Şimdi Ara

CALL OF DUTY ve diğer oyunlar için.Yardım !!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Call of Duty oyununu yükledim crack yaptım tam oyuna girerken

"Call of Duty Console"

"Could not load OpenGL. Make sure that you have the latest drivers for your video card from the manufacturer's web site."

Penceresi çıktı ve oyunu oynayamadım . Ne yapmam gerekiyor? Yardım ederseniz çok sevinirim.
    Bu oyunu çok merak ediyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nesta48 -- 10 Ekim 2004, 15:29:09 >

• Ekran kartın S3 yada Matrox filan mı?
  • Hayır.. Daha önce Hitman, Madal of Honer ve Max Payne gibi oyunları çok rahat oynuyordum en son Mafia'yı oynadım. Ekran kartından kaynaklanacağını sanmıyorum.
  • Orda yazan openGL yüklenmemiş diyo en son driverları yükeldiğinizden emin olun diyo.
  • Yok mu bilen ?

• ekran kartin ne onu da yazsan? hangi driverlari kullaniyosun falan. hic bilgi vermeden soru soruyosunuz.
  • hangı ekran kartını kullandıgını yaz sorunun ne oldugunu bılelım ama degılmı
  • kızmayın yaaaw.

Ekran kartı, 64 mb Geforce olcak galiba, p. 4 , ama tam emin değilim biladerden kaldı bu bil. banada
  • galibalarla biseyi cozmek zor.
  • Eğer Windows 2000 yada XP kullanıyorsan buraya
    Windows95/98/ME kullanıyorsan buraya
    tıklayıp nvidianın son driverını indirip kur bence.
  • korsan cd'den kopyalama yaptıgından dolayı sorun yaşıyor olmalısın korsanlar her zaman problemdir
  • benim anladığım kadarı ile ilgili siteden ekran kartının en son driverlarını yükle diyor. yani şuan ki driverlarla bu iş olmaz diyo, bu arada directx'i de 9.0 yapmışsındır umarım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Blitz

Eğer Windows 2000 yada XP kullanıyorsan buraya
    Windows95/98/ME kullanıyorsan buraya
    tıklayıp nvidianın son driverını indirip kur bence.

Saol Blitz senin dediğin gibi yaptım ama yine olmadı...

• muhtemelende olm1cak baska bi cd den dene bence ayni sey benimde basima gelmisti baska bi cd den yukledim sorun kalmadi
    kolay gelsin..
  • Yeni cd aldım onda da aynı problemle karşılaştım yine olmadı.

Ayrıca splinter cell oyununu yükledim oyunun demosunu izledim tam oyuna başlıycaktım bilgisayar restart yaptı ve sistem ciddi bi hatadan kurtuldu dedi (işletim sistemi xp pro)

Fifa 2004'yükledim ondada oyuna girmedi bilgisayar kitlendi..

Daha önce tüm oyunları çok rahat oynuyordum eski oyunları yükledim bu seferde bil. kasmaya başladı. büyük bi ihtimal sorun ekran kartı sürücülerinden kaynaklanıyo. ama nsl düzelticeğimi bilmiyorum. Acaba bilgisayara format atsam düzelir mi?
  • Format at
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jocman

Format at

• quote:

uygarkaracav:
    Saol Blitz senin dediğin gibi yaptım ama yine olmadı...

Ne demek önemli değil kardeş.
    Sorun DirectX'ten diil anladığım kadarıyla, çünkü hata mesajında OpenGL yüklenemedi diyor. Ama driverıda yükeldikten sonra sorunun devam etmesi ilginç. Eğer elinde Quake3 CD'si varsa onda OpenGL driverları vardı bayağı kartın bide ondan OpenGL yüklemeyi dene.
  • benimde bi sorunum var yardımcı oLursanız sevinirim..

call of duty'i kuruyorum hiç bir sorun yok oyunu açıyorum bir süre sonra kitliyor yaklaşık 45sn.anladığım kadarıyla Directx'den kaynaklanıyor bende 9c yükLü oyun 9b istiyor daha öncede karşılaşmıştım..kısacası Directx'i silmeyi bilen varmı?ben çok uğraştım ama oLmadı!9b'yi kur diyorum..üst versionu zaten yüklü diyor..nasıl Olcak bu iş?
  • win xp sp 2 yüklüyse bazı opengl oyunlarında sorun çıkartıyor bende oynayamıyorum call of duty i
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.