Şimdi Ara

Call of Duty: Warzone [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
4.807
Cevap
101
Favori
209.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 14 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 885
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 15
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 22 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 101
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • rockerroll (110 mesaj) korsan067 (108 mesaj) Arisaka (103 mesaj) Bilgisayar Teknisyeni (94 mesaj) NecroCyber-777 (63 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2543 mesaj) Mobil (1176 mesaj) Mini (156 mesaj) Uygulama (932 mesaj)
  • @
14 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> Call of Duty Serisi >> Call of Duty: Warzone [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    157 Mesaj
    Arkadaslar sorulduysa kusura bakmayin pc ve xbox oyunculari bir arada oynayabiliyor muyuz ? Mesela arkadasim bilgisayar kullaniyor bende xbox konsolumka ayni odaya girebiliyor muyuz arkadasimizi ekleyip falan bilgisi olan var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Gt930mx
    12gb ramli bilgisayarımda 20 fps anca alıyorum en düşükte üstelik 5dk bile oynamadan atıyor oyundan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1380 Mesaj
    niye indiremiyorum ben bu oyunu.
    açıyorum 500mb cıvarı ındırıp ındırme kalıyor. Kapatıp tekrar acıyorum yine bir mıktar ındırıp duruyor. Böyle giderse 1 ayda anca ıner.

Çözümü bilen var mı (Turknet ve 50 mbps hızım var)
    |
    |

Muhtemelen evet.
    Ben dün oynarken konsol oyuncularıyla eşleştim.
    |
    |
    Fourtytrees kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yurtdisinda oynayanlarda 20-25 arasinda aliyor ama bunlara lafim yok yalniz İstanbulda oturan adam PC de 37-40 ping araliginda aliyor SoPreciousTV nickli oyuncu. Biz PS4 de 90-120 ping aliyoruz ve inanin deli gibi oynamak istedigim oyunu baglanti yuzunden oynayamiyorum cok ciddi fark yaratiyor.

PS4 de herkes mi bu sekilde aliyor bir kontrol etme sansiniz var mi ? 40-60 ping arasi oynayan var mi PS4 de ?

Apex de 44-50 ping ile oynuyorken bu oyunda boyle olmasi ciddi anlamda cok ilginc

• Yüzbaşı
    534 Mesaj

Hocam sopreciousTV'nin evinde 2 tane hat var. Birisi yayın için birisi oyun için. Bir nevi izole hat da diyebiliriz o sebeple ping i düşük olabilir.

Ben dün akşam yoğun saatlerde oynarken(pc) max 70 ms'i gördüm, apex'te 56.
    Serverlarla da alakalı olabilir. Çünkü bir oyun 90 ms'li server'a denk geldim ama hissettirmemişti.
    |
    |
    ScRyedd kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    erdiozgor

Oyun gerçekten çok zor elimizin alışması gerekiyor. 10 maç yaptım toplamda vurduğum adam 3 falan.

|
    |
    erdiozgor

Server Disconned sorunundan illallah ettim. Oyuna giremiyorum geceden beri

|
    |
  • Yarbay
    5681 Mesaj
    ben 80-100 ping arasında oynuyorum evet biraz etkisi var ama dünyanın sonu gibi bir durum yok
    |
    |
    |
    |

Bu arada oynamak isteyenler
    rithone eklesinler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rithone -- 12 Mart 2020; 12:32:34 >
    |
    |
    Oyunu 11.03.2020 akşam 9.30 civarı rusya üzerinden rus hesap ile satın almıştım.Saat 3 te ben uyurken oyunu hesabımdan kaldırmışlar.Şöyle bir mesaj gelmiş.

Greetings,

We were unable to complete your recent purchase.

Product: Call of Duty®: Modern Warfare®

Due to this, your payment authorization has been reversed. Since we were unable to complete this purchase, the product has been removed from your account.

Your game account may be locked until the transaction can be reprocessed. For assistance with reprocessing this transaction, please submit a support ticket:

Şimdi bankadan mı yoksa rusya üzerinden alınca mı sıkıntı oldu çözmeye çalışıyorum.Ticket attım bakalım ne zaman cevap gelicek.Buna benzer sıkıntı yaşayan birisi varsa pm atabilir mi ? iyi forumlar.

edit:Ziraat bankası banka kartıyla aldım.Hesaptan para çekildi oyun hesaba eklendi 6 saat sonra kaldırıldı.

Edit 2 : Bankayı aradım işlem gerçeklemiş sorun yok dediler.Yani yurt dışı alışverişte blok koymamışlar.Blizzard kaldırmış ticket attı mcevap bekliyorum bakalım.Canlı destek aktif değil blizzard sitesinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Prometheus- -- 12 Mart 2020; 13:49:20 >
    |
    |
    Anakart: MSI MPG X570 GAMING PRO CARBON WIFI Ram : Corsair RGB (2x8GB) DDR4 3200MHz CL16 Ram İşlemci: AMD Ryzen 5 3600X Ekran Kartı: MSI NVIDIA GeForce RTX2060 Gaming Z 6GB 192Bit GDDR6 Psu: Seasonic Focus Plus 850W 80 Gold SSD: Samsung 970 Evo Plus NVMe 500GB 3500MB/s-3300MB/s M.2 Monitör: MSI Optix MAG271C 27" 144Hz 1ms (HDMI Display) Full HD Curved Oyuncu Monitör Dark N10 Advanced 5x12cm Kırmızı Fanlı Fan Kontrollü Full Cam Yan Panelli USB 3.0 Bilgisayar Kasası Ses Sistemi: Creative Inspire T3300 2 1 İşlemci Soğutucusu: Arctic Freezer 34 Esports DUO Kırmızı CPU Soğutucu

• Yüzbaşı
    314 Mesaj
    Abicim bir sorun ping olsa neyse. Paket kaybi da yaşatıyor. Oyunum donuyor. Ne apex de ping paket kaybi sorunum var ne baska oyunda. Bu oyun bozuk arkadas. Boyle birsey yok .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baki8824 -- 12 Mart 2020; 12:53:13 >
    |
    |

Resolution scale'i %200 yapın, ayarlar en yüksekte olsun.
    |
    |
    Nymphetaminê kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

|
    |
  • Teğmen
    222 Mesaj
    oyun girişteki sinematikte kilitlenip kalıyor sorunu bulamadım http://imgim.com/4721incil6628808.jpg
    |
    |
Cancer Clinical Trials
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
kripto para haberleri
Web Tasarım
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,867
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.