Şimdi Ara

MODERN WARFARE REMASTERED | PSN Plus 5 Mart'ta Ücretsiz | PS4 ANA KONU (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.051
Cevap
12
Favori
31.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dostum o kod tek kullanımlık, bluray disci alan kişi o kodu kullanamaz. Ayrıca oyunun bluray discini satarsan sen de oyundan olmuş olursun :) Saçma bir durum ama adamlar bu şekilde ayar yapmışlar.
  • reverse.angle kullanıcısına yanıt
    Dostum inanilmazzz sacma bi durum yaratmislar yaaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • memnunov kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum. Ben de sırf bu yüzden bluray disci elimde tutuyorum. Sattığım an iki oyundan da olacağım ve disci alan sadece bir oyun sahip olmuş olacak...
  • Arkadaşlar oyuna ikinci büyük güncelleme gelmiş oyunun boyutu şuana kadarki güncellemelerle 74gb tı. Yeni güncellemede 35gb maşallah kota dayanmıyor oyuna. Sizde oyun boyutuna bakıp yazarmısınız, yoksa banamı gönderiyorlar sinir oldum 100 kusur gb olacak bu güncelleme ile.

• Güncelleme 35gb değil ps4 bi güncellemeyi hesaplamadan önce öyle gösüküyo sebebini bilmiyorum.Yeni güncelleme 4gb.Prestige olayı da şöyle ilk aklına gelen doğru , gelen tokeni her hangi bir ekipmana kullandığın saman o ekipman süresiz olarak sende açık oluyor. Bir sonraki prestige'e geçsen bile o açık olacak.Bir kaç prestigeden sonra zaten gerek kalmıyo çok birşeye.

@Ike
  • Beyler oyunda BOS14 adlı silahı nasıl açılıyor 6 tane bir şeyde toplamamı istiyor
  • bu hafta 89 tl cod 4 remastered tek olarak aldım ınfinitwarefareden kurtuldum kütüphaneye attım eski oyun cdsiz actı indirmeye gerek duymadan

ww2 ye kadar oynuoruz arada geceleri sd

cod 4 efsane yeri dolmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: SirAlex

Beyler oyunda BOS14 adlı silahı nasıl açılıyor 6 tane bir şeyde toplamamı istiyor

Silahın üzerine geldiğinde sol altta view collection seçeneği var.Yanlış hatırlamıyosam kareye basman lazım.Onu aç orada göstericek neleri açman gerektiğini.Açman gereken şeyler kutulardan çıkıyor.Ayrıca kutu açtıkça parça topluyorsun, yeterli sayıda parçan varsa o 6 tane zamazingoyu parçalarla açarak da azaltabilirsin.
  • Tesekkur ederim hocam

• Arkadaşlar bende online bağlanamıyorum. Error code 39770 (sanırım) bir hata kodu çıkıyor. Sebebinin ne olduğunu biliyor musunuz? Nasıl çözebilirim?
  • arkadaşlar selam.. psstoredan modern warfare rm yi indirdim.. fakat multiplayer açılmıuor.. 4 haritalık ek paketi de aldım.. multi oynamanın yolu yok mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: umaykut

arkadaşlar selam.. psstoredan modern warfare rm yi indirdim.. fakat multiplayer açılmıuor.. 4 haritalık ek paketi de aldım.. multi oynamanın yolu yok mu?

playstation plus üyesimisin?
  • evet.. neyse harita paketini indirince açıldı..

• Arkadaşlar bişe soracam legacy edition içindeki koddan mw yi yükleyince cd yi satınca o oyunu kullanamıyormuyuz ayrıca bu kod tek seferlik mi ve campaign modulu nasıl infiniteyi bitirdim ama beğenmedim

• quote:

Orijinalden alıntı: brutal55

Arkadaşlar bişe soracam legacy edition içindeki koddan mw yi yükleyince cd yi satınca o oyunu kullanamıyormuyuz ayrıca bu kod tek seferlik mi ve campaign modulu nasıl infiniteyi bitirdim ama beğenmedim

mw o disk ile çalışıyor. kod ile sadece oyunu indiriyosun.
  • Peki kod ile bir kere indirip oynadıktan sonra başka cihaza da aynı kod ile indiriliyormu?

• quote:

Orijinalden alıntı: brutal55

Peki kod ile bir kere indirip oynadıktan sonra başka cihaza da aynı kod ile indiriliyormu?

başka cihaza olmaz. psn codları bir kullanımlıktır. ama senin makinende başka bir hesapta oynayabilirsin.
  • Teşekkür ederim kardeşim bf1 alacaktım ama bunu uyguna getirdim simdide bf serisi indirime girdi psnden almayı düşünüyorum bf4 ve hardline paketi 30 liraya bedava onu almayı düşünüyorumda bu iki oyunun single modları zevkli mi şu anda multi oynayamıyorum çünkü

• bfleri soruyosanız güzeller oynarken sıkılmazsınız @brutal55
  • cod oyunları için sorun olduğunu sanmıyorum ama yine de sormak istedim. multiplayer oynarken rakip bulma konusunda sıkıntı yaşatmaz değil mi? geçen hafta titanfall 2 aldım ve hüsran yaşadım o nedenle sormak istedim.
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.