Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare Remastered Harita Paketi Çıkış Yaptı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
70
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       Activision, Call of Duty: Modern Warfare Remastered için ilk indirilebilir içerik Variety harita paketini PlayStation 4 kullanıcılarına sundu. Variety harita paketi içerisinde Broadcast, Chinatown, Creek ve Killhouse haritalarının remastered sürüme uyarlanmış halleri bulunuyor. Fiyatı ise şu anda PlayStation Store'da 42,99 TL.  

Harita paketi daha sonrasında Xbox One ve PC için çıkış yapacak. Çıkış tarihi belli değil. 

Call of Duty: Modern Warfare Remastered şu anda PS4, Xbox One ve PC'de Infinite Warfare'in Legacy ve Deluxe sürümleri içerisinde ulaşılabilir durumda.

• Şu oyunu ayrı olarak satsan ne olurdu be Activision ?

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Sen bu oyunu ayrı satana kadar ben Infinite Warfare saçmalığını almıyorum.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bu oyunu Tekrar ve gelişmiş hali ile tekrar oynamak istiyorum Lakin bunu COD alarak yapmak mı? Asla. Elinden sonunda Bu oyunu tek satacaksın Activision. O zamana kadar sana para kazandırmıyoruz En azından COD 1.nci oyunundan beri oynayan seven ama Sonradan serinin içine ettiğini gören Biz eski oyuncular.
  • yeni call of duty ile ilgili hiç haber yok mu. günümüzde geçecek bir oyundan bahsediliyordu. umarım geçmişteki yaptıkları hataların farkına varıp call of duty markasını eski günlerine döndürebilirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LMakani20 -- 23 Mart 2017; 17:33:29 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.