Şimdi Ara

Call of Duty: Warzone [ANA KONU] (161. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.635
Cevap
118
Favori
387.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilgisayar Teknisyeni kullanıcısına yanıt
    Türktelekom. Ama daha önce aynı internet ile farklı bilgisayardan oynayabiliyordum hocam.
  • laylaylaylom L kullanıcısına yanıt
    Battle Royale (Verdansk) haritasının alternatifi olmadığı için ve oyuncu sayısının fazla olduğu için harita baya büyük. Ve her türden şey var içerisinde. Ki bütün oyunların haritası böyle. Ve nereden ne çıkacağı belli oluyor oynadıktan sonra. 1 saat oynamayla ne mekaniğe alışırsın, ne haritaya alışırsın, ne oynanışa alışırsın ne de zevk alırsın. Boşuna 100GB indirip 100GB silmiş olursun. İlk giriş menüsü çok saçma evet BR menüsü koy altından kaç kişi fill-dontfill seçeneğini ufak ver. Tek menüde çözülür olay. Diğer modlara da yer kalır. 30 saniye paraşütte zaman geçmiyor aslında. Paraşütü kesip inmeye yakın tekrar açman gerekiyor paraşütü bu da maksimum 5-6 saniye eder sanırım. 1 saatlik oynamayla beğenmediysen yapacak bir şey yok, bir yerli oyuncu kaybettiğimize üzülür yolumuza devam ederiz :)
  • Bende çözemedim. Bir çok silah ın eklentileri mevcut ama seçilemiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • KenanK89 kullanıcısına yanıt
    Eklentisi mevcutsa yani o seviyeye geldiyse silah, seçilebilir olması lazım. Fotoğraflarla anlatabilirsen yardımcı oluruz.
  • Bir tane silah ı hiç kullanmamış olamama rağmen blueprint teki eklentileri kabul ediyor. Bu sezon gelenleri kullanamıyorum sadece.

• oyun çok iyi değil dengesizlikler var ama en iyisi bu gene de...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ogun.0412

Arkadaşlar son güncellemeden sonra xboxda ses sorunu yaşayan var mı benden başka
    Ps4 ile oyuna girenler karşı tarafın sesini duyuyor ve kendi konuşabiliyor lakin ben partye girdiğimde kimseyi duyamıyorum ve konuşamıyorum.
    Aynı şekil pcciler içinde geçerli
    evet hocam dün akşam bizde de oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Varzone oynamak istiyen varsa ekip olarak ekleyin arkadaşlar

Xbox adım turguta52

• ayakta olan adamı öldürmek daha kolay resmen. ölen adam yerde daha sağlam şaka gibi. 20gb updatelerde bunları düzeltsinler önce.
  • Battle net açılmıyor oyuna girebilen varmı arkadaşlar?
  • Su anda bende giremiyorum Online servise bağlanıyor diyor connection failed hatası aliyorum

• Oyunda hep arkadan biri gelecek öleceğim paranoyasıyla csdeki gibi agresif oynayamıyorum. Hele çatılarda falan aklımda sürekli “ulan merdivenden biri çıktı mı” düşüncesi var.

Şansa iyi açı denk gelmezse Adam zor ölüyor. Yani 20-30 tane sıkmak lazım. İkinci Adama aynı şarjörle geçmek çok zor. Oyunda hs de çok olmuyor. Yakın mesafede bazen denk geliyor. Son olarak İlla sağ tıkla zoom açmak gerekiyor. Sabit imleçle oynamak imkansız. Buna zor alıştım. Hiç pubg oynamadım. Bu tarz ilk deneyimim. Çözmeye çalışıyorum hala.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waddey22 -- 24 Mayıs 2020; 3:31:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: waddey22

Oyunda hep arkadan biri gelecek öleceğim paranoyasıyla csdeki gibi agresif oynayamıyorum. Hele çatılarda falan aklımda sürekli “ulan merdivenden biri çıktı mı” düşüncesi var.

Şansa iyi açı denk gelmezse Adam zor ölüyor. Yani 20-30 tane sıkmak lazım. İkinci Adama aynı şarjörle geçmek çok zor. Oyunda hs de çok olmuyor. Yakın mesafede bazen denk geliyor. Son olarak İlla sağ tıkla zoom açmak gerekiyor. Sabit imleçle oynamak imkansız. Buna zor alıştım. Hiç pubg oynamadım. Bu tarz ilk deneyimim. Çözmeye çalışıyorum hala.
    Bunlar için oyun içinde çözümler mevcut.

Çatıdaysanız claymore döşersiniz.adam spotter perk yoksa ya patlayacak yada claymore u patlatacaktır.adamla beraber patlarsa zaten anlarsınız merdivende geliyorlar.tabi binanın girişine de döşemeyin duyulmaz
    silah eklentilerine göre silahın kullanımıda çok farkediyor örneğin hipfire arttıran eklentilerle düz imleçle yakın mesafede kill alınabiliyor zoom açmadan.bütün bunlar silahlar eklentiler vs vs banada çok karışık gelmişti en başında ama 1-2 hafta sürmüyor alışıyorsunuz.hs içinde recoil eklentiler şart gibi ve şarjorüde 50-60 yapmak lazım bana göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockerroll -- 24 Mayıs 2020; 5:22:31 >

• Arkadaşlar nvidia gtx 950m ekran kartı 12 gb ram çok mu düşük bu oyun için?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkese iyi bayramlar.beraber warzone oynamak isteyen ekleyebilir.tek başına oynanmıyor bu oyun.
    gt : II mvlt42 II
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aerospace

Enteresan bir bulgu! Rami single yada dual channel kullanmak oyunda büyük fark yaratıyor.

Sanırım donanım dünyasına çok uzaksınız

• Beyler yaş 28 iki kişiyiz pc den giriyoruz orta derece oynuyoruz 1 kişi eksiğimiz var gelen varsa bekleriz.
    pm atın discord link atarız.
  • İlk başlarda silah sayısının çokluğu, haritanın büyüklüğü, görevler vb derken anlaması zor gibi gözüküyor ama 5-6 saatin sonunda kendinizi vermişseniz her şey anlaşılır ve elinizin altında oluyor. zaten ne olursa olsun haritanın belli bölgelerinde yoğunluk oluşuyor. Silah level atlama ile eklentileri açıyorsunuz, sonra bir kaç silaha level atlatmak falan derken sonra yine sıkılıyorsunuz.
  • Bu sıra herkes gizli mahzen girişine gidiyor. Böyle bir adam akını yok. Son 3 eldir oyun sonunda en az 30-35 kişi devamlı akıyor. İnanılır gibi değil.

Bu arada mp7 için eklenti öneri varsa alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 24 Mayıs 2020; 18:21:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KenanK89

Bu sıra herkes gizli mahzen girişine gidiyor. Böyle bir adam akını yok. Son 3 eldir oyun sonunda en az 30-35 kişi devamlı akıyor. İnanılır gibi değil.

Bu arada mp7 için eklenti öneri varsa alırım.
    Plunder modunda mahzen kapalıydı. Battle Royale'de açık mı ?
  • 
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.