Şimdi Ara

Call of Duty: Vanguard {PC ANA KONU} {Çıktı/2021} (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
318
Cevap
15
Favori
15.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Malum bf fiyaskosundan sonra ben de ücretsiz oldugu için biraz denedim. Açıkçası begendim de oyunu ama bu parayı vermek içime sinmedi. Zaten yüzlerce saat cold war oynadım ve sevmiştim. Onun skinli hali gibi. Herkes her şey cok hızlı. Şöyle 200 liralara bulunsa belki düşünürdüm ama bu fiyata asla alamam. Keşke cold war zamanındaki gibi nvidia kodları olsaydı ucuzlardı fiyat

• Merhabalar, oyunda Combat Shield isimli kalkan nasıl seviye atlıyor ? bu kalkan ile oldukça fazla bir süre oynamama rağmen hiç seviye atlamadı.

• kesinlikle 150-200 tl alınır.

başkası için fifa neyse bende de cod.

• HyperV H kullanıcısına yanıt

bıçakla o kalkanda seviye yok artık.sadece camuflaj var.iyi oldu hiç sevmezdim bunları kasmayı

• Hafta sonu oynadım ben de. Hoşuma gitti multiplayer kısmı ama o fiyata almam imkansız. Biraz daha uygun olursa artık.

• Connection failed, no network connection detected. You must have an active network connection to play online or over a local network( reason: kadena-keesler)'

Bu hatayı alıyorum çözümü bilen var mı ?

• Cold War, Vanguard ve Modern Warfare
    3 oyunuda story oynayabilmek için günlük kiralıyorum. ilgilenenler bana yazabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adeta ölüm makinasi oldu silah.

Call of Duty: Vanguard {PC ANA KONU} {Çıktı/2021}
  • Castle haritasını WaW'dan mı araklamışlar, bana mı öyle geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 25 Kasım 2021; 10:28:38 >
  • Black Friday muhabbetine yarın indirime girer mi acaba?

• battle net indirimleri başlayalı 3-4 gün oluyo zaten, vanguard yılbaşından önce indirime girmez boşuna ümitlenmeyin illa ucuza almak istiyorsanız forumun 2. el kısmında gift şeklinde daha uyguna satan arkadaşlar var onları tercih edin derim

• yabanci_ch kullanıcısına yanıt

Hangi silah bu?

• noprektam9113 kullanıcısına yanıt

Şuan indirimde Vanguard.

• ulaaaa kullanıcısına yanıt

owen

• selamlar.

mwf ve black ops rusya vpn üzerinden almıştım aynı hesap ile.

vanguard denedim baya bi alamadım.

deneyip alabilen varmı dır?

• Maalesef bende alamadım kartlarda hata veriyor. Euro olarak alayım dedim onda da hata verdi. şimdi diğer bizr hesabım vardı Türkiye üzerinden %25 indirime girdi gift olarak aldım ana hesaba ama bekliyorum hala pending de hala.

29 Kasım!a kadar indirime girdi bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jedican -- 27 Kasım 2021; 18:13:10 >
  • jedican J kullanıcısına yanıt

aynen hiç bir yöntem kabül etmiyor.

gift olarak ana hesaba yolladığın oyun geldiğinde mesajımı alıntılarsan sevinirim.

• akibeel kullanıcısına yanıt

geldi gift olarak oynuyorum şuan.

• Gift daha mı ucuz oluyor acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.