Şimdi Ara

Call of Duty Modern Warfare RTX Grafik Karşılaştırması (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Çıktığı zaman RAG TRACING BALON demiştim. Beni topa tutmuşlardı.
    Şimdi tekrar izledim ve ne kadar haklı olduğumu ve Ray Tracing'in, nVidia'nın daha çok para kazanabilmek için yaptığı dümenlerden birisi olduğunu tekrar görmüş oldum...

• bunlar gerçek rtx oyunlar değiller o yüzden fark olmaz tabiki, minecraft rtx versiyona bakın fark görmek istiyorsanız. balon ve pazarlama stratejisi değil. ama firmalar sanki gerçek rtx li oyunmuş gibi göstermeye çalışıyor.

• Hiç fark göremedim. Bence oyunun yapım aşamasında rtx için özel bi çaba gösterilmemiş.

• Fazladan para vermeye kesinlikle değmez. Var olan fiyata dahil olmalı ama fizik te RTX te lazım, ilerde daha iyi oyunlar çıkar.

• Sayin Editor Tunahan Bey,
    Videonun bütünlüğü hiç olmamış. Açık Kapalı taraf sürekli yer değiştiriyor. Videoyu edit ederken zor olmamalı sanırım sol taraf hep açık sağ taraf hep kapalı şekilde olsa. Açık kapalı sürekli sagdan sola soldan sağa geçiyor.

• 2070super aldım rtx boş muhabbet

• NVidia onceden yeni ekran kartimiz daha hizli deyip para tirtiklardi. Simdi bakin, size daha yavas kart yaptik diye para tirtikliyor. Bu arada golgeleri ultra degil de low yapinca zaten keskinliklerini kaybedip boyle oluyorlar. Neden fazla para vereyim ki? :D

• Bende BattleField 5 bu görünümde:
    Call of Duty Modern Warfare RTX Grafik Karşılaştırması
  • Arada fark göremedim ben 🤔

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://www.youtube.com/watch?v=AdTxrggo8e8

Ray Tracing olayını bariz yansıtan video bu sanırım. Detaylı bir şekilde izledim. Ray Tracing olmadan da bu yansıma ve ışık efektleri zaten yapılıyordu. Bir isim vererek yeni bir teknoloji gibi lanse edip son kullanıcıyı tırtıklayıp yeni donanım sattırma çabasından başka bir şey değil.

Açık ve kapalı hallerine dikkatle bakılırsa dokulara bariz müdahale var gibi görünüyor. Çözünürlükleri düşürüp ray tracing ile tekrar normale döndürülüyor sanki. Gölge ve ışık dokulara müdahale etmez. Bu teknolojinin en belirgin hali HDR idi ve zaten hemen hemen tüm oyunlarda kullanılıyor. Dokulara müdahale etmeden :)

• Call of Duty Modern Warfare RTX Grafik Karşılaştırması

aradım bulamadım ben paylaşayım bari :))
  • öyle ahım şahım bir farklılık görmüyorum , bence para tuzağı

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.