Şimdi Ara

CALL OF DUTY : MW3 (PS3 ONLiNE & PS3 ANA KONU) 'NEREDE KALMISTIK' (396. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.783
Cevap
15
Favori
305.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 394395396397398
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: li10king

beyler oyunda yeniyim de bişey sorabilir miyim?Bu elite işinde download için store a yölendirdiğinde "şuan indirilecek bişey yok" tarzı bi yazıyla karşılaşıyorum bilgisi olan varsa yardım edebilir misiniz...

türk psnde elite yok uk yada ustan indirebilirsin
  • beyler basıma cok ılgınc bı olay geldı mıssıon bolumde predotor attım adamı vurdum helıkopter cıktı ama vermedı sonra baktım kımse benı vuramıyo herkesı olduruorum ama kımse benı vuramadı bomba atıolar 6 kısının arasına dalıyorum ates edıyorlar ama olmuyorum sonra oyun bıttı server connectıon tıme out oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mahs3R

quote:

Orijinalden alıntı: Ö-Z-G-Ü-R

Sd de Resistance haritasında 18-1 , bootleg haritasınds 14-1 yaptım.Yanlış görmediniz ikiside search and destroy

sizin takımın öldürdürme sayısıyla karşı takımın ölme sayıları tutmuyor heralde karşı takımdan çıkan çok oldu ama bu kadar kötü oyuncuyuda bir arada iyi bulmuşsun
  • Cikan oldu mu olmadi mi takip etmedim fakat karsi takimin cerez oldugu belli zaten.
  • quote:

Cikan oldu mu olmadi mi takip etmedim fakat karsi takimin cerez oldugu belli zaten.

ama sen de belli ki iyi oynuyormuşsunama ben de iyiyimdir
  • quote:

Cikan oldu mu olmadi mi takip etmedim fakat karsi takimin cerez oldugu belli zaten.

Azda olsa yurt dışı baglantısının etkisi var. maalesef tr de baglantı çok iyi deil özellikle kota doldugunda hız düşmesi. Muhteşem skor orasıda ayrı:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsiCimbomlu

bu marksmanı pro yapmak için adamları ne şekilde öldürmemiz gerekiyor

bilen yokmu
  • quote:

quote:

bilen yokmu

sniper kullanırsan olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

quote:

quote:

bilen yokmu

sniper kullanırsan olur

uzak yada yakın farkediyormu
  • İyi günler. Elimde Mw2 var. mw3 ü pcde oynadım. Ancak online olarak oynama fırsatı bulamadım hazır bu ara indirimdeyken alsam mı diyorum. 3ün perk sistemi falan iyice değişmiş galiba, biraz bilgi verir misiniz? Değer mi mw3 almama.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bilen yokmu

sniper kullanırsan olur

farketmez heralde
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bilen yokmu

sniper kullanırsan olur

Nefesini tutman laım L3le,öyle belli sayıda bi kill yaparsan Pro'su açılır.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bilen yokmu

sniper kullanırsan olur

sen oyna belli süre zaten ister istemez yaparsın kolay pro yapmak marksmanı
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bilen yokmu

sniper kullanırsan olur

sen oyna belli süre zaten ister istemez yaparsın kolay pro yapmak marksmanı

1 prestij boyunca challenge lw sini 3 yapamadım bu mu kolay
  • haklısın
    devamlı sniper takılmıyorsan tabiki zor..sniper kullanmıyorsan pro pek fark yaratmaz zaten
  • quote:

haklısın
    devamlı sniper takılmıyorsan tabiki zor..sniper kullanmıyorsan pro pek fark yaratmaz zaten

aslında sniperlada 200e yakın kill almışımdır ama açılmadı işte
    kullandığım perkler pro olunca daha bir iyi oynuyormuşum gibi geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkishPowerMW3

Arkadaslar öncelikle herkese iyi geceler dilerim.

Henüz bugün Elite kullanıcısı olsun ve bir clan kurdum.
    (Prestige 3 Level 57-Ratio:1.34)

Turk bı clan olsun hep beraber takılalım,lobilere grup girelim,clan savaşları açıldığında birlikte katılalım diye.
    Henüz 2 kisi olan clani büyütmek istiyorum bunun için buraya yazıyorum.Hepinizi beklerim.
    Klan Adı:TurkishPower
    Siz bana psnlerinizi ö.m atarsanız ben size davetiye atarım.Fakat öncelikle callofduty.com/elite bölümüne üye olmanız gerekmekte.

Herkese iyi geceler,iyi oyunlar.

Merhaba ben de oynuyorum oyunu genelde drop zone da takılıyorum. Oldukça iyi sayılırım oyunda, bugün hatta bi oyunda tam 10 adam öldürmüşüm (30 kere de ölmüşüm ama bunun önemi yoktur sanırım zaten genelde ayağım takılıp pencereden düşerek falan ölüyom) Levelım 35 Ratiom da en son 0.00001 mi neydi . Elite de üyeyim. Dropzoneda da çok iyi yatıp ölü taklidi yaparım ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: B2Darth

İyi günler. Elimde Mw2 var. mw3 ü pcde oynadım. Ancak online olarak oynama fırsatı bulamadım hazır bu ara indirimdeyken alsam mı diyorum. 3ün perk sistemi falan iyice değişmiş galiba, biraz bilgi verir misiniz? Değer mi mw3 almama.

Değmeeez.Perk,killstreak,grafik,hud,oynayış herşey aynı.BF3 al dersemde fanboy olurum.O yüzden kafana göre takıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: TR_DiabLo_TR

quote:

İyi günler. Elimde Mw2 var. mw3 ü pcde oynadım. Ancak online olarak oynama fırsatı bulamadım hazır bu ara indirimdeyken alsam mı diyorum. 3ün perk sistemi falan iyice değişmiş galiba, biraz bilgi verir misiniz? Değer mi mw3 almama.

Değmeeez.Perk,killstreak,grafik,hud,oynayış herşey aynı.BF3 al dersemde fanboy olurum.O yüzden kafana göre takıl

Killstreakler falan değişmiş galiba . Assist tarzı şeyler falan var, açıkcası playerlığın ön plandan gittiği düşüncesi içerisindeyim. BF3 ü denemedim, önce pc de deneyeceğim. Sağol bu arada
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TR_DiabLo_TR

quote:

Killstreakler falan değişmiş galiba . Assist tarzı şeyler falan var, açıkcası playerlığın ön plandan gittiği düşüncesi içerisindeyim. BF3 ü denemedim, önce pc de deneyeceğim. Sağol bu arada

Ne demek.Ama güzel oyun hakkını yemeyelim.Benim hoşuma gitmiyor.Nasıl zibilyon tane sattı bilmiyorum.Forumdaki çoğu kişi pek hoşnut değil oyundan.Sadece single için almışlar sanırım.Ama gerçek bir cod fanatiğiysen seversin diye düşünüyorum.İnşallah pişman olmazsın.
  • 
Sayfa: önceki 394395396397398
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.