Şimdi Ara

Call of Duty Modern Warfare Sorunu Hakkında (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
376
Cevap
6
Favori
18.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tek çare millenicom a başvuran arkadaşlardan gelecek lafa bakıyor. Sorunsuz dediği an telefonu kaldırıp başvurumu yapıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turuncu_

Network ekibi ya çok yaşlı ya da bilgisiz/donanımsız. Ben başka cevap bulamıyorum.
    Dostum sence bilgisiz olma gibi bir şey söz konusu olabilir mi ? Eğer hakkımızı ciddi şekilde arayabileceğimiz bir aracı kurum herhangi bir şey olsaydı bunlar bu kadar rahat olamazdı. Malesef internet kullanıcısı bilgisiz bu konularda. Reklamlara gel mesela; "100mbps hızla online oyun oynama keyfi" Çoğu kullanıcı online oyunlarda download hızın önemli olduğunu, bunun ping'i etkilediğini felan biliyor. Daha ne diyeyim. Türknet ve diğer firmalar da bu eksikliği kendine göre çok iyi çekiyor. Bunların gerçekten kalite anlayışı diye bir şey olsaydı saçma sapan reklamlar yapmak yerine elle tutulur kaliteli işler yaparlardı. Göz boyamaktan ve internet abonesi olmak isteyenlerin kafalarına girmenin peşindeler. Yöntemleri hep aynı :) "Kampanya" Mesela ben TTnet kampanyalarına baktım maşallah 15 tane farklı kampanya var. Atıyorum 35mbps bi kampanya da 159TL diğerinde 130, bir başkasında 109 felan filan yani...Hangisi kampanya kardeşim ? Hepsi taahhütlü, bakıyorsun ayrıntısına yok yani 159TL olan bize buzdolabı vermiyor. Hayır ben gittim en ucuz olanını buldum arıyorum bu kampanyadan faydalanmak istiyorum. Adam daha hangi il'de ilçede oturduğumu bilmeden "siz bu kampanyadan faydalanamazsınız" diyor. Ben de dönüp "iyi de bu kampanyayı il ve bulunduğum ilçe destekliyor. Sonra soruyor "oturduğunuz il ve ilçeyi alabilir miyim" veriyorum bu sefer de bana "altyapınız görünmüyor" beni transfer kampanyasına yönlendiriyor. +20 daha pahalı olanından. Malum ne yazık ki yaşadığımız yer de insanlar çok eskik. Sadece internet olsa neyse, şu kadarına bile akıl yürütemeyen insanlar var "ha öyle mi tamam ben o paketi alayım o zaman" diyorlardır. Normal işte...

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, farklı müşterilerimizde aldığımız sonuçları da iletiyoruz ve kontrol ediyorlar. Gelişme olması durumunda bilgi vereceğiz.
    bu kontrol aylarmı suruyor yanlıs analayın benı atomu parcalayın demıyoruz. sorun bellı çözümde bellıdır bu kadar uzması nedır onu anlıyamıyoru. Network ekıbıne ıletttınızde onlardan bır donus olmadımı hala ??? @TurkNetDestek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asiruhfear -- 9 Nisan 2020; 17:37:16 >
  • Çözüleceğine azda olsa umudu olan var mı ya cidden ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • KenanK89 kullanıcısına yanıt
    bundan once saat 21 den sonra ping sorunu vardi onu cozduler ins bunuda cozerler.

• ORGANIKHOSAF kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı.

• ORGANIKHOSAF kullanıcısına yanıt
    emniyet kemerlerinizi bağlayın sabah 6'da uçuş başlayabilir

turknet çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naklov2129 -- 9 Nisan 2020; 18:1:9 >
  • Ben dün gece geçtim zaten uçuş a gece 2 den sonra.

hocam düzeldi mi problemin acaba?Türk telekomdan fiyat aldımda 7 lira farkla 50mbps alabiliyorum ordan.Ona göre geçiş sağlayacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FurkanKy123 -- 9 Nisan 2020; 18:15:16 >
  • FurkanKy123 F kullanıcısına yanıt
    Hayır bea nerdee. Değişen hiç birşey yok. Aynı hamam aynı tas. Yapılan bir işlem olduğunu da düşünmüyorum. Kendi kendilerine eğleniyorlar milletle

Hiç beklemem yerinde olsam. Bende millenicom a geçiş yapıcam önce. Mecbur. 1 ayda onu denerim artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 9 Nisan 2020; 18:16:35 >
    anladım hocam ben türk telekoma pazartesi tekrar aranma talebi bıraktım.Pazartesiye kadar gelişme olmazsa türk telekomun 50mbpslik paketine geçeceğim muhtemelen. 6-7 lira fark bir şey değil.Normal çok memnundum ama son zamanlarda çok saçmalanmaya başladı.Son 10 günde 4 kez hızımın akşamları düşmesine istinaden destek kaydı oluşturdum.Normalde 70 mbps görüyorken akşamları 10-15 e düşüyor.İşin ilginç kısmı uploadda gram düşüş yok sadece download hızım düşüyor
  • FurkanKy123 F kullanıcısına yanıt
    Valla olay hızla falan ilgili olmadığı kesin. Bir yerler bir yönlendirmeler zayıf yada bunların sistem kaldırmıyor. Cebeleniyorlar işte.

Şuan dosya indirirken bende bağlantısı hatası alıyorum mesela iptal oluyor indirme. Google drive dosyası bu. 7gb. 3gbtı iniyor sonra hata veriyor. Var bir dandiklik.

15₺ fazla da olsa Türk Telekom a geri döneceğim en sonunda. Hız mız umurumda değil. Stabil olsun yeterli.

AMA daha bu ay 100 gigabit eklemişlerdi? Daha yeni?

@TurkNetDestek 4-5 tane daha 100 gigabit çek bize ordan..!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naklov2129 -- 9 Nisan 2020; 18:30:43 >
  • Yav siz buna inanıyormusunuz cidden. Hiç inandırıcı değil de çünkü.

Buradaki temsilci başka, oim merkezi başka, Twitter daki destek başka konuşuyor. Birbirlerinden haberleri bile yok. Belki de farklı yere hizmet ediyorlar onları bile bilmiyorlar.

bende şaşırdım nasıl eklediler diye. çünkü 10 gigabit 20-25 bin euro. 10la çarparsan aylık 200 bin euro yapar...

turknet nasıl ekliyor acaba 100 gigabiti? toplam trafik kapasitesi zaten 150 gigabitti 1 ay önce...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naklov2129 -- 9 Nisan 2020; 18:42:37 >
  • Sallama hepsi ya. Artık haberi kim veriyorsa sana da.

Kendisi yazdı ya forumda 15-20 gün önce...?

quote:

Merhaba, altyapı geliştirmelerimiz devam ediyor. Sadece geçtiğimiz hafta 100 gigabit kapasite arttırımı yaptık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naklov2129 -- 9 Nisan 2020; 18:35:21 >
  • Hatırlamıyorum. Kaçmış demekki. Yazsa nolur ayrıca. Olan hala belli işte. Aynı tas aynı hamam yola devam.
    Bulaştığım güne lanet olsun bunlara.

• Arkadaşlar konunun altyapı calismasi ile kapasite arttırımı ile ilgisi yok bence. Her turknetli biizim yaşadığımız sorunu yaşamıyor. İki Kişi düşünün iki kişinin de route ettiği noktalar birbirine çok yakın ama birinde packet loss çok yüksek diğerinde sıfır sorun. İşte sorun burda neden biri yaşıyor da diğeri yaşamıyor. Bugüne kadar sabrettik. Şu an bir gelişme var bence. Sadece bu sorun için ilgileniliyor inşallah çözülür demekten başka bir şey yok.

• Bendede Xbox one var oyun yükleme ekranında kalıyor öyle bazen giriyo ama çok fena kasıyo ve oyun sapıtıyo ben sildim oyunu yapacak bişey yok çözemezler bunlar arkadaşlarım oynuyor ama ben giremiyorum malesef turknet yüzünden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.