Şimdi Ara

Call of Duty Modern Warfare Sorunu Hakkında (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
376
Cevap
6
Favori
18.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, sorun bizden kaynaklıysa bunun için gerekli çözümü sağlayarak size bilgi vereceğiz.
    Sorun sizden kaynaklı hocam paket loss cs go 'da %0-8 arasında gidip geliyor. Ping sorunum yok. Ama paket loss sorunu yaşıyorum. Pung Lite da denerim yakın zamanda.
  • KenanK89 kullanıcısına yanıt
    Geçmiş sayfalarda yazmıştım TürkNet Vae Manisa herhangi bir sorun yok hocam olmadı da daha önce. Olmaması için duacıyız desem yalan olmaz malum çözüm yok günlerdir.
  • Nuroxy kullanıcısına yanıt
    Umarım yaşamazsınız. Yoksa gerçekten sıkıntılı durum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Call of Duty Modern Warfare Sorunu Hakkında

Bugün de oyuna giremiyoruz. Loadingi paket lossdan geçemiyoruz. Sorun çözme kabiliyetinize hastayım.
  • Bende haftalardir internetimden oynayamiyorum ilk başta modemle ilgilidir dedim port yonlendirme,dns open nat yapmak hepsini denedim olmadi. Reddit de yazilan iss ye ulasin çözüm onlardadir denildi. Turknet e 3 kere ariza kaydi yazdim. Tracert sonucu istiyorlar fakat ben ps4 kullaniyorum oyun server nasil bulabilirim? Cevap yok. Sorun sizde kardeşim arkadaşlarım oynayabiliyorken bunu cozemiyorsaniz su bos günlerde benim gibi kullanicilari kaybedicekler. Ben ucret veriyor isem bunun karşılığını istemek hakkim. Hersey download upload hizi olmuyor demek ki.
    https://www.youtube.com/watch?v=dTL0uFb2N1s&feature=youtu.be bu hatanin çözümü turknet sizde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• elessar86 kullanıcısına yanıt
    Online işlem merkezine göre sorun yok ama.

• KenanK89 kullanıcısına yanıt
    İlk 2 ariza kaydinda onlara gore sorun yoktu ama bugun açtığım ariza kaydini ciddiye almislar sorunun farkindalar cevap henuz gelmedi. Gelince haberdar ederim

• elessar86 kullanıcısına yanıt
    Ben bugün bana yazılan saçmalığı paylaştım.

Ayrıca bugün 2 arkadaşım daha bana türknet tecrübe mi sordular geçiş yapacaklardı ve benden sonuç beklediler. Bende gereken cevabı verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 9 Nisan 2020; 22:29:4 >
    Sizin oynadığınız oyun tam olarak neydi? Hangi oyunda sıkıntı yaşamıyorsunuz? Ya da şöyle sorayım. Gözlemlediniz mi bir sorun yaşayıp yaşamadığınızı. Ping sayar ve pocket loss bölümü açık mı mesela oynadığınız oyunlarda. İzmir'e de bağlantı Manisa üzerinden geşiyor ama biz de yaşıyoruz sorun.
  • turuncu_ kullanıcısına yanıt
    Dota 2, Pubg ve Cod Warzone oyunlarında herhangi bir sorun yaşamıyorum hepsinde ping ve packet loss bölümleri hep açık duruyor istediğiniz bi test vs varsa iletebilirim.
    İlginç. Acaba başka veri yolu mu izliyor sizin paketler.
  • Arkadaşlar turknetin yapacağı çalışmaları bildirdiği bir bölümü vardı sitede ama bir türlü bulamadım.Bilen varsa atabilir mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maldoror2

hahaha Aynen benim genel olan paket kaybı konumada beyfendi gelip olayı buraya çekmiş...Rezillik. Uzak durun Türknetten. Birazdan TTnet geçiş işlemlerini yapıyorum. 100mbps hızım var ve TTnet 15TL daha pahalı 35mbps hızı alacağım. Aman aman 100mbps diye heycan yapmayın, haa tüm gün veri indirecekseniz alabilirsiniz, ama online oyun oynamaya çalışırsanız kanser olabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Ben niye 2 yıldır tek bir oyunda kanser olmadım? çıktığı günden beri de warzone oynuyorum ne zaman oyunda ping yada packet loss olsa bütün squad da oluyor yani oyunun serverlarında.

Yaşadığınız sorunları tüm herkes yaşıyormuş gibi lanse etmeyin çünkü öyle değil. Çok fazla insanla warzone oynadım azımsanmayacak kadar fazla insan packet loss sorunu yaşıyor bunların içinde super online kullananda var, TTnet kullananda.

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, sorun bizden kaynaklıysa bunun için gerekli çözümü sağlayarak size bilgi vereceğiz.
    Merhaba,
    Başlığı yeni gördüm bende yaklaşık 3 senedir gözlediğim kadarı ile azınlıkta olan turk.net den memnun kalan ender kullanıcılarınızdan biriyim. Bu Oyunu oynayamamak dışında tek bir sorunum yok şimdilik. Aşağıda paylaştığım video da bizden istediğiniz testi yapmadım fakat pocket loss sorununu nasıl aştığımı göstermeye çalıştım. Belki sizler de bu sorunu nasıl aştığımı görüp herkes için bu olumsuz durumu düzelmeniz konusunda bir fikir edinebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imsomnia -- 10 Nisan 2020; 2:13:52 >

• Bu akşamda PS4 üzerinde 23.15 den sonra başladığım ve 02.16 da bıraktığım Call Of Duty Warzone : Blood Money modun da sadece 1 oyunda çok az lag yaşadım. Onun dışında gayet iyiydi.

Son 2 Haftada sadece 2 gece sorunsuz oynayabildim oyunu nerede ise.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 10 Nisan 2020; 2:18:2 >
  • Ben herhangi bir sorun yaşamıyorum ilginc. Vae antalya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 128MilyarDolar

Ben niye 2 yıldır tek bir oyunda kanser olmadım? çıktığı günden beri de warzone oynuyorum ne zaman oyunda ping yada packet loss olsa bütün squad da oluyor yani oyunun serverlarında.

Yaşadığınız sorunları tüm herkes yaşıyormuş gibi lanse etmeyin çünkü öyle değil. Çok fazla insanla warzone oynadım azımsanmayacak kadar fazla insan packet loss sorunu yaşıyor bunların içinde super online kullananda var, TTnet kullananda.

Alıntıları Göster
    Ben de en az 2 yıl kadar Türknet sorunsuz kullanmıştım. Ve aynı senin gibi olumsuz yorum yapanları abartıyor sanıyordum. Mesela kimileri diyordu "3 aydır internetimi kullanamıyorum" ben de dönüp ya kendi kendime ya da bunu yazanların bazılarına "sizi zorla mı tutuyorlar. başka internet sağlayıcısına geçebilirsiniz" diyordum. Başıma geldikten sonra nasıl bir şey olduğunu anladım. Türkiye serverlarında bile paket kaybı sorunum var. Oyunda ki kişilere soruyorum "takılma ya da loss var mı siz de ?" diye...Olanlar zaten direkt "türknet mi kullanıyorsun" diyor. Ayrıca bulunduğum bölge de 3 tane ayrı sokakta oturan TTnet abonesi olan tanıdıklarıma paket kaybı test yaptığım zaman hiçbir sorun yaşamadıklarını görüyorum. Üstelik ping değerleri benden -15 daha iyi. İkincisi geçtiğimiz ay 25 gün boyunca 100mbps olan hızım akşam saat tam olarak 20:00'de 9mbps a düşüp gece saat 03:00 de düzeliyordu. Düşün yani 25 gün boyunca Türknet ekipleri bu sorunun benim modemimden ve iç hatlarımdan olduğunu bahsetti. Yani sorunu hep benim iç hatlarımda modemimde diye lanse etmeye çalışan ben değilim :) Evime yolladığı ekip arkadaşı bile dönüp bana "Türknet çok sorunlu bir firma" dedi. Türknetin sitesinde blog kısmında paket kayıpları için yazdıkları yazıları oku. Özellikle NOT düştükleri o yalan bilgiyi iyi oku. KEndilerine göre paket kaybı sorunu ağ performansını etkilemezmiş. Bunu neden bu şekilde açıklama gereksini duyar bir firma ? Mantığı biraz olan bir insan anlar yani...

• Toplasan 10 tane oynanan online oyun var, yani bu işten para kazanıyorsunuz. Kardeşim bu işten anlayan 3-5 tane adam alın, yurtdışı çıkışlarını gerekli ne ise yapsınlar. Gerekirse oyun firması ile görüşün. Düşük ping gerçekte verseniz oyuncu kitlesi zaten fazlasıyla geliriniz katlayacak. Para kazanmak istiyorsanız düşük ping ve paket kayıpsız iss olunması şart. Bunu anlamak için vizyon sahibi olmak lazım tabi. Herşey download değil anlayın artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xdian -- 10 Nisan 2020; 8:30:29 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.