %5 falan daha düşük. Artık arada mp5'de oynuyorum ve gayet güzel bir deneyin.
  • Bu oyunda hwid ban geldimi ? Ona göre başlamayı düşünüyorum.

• ColorTR kullanıcısına yanıt
    Eklerseniz oynayabiliriz.
    yufusasama#4510910

• ColorTR kullanıcısına yanıt
    Multiplayer gelsin o zaman ilk onu kasacağım hocam, bende merak ettim şimdi.
  • mesutc28 M kullanıcısına yanıt
    Evet biraz kasmak gerekiyor hocam dipçiksiz kullanmak şart öbür türlü ağır oluyor
  • Gaksital kullanıcısına yanıt
    Olur. benim ps vardı 141 ping altı oyuna girmiyordu, pc aldım 91 ping ortalama oyuna girebiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi peaceandlove -- 3 Haziran 2020; 18:23:39 >
  • peaceandlove kullanıcısına yanıt
    Ben pc de oynuyorum dediğin gibi 141 ping de giriyor oyuna, bunu nasıl çözebiliriz çaresi var mı

• Oyunu xbox one s’te büyük ekranda klavye mouse ile oynuyorum. Görüntü kalitesi çok güzel hdr sanırım ancak fps düşük. Fps arttırmak için ne yapabilirim ?

Veya düzgün fpslerde oynamak için pc toplasam min kaç tlye çıkar ? 5k monitör dahil bütçem Geçtiğime değer mi ? Konsoldan pcye geçen varsa tavsiyelerine açığım.

• Silahın sekmesini azaltmak için hangi eklentiler kullanılmasıyla ilgili bilgisi olan var mı?

İnsanların silahları gerçekten sekmiyor neredeyse fakat ben yapamıyorum.

Önemli olan Recoil Control mü? Aiming Stability mi?

Bir arkadaş control çubuğunun artması bir anlam ifade etmiyor önemli olan recoil control'ü arttırmak. Aiming ise sniper için mantıklı dediğinden dolayı aimingleri - yapıp recoil olan her şeyi + yapmama rağmen silah sanki eskisinden daha çok sekmeye başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheFormul -- 3 Haziran 2020; 21:21:34 >
  • TheFormul kullanıcısına yanıt
    stabilityi de yükseltmen lazım
  • Oyunda az once kesfettim hackney yard haritasinda, bir radyoda Erdogan Arikan Euro 2008 turkiye-cek cumhuriyeti macini anlatiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NayirNolamaz -- 3 Haziran 2020; 21:53:12 >
  • Bu nasıl bir hiledir adamlar yılan gibi sürünüyor.

https://www.youtube.com/watch?v=wi7D80xfRh8&feature=youtu.be

• sezon 4 hala yok ne zaman kesin tarih var mı?

• .ıIMAJORIı. kullanıcısına yanıt
    Kabloyla bağlanıp modemi kasaya yaklaştırmayı dene.

• golge818 G kullanıcısına yanıt

• Oyunda inanılmaz bir Grau patlaması var. Gerçekten iyi oynayan ve beni öldüren herkesi izlerken Grau kullandığını görüyorum. Ben de başlayayım dedim ki açmak için 1 dk içinde 5 kişiyi öldürmem gerekiyor ve 25 kere. Yani açmak için Multiplayer lazım kısacası..

Sezon 4 geldiğinde değişme şansı var mıdır bu durumun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: waddey22

Oyunu xbox one s’te büyük ekranda klavye mouse ile oynuyorum. Görüntü kalitesi çok güzel hdr sanırım ancak fps düşük. Fps arttırmak için ne yapabilirim ?

Veya düzgün fpslerde oynamak için pc toplasam min kaç tlye çıkar ? 5k monitör dahil bütçem Geçtiğime değer mi ? Konsoldan pcye geçen varsa tavsiyelerine açığım.
    5k monitor dahil butce yeterli degil hocam. 5.500 lira sadece kasa icin butce ayirmaniz lazim. 24" 144hz ips panel bir monitor de 1700 lira desek size maliyeti 7.000 i gecer.
  • 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.