Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

CALL OF DUTY ve diğer oyunlar için.Yardım !!!

21
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> CALL OF DUTY ve diğer oyunlar için.Yardım !!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    264 Mesaj
    Call of Duty oyununu yükledim crack yaptım tam oyuna girerken

"Call of Duty Console"

"Could not load OpenGL. Make sure that you have the latest drivers for your video card from the manufacturer's web site."

Penceresi çıktı ve oyunu oynayamadım . Ne yapmam gerekiyor? Yardım ederseniz çok sevinirim.
    Bu oyunu çok merak ediyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uygarkaracav -- 10 Ekim 2004, 15:29:09 >

|
    |
  • Binbaşı
    1485 Mesaj
    Ekran kartın S3 yada Matrox filan mı?
    |
    |
    |
    |
  • Binbaşı
    1485 Mesaj
    Orda yazan openGL yüklenmemiş diyo en son driverları yükeldiğinizden emin olun diyo.
    |
    |

|
    |
  • Yarbay
    3350 Mesaj
    ekran kartin ne onu da yazsan? hangi driverlari kullaniyosun falan. hic bilgi vermeden soru soruyosunuz.
    |
    |
    |
    |
    ((load ta 45 C)) ||Hİ-LEVEL 1 gb ddr2 667@850mhz ram||Palit 7600gt||asus p5b||520 GB SEAGATE Barracuda 7200 rpm 16MB CACHE SATA2||us Robotics 9107||Creative Audigy2 7+1||FSP 400 watt psu||Logitech Drive Force Pro (DFP) Direksiyon seti
    SUPER Pİ 1M:17 sn
  • Yüzbaşı
    264 Mesaj
    kızmayın yaaaw.

Ekran kartı, 64 mb Geforce olcak galiba, p. 4 , ama tam emin değilim biladerden kaldı bu bil. banada
    |
    |
  • Yarbay
    3350 Mesaj
    galibalarla biseyi cozmek zor.
    |
    |
    Windows95/98/ME kullanıyorsan buraya
    tıklayıp nvidianın son driverını indirip kur bence.
    |
    |
    |
    |
    Üç kişiye acı: Cahiller arasındaki alime, Zenginken fakir düşene, Hatırlı iken itibarını kaybedene, Unutma ki! yüksekte yer tutanlar, Aşağıdakiler kadar emniyetli değildir. Haklı olduğunda mücadeleden korkma. Bilesin ki! atın iyisine doru, yiğidin iyisine deli derler...
  • Yüzbaşı
    859 Mesaj
    benim anladığım kadarı ile ilgili siteden ekran kartının en son driverlarını yükle diyor. yani şuan ki driverlarla bu iş olmaz diyo, bu arada directx'i de 9.0 yapmışsındır umarım
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: Blitz

Eğer Windows 2000 yada XP kullanıyorsan buraya
    Windows95/98/ME kullanıyorsan buraya
    tıklayıp nvidianın son driverını indirip kur bence.

Saol Blitz senin dediğin gibi yaptım ama yine olmadı...
    |
    |

• Yüzbaşı
    356 Mesaj
    muhtemelende olm1cak baska bi cd den dene bence ayni sey benimde basima gelmisti baska bi cd den yukledim sorun kalmadi
    kolay gelsin..
    |
    |

MSI GE620DX-651XTR
    Intel Core i5 2430M | GeForce GT555M 2GB | 6GB DDR3 1333 MHz | 750GB HDD 7200rpm | 1920x1080 Full HD
  • Yüzbaşı
    264 Mesaj
    Yeni cd aldım onda da aynı problemle karşılaştım yine olmadı.

Ayrıca splinter cell oyununu yükledim oyunun demosunu izledim tam oyuna başlıycaktım bilgisayar restart yaptı ve sistem ciddi bi hatadan kurtuldu dedi (işletim sistemi xp pro)

Fifa 2004'yükledim ondada oyuna girmedi bilgisayar kitlendi..

Daha önce tüm oyunları çok rahat oynuyordum eski oyunları yükledim bu seferde bil. kasmaya başladı. büyük bi ihtimal sorun ekran kartı sürücülerinden kaynaklanıyo. ama nsl düzelticeğimi bilmiyorum. Acaba bilgisayara format atsam düzelir mi?
    |
    |
  • Yarbay
    3230 Mesaj
    Format at
    |
    |

Orjinalden alıntı: Jocman

Format at

|
    |

uygarkaracav:
    Saol Blitz senin dediğin gibi yaptım ama yine olmadı...

Ne demek önemli değil kardeş.
    Sorun DirectX'ten diil anladığım kadarıyla, çünkü hata mesajında OpenGL yüklenemedi diyor. Ama driverıda yükeldikten sonra sorunun devam etmesi ilginç. Eğer elinde Quake3 CD'si varsa onda OpenGL driverları vardı bayağı kartın bide ondan OpenGL yüklemeyi dene.
    |
    |

call of duty'i kuruyorum hiç bir sorun yok oyunu açıyorum bir süre sonra kitliyor yaklaşık 45sn.anladığım kadarıyla Directx'den kaynaklanıyor bende 9c yükLü oyun 9b istiyor daha öncede karşılaşmıştım..kısacası Directx'i silmeyi bilen varmı?ben çok uğraştım ama oLmadı!9b'yi kur diyorum..üst versionu zaten yüklü diyor..nasıl Olcak bu iş?
    |
    |
    |
    |
Reklamlar
sohbet
haberler
son dakika
üniversite
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,273
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.