Şimdi Ara

Call Of Duty Modern Warfare / Warzone /

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış Ban Durumu #Yok Mail Devri #Evet
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Call Of Duty Modern Warfare / Warzone /
    Merhaba arkadaşlar. Rusya üzerinden multiplayer satın aldığımdan ötürü oyuna başladığım emek hhesabım satılıktır.

İsim değiştirme, mail değiştirme, gizli yanıt mevcut. Şu anki Gmail adresi dahil verilecektir.

2. sezon 135 level ve 70 tier Pass bitirilmiştir kısa vakti kaldığında başlamıştım oyuna.

3. sezon 155 level ve 100 tier Pass maks şu an.

Oyunda ki çoğu operatörler açık olup önemli silahlar maks durumundadır.

İçerisinde 1400CP mevcut diğer sezonları para vermeden alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için D.M atabilirsiniz.
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

Hesap Satılmıştır.
    Fiyat : 0 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Merhaba. Bu hesabinizi yeni actiginiz battlenet hesabina baglayabilirsiniz. Cp haric tum karakterler, skin’ler, ilerlemeniz yeni hesabiniza gecer. O kadar emek vermissiniz bilgilendireyim dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WaReZ -- 24 Mayıs 2020; 21:28:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaReZ

Merhaba. Bu hesabinizi yeni actiginiz battlenet hesabina baglayabilirsiniz. Cp haric tum karakterler, skin’ler, ilerlemeniz yeni hesabiniza gecer. O kadar emek vermissiniz bilgilendireyim dedim.
    Nasıl hocam detaylı olarak anlatır mısınız rica etsem özelden?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.