Şimdi Ara

MODERN WARFARE REMASTERED | PSN Plus 5 Mart'ta Ücretsiz | PS4 ANA KONU (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.051
Cevap
12
Favori
31.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence cod MW 2 ve cod black ops 1 gelse daha iyi olurdu ve mw remasted infinity warfare satılmaz diye çıkardı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar ben cod iw legacy surumu aldim cd olarak yaninda mw1 remastered verdi ps4 store kod kabul etmiyor diger silah skin kod kabul ediyo mw1 etmiyo ve storede aratinca buldum hata( mw1 no remastered token) yaziyor kod kesinlikkle kullanmadi bilen ozelden ulasabilirmi acaba yoksa satmayi dusunuyorum yada takas

• quote:

Orijinalden alıntı: Ryuzaknight

Arkadaslar ben cod iw legacy surumu aldim cd olarak yaninda mw1 remastered verdi ps4 store kod kabul etmiyor diger silah skin kod kabul ediyo mw1 etmiyo ve storede aratinca buldum hata( mw1 no remastered token) yaziyor kod kesinlikkle kullanmadi bilen ozelden ulasabilirmi acaba yoksa satmayi dusunuyorum yada takas

Nereden aldınız hocam kodda sorun yoktur Tr psn de geçerli değildir bende yaşamıştım aynı sorunu sonrasında Alman psn den indirmiştim.

• Dubai den aldim nasil yapabilirim peki :) silah skin paketini kabul ediyo ama

• multi remastered oynayan varmı dostlar ?
    store da 145tl ye düşmüş? almaya değermi ? bağlantı sorunu, lag vs sorun varmı ?

1 aydır kimse yazmadığına göre sorun var, mw2 zamanı böylemiydi cod başlığı :( hey gidi hey :(
  • Oyun standalone yani bağımsız olarak da satılacak, infinite warfare çöpünü almaya gerek duymayacaksınız, oynamayan kaldıysa kesinlikle alsın bu efsaneyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: diavoloo

multi remastered oynayan varmı dostlar ?
    store da 145tl ye düşmüş? almaya değermi ? bağlantı sorunu, lag vs sorun varmı ?

1 aydır kimse yazmadığına göre sorun var, mw2 zamanı böylemiydi cod başlığı :( hey gidi hey :(

bir sıkıntı yok sadece oyunun fazla kitlesi yok. yeni nesilin bu oyunun nasıl bir oyun olduğundan haberi yok.
  • Ya arkadaş alsam ne yapacağım eski orijinal oyunda olan haritalara da ekstradan para isteyen şirkete para mı veririm?

Oyun zaten IW'ye bağlı ilk önce özel paketini alacaksın sonra ek paketini sonrada mikro ödemeler. Netcode'da zaten hantal bir şeydir. Hala ümit besleyen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Centaurus A

Ya arkadaş alsam ne yapacağım eski orijinal oyunda olan haritalara da ekstradan para isteyen şirkete para mı veririm?

Oyun zaten IW'ye bağlı ilk önce özel paketini alacaksın sonra ek paketini sonrada mikro ödemeler. Netcode'da zaten hantal bir şeydir. Hala ümit besleyen var mı ?

Para ile satılan haritalar orijinal oyunda yok, ümit besleme konusunda da ne kastettiğini anlamadım.
  • diavoloo kullanıcısına yanıt
    Ben oynuyorum serverlarda dolu yani oynuyanı çok ama forumda konusu pek tutulmadı. Hoplamak zıplamak istemiyorsan bence kesinlikle almalısın.

• Oyun 20 Haziran'da tekli satılıcakmış benim gibi bekleyen arkadaşlar varsa hadi hayırlı olsun şimdiden ne zamandır pusuda bekliyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

Oyun 20 Haziran'da tekli satılıcakmış benim gibi bekleyen arkadaşlar varsa hadi hayırlı olsun şimdiden ne zamandır pusuda bekliyordum

Kaç paradan?

• quote:

Orijinalden alıntı: drejtc

quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

Oyun 20 Haziran'da tekli satılıcakmış benim gibi bekleyen arkadaşlar varsa hadi hayırlı olsun şimdiden ne zamandır pusuda bekliyordum

Kaç paradan?

Belli değil
  • sevgili arkadaşlar kutudan çıkan modern warfare kodu sürekli hatalı ya da artık geçerli değil uyarısı veriyor. ne yapabilirim bilmiyorum eğer yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum
  • ayrıca başka bir ülkenin playstation store undan nasıl alışveriş yapabilirim o konuda da desteğinize ihtiyacım var teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpearl72

sevgili arkadaşlar kutudan çıkan modern warfare kodu sürekli hatalı ya da artık geçerli değil uyarısı veriyor. ne yapabilirim bilmiyorum eğer yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum

Nereden aldınız oyunu hocam ? Tr psn de geçmiyor genelde kod, bağlı bulunduğu psn de geçerli sadece ben amazondan almıştım alman psn açıp öyle indirebilmiştim.

• Bugun legacy surumu aldim mw gercekten harika olmus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omereyiz24 -- 22 Mayıs 2017; 14:10:45 >
  • COD 4 ü abartmıyorum ps3 de 3 yıl oynamıştım,,Serverler çok iyiydi ve streakler az olsa da abartlı değil di,,,Remastered de server kalitesi eskiler gibi mi? Ps3 teki gibiyse serverler almayı düşünüyorum

• tekli hali çıksada alsak
  • ne zaman çıkar bu tek olarka 20 haziran diyorlardı
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.