Şimdi Ara

Call of Duty: Warzone [ANA KONU] (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.635
Cevap
118
Favori
387.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • [F][u][r][k][a][n] [ kullanıcısına yanıt
    Plunder da da açık. 3 kere gittim ben 1 tanesinde açıktı. Telefonlar ile açılıyor. Tabi millet telefonlara da akın ettiği için rahat bırakmıyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KenanK89

Plunder da da açık. 3 kere gittim ben 1 tanesinde açıktı. Telefonlar ile açılıyor. Tabi millet telefonlara da akın ettiği için rahat bırakmıyorlar.
    Telefon ile açılmıyor normal kartla direk açılanı var, telefonlarla açılanı da var telefonlarla açılanında blueprint mp7 var.
  • ColorTR kullanıcısına yanıt
    Kartlı olana bakmadım. Telefon olanı deneyelim dedik. Numara telefonlarında rahat bırakmadıkları için. 2 kere kodları alabildim. Onlarda da kod ların olduğu telefonlarda rahat bırakmadılar. En sonunda direk mahzen e gittik. Zaten orası akın akına gidiyor.

Telefonla açılan mahzen açıktı yani 1 keresinde.

Kartla açılanda da bir kere oyun birincisini görmüştüm harita da. Bütün hepsi açılıyor yani.

• KenanK89 kullanıcısına yanıt
    Ne varki gizli mahzen’de ?.

• -PoseidoN- kullanıcısına yanıt
    Para ve gizli mp7 blueprint i bunların dışında birde nükleer bomba düğmesi ama aktif değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 24 Mayıs 2020; 21:48:29 >
  • KenanK89 kullanıcısına yanıt
    Plunder modu için mesela ne kadar bir para

Girmek nasip olmadı 😁😁

Kartla olanlarda ortalama 150 bin civarı para çıkmıştı tam hatırlamıyorum ama youtube'da çokça video var onlardan bakıp hesaplayabilirsiniz. Telefonla olanı 2 kere yapmamıza rağmen kapı kırmızı ışıktı açılmadı.
  • Kolsuzlar beni rapolarmış. Shadow ban yemişim. Bugün sadece Blood Money'e girebiliyorum. Ne kadar kolsuz varsa hepsine Warzone girsin.
  • Arkadaşlar selamlar bir sorum olacaktı texture ayarını normale getırdıgımde low yada very lowa almıs gıbı oluyor oyun sırasında 3 oyunda 1 bu sekılde oluyor bu neden olabılır bilen var mı acaba? ekran kartım 2080 buarada .tum guncellemeler ayarlar tam yapılı.
  • Evet jupiterde yaşıyorum, bilgisayarım da dünyada, teleskopla bakıyorum ekrana biraz input lag var.

Paylaştığım videodaki olayın gayet normal olduğunu söylemeye çalışıyorsun galiba?

Bütün oyunlarda zaten dual kit ram takarsan, böyle fark olur diyorsun galiba?

İlk donanımım c64, 1986 yılıydı galiba, sonrası 8086, 386, ..... ve bugün. Araları doldur işte,

İnsanlara yardımcı olmak için paylaşım yapıyorum, bak insanlara, anladın sen onu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu mahzendeki mp7 için telefona bulaşmasak,mahzende pussak telefonla uğraşan gelip kapıyı açsa ardından biz girip adamı indirsek mp7 yi alsak olur mu acaba
    warzone oynamıyorum mp oynuyorum ama mp7 için bi şans denenir mi bu şekilde mümkün mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockerroll -- 25 Mayıs 2020; 5:16:41 >
  • rockerroll kullanıcısına yanıt
    Emin ol plunderda herkes oraya atlıyor senin mantıkla bekleyen sürüyle adam var

• laylaylaylom L kullanıcısına yanıt
    Aynen kardeş iyi yapmışsın. Sen zula oyna bak o çok iyi tam sana göre

• quote:

Orijinalden alıntı: Murattimeister

Emin ol plunderda herkes oraya atlıyor senin mantıkla bekleyen sürüyle adam var
    Birkac kapı olması lazım tek kapı olursa millet tabi oraya gider

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aerospace

Evet jupiterde yaşıyorum, bilgisayarım da dünyada, teleskopla bakıyorum ekrana biraz input lag var.

Paylaştığım videodaki olayın gayet normal olduğunu söylemeye çalışıyorsun galiba?

Bütün oyunlarda zaten dual kit ram takarsan, böyle fark olur diyorsun galiba?

İlk donanımım c64, 1986 yılıydı galiba, sonrası 8086, 386, ..... ve bugün. Araları doldur işte,

İnsanlara yardımcı olmak için paylaşım yapıyorum, bak insanlara, anladın sen onu.
    He yavrum he ondan. Kimse bir şey desek zaten bilgisayarın mucidi çıkıyor kesin öyledir
  • bunker'a girmek isteyenler var mı deneyelim forumdan blueprint'i alalım
  • 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.